• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що не можна готувати на Новий Рік Собаки 2018

Що не можна готувати на Новий Рік Собаки 2018? На відміну від Року Півня, коли не рекомендують ставити на новорічний стіл страви з курки, символ року, Собака, більш лояльна до того, що запропонувати гостям і сім'ї.

Що не можна готувати на Новий Рік Собаки 2018


Безумовно, не можна готувати страви з собак. Але, на щастя, в Україні це і не прийнято, ми ж не Корея (корейці їдять собак, і це не жарти).

Крім цього, новорічний стіл 2018 не рекомендують робити вегетаріанським. Все-таки собака - це звір, який любить м'ясо. Тому бажано саме його і робити основою для святкових страв. М'ясні салати, гарячі страви з м'ясом, м'ясні закуски і нарізки - символ року неодмінно їх оцінить і буде прихильний до вас весь наступний рік.

Також астрологи не радять в Новий Рік 2018 готувати багато солодкого - як відомо, солодкого собакам не рекомендується. Відмовлятися повністю від десертів не варто, але не потрібно робити їх основою новорічного столу.

Що не можна готувати на Новий Рік Собаки 2018


Відомо, що собаки для більшості жителів планети – це члени сім'ї. А всіх членів сім'ї ми любимо, цінуємо, плекаємо і, безумовно, намагаємося нагодувати по-смачніше.

Собака не любить сидіти голодною, нагодувати її потрібно природно не вегетаріанськими стравами.

Собаки люблять кісточки – безумовно. Значить на стіл можна подати баранину на реберцях, котлети по-київськи, курячі ніжки.

На столі має бути ковбаса, будь-які копченості, холодець з м'яса і риби.Чим стіл буде різноманітніше тим господареві року буде приємніше.

На гаряче також повинні бути м'ясні страви.

Так як гряде рік Жовтої Собаки, то стіл бажано прикрасити фруктами і овочами цього кольору.

Що ж не повинно бути на столі, так це страви з конини. В наших сім'ях це м'ясо вживається вкрай рідко, але все ж для тих, хто любить кінську ковбасу, краще утриматися, і на стіл її не ставити. Так, як усім відомо, що Собаки обгавкують коней.

І з-за напружених відносин Собак з кішками (правда не завжди, є багато прикладів, коли ці тварини добре ладнають один з одним) бажано, щоб в кімнаті, де ви будете святкувати, кішки не були присутні. А раптом їх присутність викличе невдоволення господині року.

Хочеться зауважити, що Собаки активні тварини, тому не слід весь вечір сидіти за столом. Потрібно якомога більше веселитися. Придумати максимум розваг.

Що не можна готувати на Новий Рік Собаки 2018


Корейська кухня точно не підходить для новорічного столу в 2018 році. Якщо ви шанувальник, то за рік підберіть собі ще й іншу кухню.

Можна навіть не звертатися до фахівців для вибору страв в цей рік. Собака, як була спочатку задумано природою, це хижак. Тому ставимо на стіл м'ясо (можна навіть м'ясо диких тварин), рибу (моя вівчарка продасть за рибу всіх) і побільше кісток (реберця, м'ясо на кістці, свинячі ніжки).
загрузка...
Що не можна готувати на Новий Рік Собаки 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають