• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Чи можна одружитися в 2018 році

За народним повір'ями, після високосного року йде дворічний вдові період. Пари, які уклали шлюб в цей час, ризикують залишитися без другої половинки з-за її смерті. Не дивно, що багатьох молодих людей цікавить, чи можна одружуватися в 2018 році, так як вони дуже стурбовані своєю подальшою долею.

2018 рік вдівця: одружуватися чи ні?


Оскільки 2016 рік був високосним, 2018 рік вважається роком вдівця. Згідно з народними повір'ями, чоловіків, які вирішили одружитися в цей період, чекає наступне:

 • Найближчим часом вони залишаться без дружини з причини її смерті.

 • Наступні їхні шлюби також можуть принести біду.

 • Вони не будуть щасливі зі своєю другою половинкою.


 • Ще наші прабабусі вірили, якщо одружитися на другий рік після високосного, то шлюб очікують лиха, чвари та пістійні сварки. Такій сім'ї не видати щастя і благополуччя, але практичного підтвердження цього твердження немає.
  Деякі прихильники народних прикмет і забобонів в якості вагомих доказів існування вдовиних років приводять відомі історичні дати, пов'язані зі значною смертністю населення, наприклад, Революцію 1905 року, початок Другої світової війни 1941 рік або скидання бомб на Хіросіму і Нагасакі 1945 року, а також війну у В'єтнамі 1965.
  Якщо розібратися, то ці дати не свідчать ні про що, оскільки в історії людства чимало й інших жахливих подій, які припадали на так званий сприятливий для весіль період.
  Одружитися в 2018 рік вдівця чи ні, вирішувати кожному чоловікові. Якщо ви вірите в народні повір'я і щиро вважаєте, що укладати шлюб у цей період небезпечно для вас і вашої половинки, тоді краще перенести весілля на наступний 2019 рік. Якщо ви скептично ставитеся до твердження про рік вдівця, тоді не слід відкладати урочисту дату надовго. Вибирайте день і вирушайте під вінець зі своєю коханою.
  Чи можна одружитися в 2018 році

  Можна одружитися в 2018 році і як вибрати день для весілля


  Астрологи заспокоюють закоханих і стверджують, що в 2018 році можна одружуватися, головне – правильно підібрати день. В цей рік чимало сприятливих днів для весілля за місячним календарем. Щоб шлюб був довгим і щасливим, при виборі дня одруження слід керуватися такими рекомендаціями:

 • Бажано, щоб день весілля збігався з молодиком. При укладенні шлюбу в цей період закоханих чекає благополуччя, достаток і довіру. Так як Місяць додає, то сім'я може незабаром зрости, а молодята стати батьками.

 • Не підходять для весіль періоди, коли Місяць знаходиться в Венері. Оскільки вона вважається покровителькою амурних справ, пару чекають зради, ревнощі і сварки на цьому грунті, тому шлюб може розпастися.

 • Варто уникати періодів, коли Місяць в Меркурії, так як він «відповідає» за техніку, документи та інші речі математичної точності.

 • Якщо намічена весілля припадає на день затемнення, її краще перенести на інше число.


 • Вважається, що шлюби, укладені в травні, завжди невдалі. Подружжя очікують складні відносини, нерозуміння і відсутність довіри. Якщо ви плануєте одружитися в 2018 році, то в травні це краще робити 2025 або 27 числа, тоді сімейне життя буде сповнене щасливими моментами.
  У січні одруження варто проводити в третій декаді місяця, а в лютому сприятливим днем вважається 25 число. Найбільш сприятливим періодом для весіль вважається перша половина листопада, а також 1621 і 23 вересня і 1419 та 21 жовтня. Хорошим періодом для весіль вважається і грудень. Укладати шлюби можна в першій половині, а саме, 7913-14 а також 19-21 числа.
  Щоб найбільш оптимально підібрати дату для весілля, необхідно звернутися до астролога. При розрахунку він не тільки бере до уваги сприятливі дні місячного календаря, але й враховує дати народження майбутніх подружжя і інші впливові фактори.
  Чи можна одружитися в 2018 році

  Східні знання


  Деякі люди, розмірковуючи над тим, чи можна в 2018 році одружитися, вдаються до східним календарем і вчень, які накопичувалися тисячами років. За китайським календарем 2018 стане роком Жовтої Земляний Собаки. Це домашнє мудре і віддана тварина.
  Сімейні пари, які одружилися в рік Собаки, чекає довге щасливе життя. Подружжя будуть любити один одного і зберігати вірність, а в сім'ї завжди буде панувати взаєморозуміння, довіра і підтримка. Благополуччя, достаток і успіх будуть супроводжувати закоханих протягом усього їхнього життя. Прихильники східних вірувань вважають, що союзи, укладені в рік Земляного Собаки, самі міцні і благополучні.

  Одружуватися чи не одружуватися?


  Відповісти на питання, чи варто одружуватися в 2018 році, однозначно неможливо, оскільки існує величезна кількість різних вірувань і забобонів. За твердженням одних, одруження слід відкласти, оскільки пару очікують нещастя, а ось інші переконують у тому, що 2018 рік відмінно підходить для з'єднання двох доль.
  Остаточне рішення залишається за вами. Як вчинити – одружуватися чи ні, вирішувати тільки вам. Але як показує практика, більшість дурних забобонів мають під собою підстави і доказів, тому не відкладайте щаслива мить свого життя і вашої коханої в довгий ящик і не переносите дату весілля з 2018 року. Будьте щасливі незалежно від того, коли ви одружилися і нехай небесні тіла, народні вірування і погані прикмети не мають поганого впливу на ваш шлюб.
  загрузка...
  Чи можна одружитися в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають