• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Весілля в 2018 році: сприятливі дні

Найзабобонніші люди — це нареченої. Навіть ті дівчата, які не вірять у прикмети в звичайному житті, напередодні важливої події згадують про все. Відразу приходить на розум вбрати на себе що-небудь старе, позичену річ, щось нове і синє. Нареченої схильні вірити в забобони, коли готуються вступити в шлюб. Вони впевнені, що щасливе сімейне життя залежить не тільки від теплих відносин і взаєморозуміння, але і від дати весілля. 2018 рік для весілля цілком сприятливий, він не високосний і налічує безліч хороших днів, які магічним чином можуть посприяти сімейного благополуччя, гладкому побуті і незгасною любові. Деякі нумерологи стверджують, що прикмети на 2018 рік говорять про протилежне, мовляв, це рік сварок і неприязні. Але не дарма ж на календарі стільки сприятливих днів для шлюбу. Тим більше, хто не ризикує, той не п'є шампанського.


Сприятливі дні для весілля в 2018 році за місячним календарем


Вже на початку року бажаючі зможуть укласти шлюб. І якщо б Рагси працювали 1 січня, то можна було б сміливо йти під вінець. Але краще відзначити всі свята і призначити датою весілля будь-яке число з третьої декади місяця, коли зростаюча Місяць буде покровителем наречених. У лютому і березні краще уникнути вступу в шлюб або ж заздалегідь подати заяву на потрібну дату. У квітні місяць Місяць також буде сприяти щасливому шлюбу лише в третій декаді. Хто не побоїться укласти шлюб в травні, всупереч всім забобонам, також може призначати весілля на кінець місяця. Таким сміливцям вже точно не доведеться мучитися і страждати.


Весілля в 2018 році: сприятливі дні


Літо — ідеальна пора для шлюбу. Молодята особливо люблять йти під вінець, коли навколо зелено й сонячно. Тим більше в літню пору не потрібно ламати голову над тим, куди відправитися в медовий місяць. Досить виїхати на найближче узбережжі до моря або підкорити місцеві гори. Сприятливими для шлюбу будуть всі літні місяці, але краще вибирати дати у другій їхній половині. В першій половині червня, липня і серпня Місяць буде спадною, що може негативно позначитись на загальному настрої церемонії і початку сімейного життя.


Також у молодят в особливій пошані початок осені. Золота пора приваблює останніми теплими днями, а також неймовірними пейзажами для весільної фотосесії. Вересень і жовтень зберігають загальну тенденцію року, тому рекомендується вибирати дати у другій половині місяця. А ось в листопаді все навпаки, краще піти під вінець у першій його половині. А для особливих екстремалів, які вирішили укласти шлюб в період перепадів температури і нестабільної погоди, тобто в грудні, теж підійдуть дати з другої і третьої декади.
Місяць

Сприятливі дати за місячним календарем

Січень

21,26

Лютий

25

Березень

23

Квітень

20,27,29

Травень

20,25,27

Червень

15,25

Липень

15,20,23

Серпень

17,24,26

Вересень

16,21,23

Жовтень

14,19,21

Листопад

9,14,18

Грудень

14,21


Весілля в 2018 році: сприятливі дні


Весілля в 2018 році: православний календар


Незважаючи на те, що зараз все менше пар вирішуються на штамп в паспорті, а воліють банальне співжиття, обряд вінчання знаходиться на піку популярності. Навіть ті пари, які не відрізняються особливою релігійністю, хочуть пістати перед Богом і довірити йому зв'язати їх узами шлюбу. Але якщо рішення обвінчатися одноголосно, то потрібно знати, коли це можна робити, а коли не можна. Навіть якщо державний шлюб призначений на одну дату, то вінчання може пройти в зовсім інший день. Священики не візьмуться за цей обряд, якщо триває несприятливий період. Про вибір дати можна порадитися зі священиком. Також, треба знати, що вінчання не проходить по вівторках, четверах і суботах, на Великдень, яка в 2018 року припадає на 8 квітня, на двунадесяті і всі великі церковні свята.


Якщо врахувати всі свята з перехідними датами, а також пісти, то вінчання в 2018 році не можна проводити в такі дні:

1 квітня, 17 і 27 травня
з 19 лютого по 7 квітня. Це час Великого пісту.
з 14 по 27 серпня. На цей період припадає Успенський піст.
з 28 листопада до кінця року. Різдвяний піст.
7-18 січня, з 29 січня по 3 лютого, 12-17 лютого, 9-14 квітня, з 28 травня по 2 червня. Ці дні називають п'ятьма святими седмицями.Сприятливі дні для весілля в 2018 по фен-шую


Щоб вибрати сприятливу дату по фен-шую, потрібно звернутися за допомогою до фахівця. Завдяки вивченню даних про парі, що він зможе визначити потрібні дні. Якщо ж молодята вже вибрали дату весілля, але вона випала на несприятливий день, можна все виправити за допомогою правильно висчитанного часу церемонії. Вважається, що для шлюбу є ідеальними дні Успіху, Рівноваги, Встановлення, Відкриття і Стабільності. На, жаль, таких днів мало. Тому фахівець допоможе нівелювати негатив, підібравши ідеальний час дня для укладення шлюбу.


Але якщо вибрана дата випадає на день Ша, то весілля в 2018 році краще перенести. Причини очевидні: Ша Нещастя перетворить молоду пару у вічно свариться партнерів, Ша Затримки — спізнюються і необов'язкових, а Ша Грабежу — в марнотратних. Але тільки спеціаліст по фен-шую зможе назвати точні дати цих днів, а ще вирахує дні особистих руйнівників наречених.


Весілля в 2018 році: сприятливі дні


Красиві дати для весілля в 2018 році


Справжній бум, за вибором красивих дат прийшов з настанням 2001 року і тривав аж до 2012. А ось коли настала магічна дата 08,08,08 то світ зійшов з розуму. Дуже багато поспішили зареєструвати шлюб під знаком нескінченності, але, на жаль, сумна статистика говорить про те, що величезна кількість тез пар вже давно в розлученні.


Тим не менш, думка про вибір красивої дати часом відвідує голову нареченої. Враховуючи той факт, що бажають укласти шлюб у такий день багато, то потрібно заздалегідь визначити з датою і подати заяву в ЗАГС вчасно. Тим більше, 2018 не особливо багатий на казкові цифри. Наприклад, лютневе неділю 18,02,18 може залучити молодят. Але зареєструвати такий шлюб можна буде за попередньою домовленістю, адже Рагси не працюють по неділях. А ось спекотна серпнева субота 18,08,18 напевно стане популярною. Знову магічна вісімка пожене всіх під вінець. Головне, щоб в цей раз вона принесла щастя молодим.


Але, незважаючи на обрану дату для весілля, чи то за Місячним або Православним календарем, потрібно пам'ятати, що щасливий шлюб — це не тільки вдало вибраний день. Шлюб — це взаєморозуміння, підтримка, взаємовиручка і любов. Тільки на цьому можна побудувати міцну сім'ю.

загрузка...
Весілля в 2018 році: сприятливі дні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають