• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Весілля в 2018 - сприятливі дні для весілля в 2018 році

Немає людей більш забобонних, ніж трепетні наречені. Навіть ті дівчата (або вже впевнені в собі жінки), які раніше більш ніж скептично ставилися до прикмет та іншим гороскопам, отримавши пропозицію руки і серця, стають недовірливими і починають вибирати дату не тільки виходячи зі зручності, але і найбільш «благополучну». До задоволення представниць прекрасної статі, які збираються заміж в 2018 році, їм пропонується чимало таких днів. Вибирати їх потрібно в залежності від того, чому більше довіряють наречений і наречена — астрологія, фен-шую або православному вченню. Для скептиків теж є свій параметр — краса.
Весілля в 2018 - сприятливі дні для весілля в 2018 році

Сприятливі дні для весілля за місячним календарем

У перший зимовий місяць ідеальним вважаються перше число (яке, на жаль, залишається вихідним, так що одружитися під романтику Нового року не вийде) і вся третя декада, але особливо — 21 і 26 дні. Зростаючий Місяць буде протегувати молодятам. Лютий пропонує вибрати 25 число як найсприятливіший для створення сім'ї, а ось у березні ідеальної датою весілля буде 23-е. Що стосується квітучого квітня, то цього місяця Місяць надасть заступництво тим закоханим, які вирішили з'єднатися 20, 27 або 29 числа: їх союз буде щасливим і сповненим взаєморозумінням. Всупереч повір'ям про те, що травневі шлюби зазвичай складні в усіх відношеннях, вирішівші піти під вінець 20, 25 і 27-го закохані будуть щасливі.

Не менш багате на сприятливі дні для весілля за місячним календарем літо у червні це 15 і 25, у липні — також 15 плюс 20 і 23, а в серпні — 17, 24 і 26. Очевидно, що на перші частини будь-якого з цих місяців урочисту дату краще не планувати з-за спадного Місяця та інших специфічно астрологічних чинників.

Як, власне, і в перші кілька місяців осені: теплий вересень порадує наречених 16-му, 21-м і 23-м числами, барвистий жовтень—14, 19 і також 21, а ось напередодні зими, листопаді, — краще одружитися в першій половині місяця: 9, 14 або 18-го.

Хочеться одружитися у закутаний снігом зимовий день? У грудні 2018-го для цього підійдуть 14 і 21 числа.

Фен-шуй — дати весіль в 2018

Вибирати сприятливі дні для весілля в 2018 році за фен-шуєм складніше, ніж з астрологічної точки зору, але навіть цікавіше: за цим звертаються до фахівця, який на підставі даних про наречених не тільки складає календар найкращих дат, але і допомагає вибрати час, який посилить позитивний вплив. Якщо для пари принципова церемонія в не найсприятливіший день, правильно підібраний час нівелює, а то і зовсім погасить негатив. Вважається, що для створення сім'ї найбільше підходять дні Рівноваги, Успіху, Встановлення, Стабільності і Відкриття, але їх не так вже й багато, так що вибір саме часу може виявитися принциповіше.

Точно не варто укладати шлюб в один з днів Ша: Ша Грабежу зробить подружжя марнотратними, Ша Нещастя — сварливими, а Ша Затримки — пістійно запізнюючими. На які дати ці дні припадуть в 2018 році — питання до людини, яка пізнала феншуйські тонкощі. Також варто виключити зі списку дні особистих руйнівників обох партнерів, які по днях народження легко дізнається фахівець даного вчення. Він же порадить обрати ті дати, яким протегують люблячі один одного тварини. Це гарантує довгі любовні відносини і інтерес в сім'ї.

Православний календар для весіль в 2018 році

Весілля в 2018 - сприятливі дні для весілля в 2018 році


Незважаючи на бурхливий перебіг сучасності, все більше пар бажає скріпити свій шлюб таїнством, якому більше двох тисяч років — повінчавшись в церкві. Регулярно відвідуючі парафіяни зазвичай радяться про відповідну дату зі своїм священиком, але як бути тим, хто не настільки побожний? Їм може посприяти спеціальний календар, що містить сприятливі дні для весілля в 2018 році за православним календарем (коли можна і коли не можна вінчатися в 2018).

Весілля в 2018 - сприятливі дні для весілля в 2018 році


Вінчальні дні обмежуються кількома параметрами — це день тижня, пісти і свята. Так, у 2018, як і в інші роки, молодята не зможуть повінчатися у вівторок, четвер та суботу (дні, що передують пісним і неділі), на Великдень (8 квітня), ні в одне з двунадесятих свят, дата яких не змінюється — від Різдва до Введення в храм Богородиці. З урахуванням перехідних дат свят, зі свого календаря доведеться викреслити 1 квітня, 17 і 27 травня, а також всі великі церковні свята. Особливу увагу при забороні вінчання приділяється пістам — Великому (19 лютого—7 квітня), Петрів (4 червня—11 липня), Успенський (14-27 серпня) та Різдвяного — з 28 листопада і до кінця року. Потрібно врахувати і п'ять святих седьмиць: 7-18 січня, 29 січня—3 лютого, 12-17 лютого, 9-14 квітня, 28 травня-2 червня. Будь-який з днів, що залишилися, можна вибрати для вінчання за погодженням з батюшкою.

Красиві дати для весілля в 2018 році

Пар, які не вірять у гороскопи і хочуть укласти тільки цивільний шлюб без освячення церквою, теж достатньо. І при цьому вони не хочуть одружуватися навмання! Красива дата в свідоцтві про шлюб — це як мінімум запорука того, що чоловік точно не забуде про подарунок на свято навіть через 30 років.

Але оскільки бажаючих одружитися в такі дні більш ніж достатньо, підібрати красиві дати для весілля в 2018 році краще всього заздалегідь. Наприклад, можна подати заяву на 18.02.18, але це неділя, так що домовлятися про весілля потрібно індивідуально і реєстрація можлива тільки на виїзді. Легко передбачити, що субота 18.08.18 стане надзвичайно популярною серед молодят цього року. Загси також чекають напливу пар і 1 вересня — день знань у 2018 припаде на суботу і багато хто напевно не схочуть упустити таку можливість. Хоча і говорять, що щастя в шлюбі не залежить від зовнішніх факторів, а створюється працею і піступками дружини і чоловіка, підкріпити їх зусилля «сторонньою» ніколи не завадить. Адже щира віра, як і справжня любов, здатні створити диво — міцне партнерство на десятиліття.
загрузка...
Весілля в 2018 - сприятливі дні для весілля в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають