• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Чи можна виходити заміж в 2018 році

Ще з давніх-давен люди довіряли прикметами і були забобонні. В даний час звички, передані людям їх предками, нікуди не поділися. Якщо на вулиці зустрінеться чорний кіт, що переходить дорогу людині, скоріш за все, він обійде це місце або зовсім змінить курс, вибравши альтернативний шлях. Особливо забобонними людьми стають перед весіллям, зачаттям дитини і під час вагітності.
Чи можна виходити заміж в 2018 році

Більшість наречених вишукують кращу дату для створення своєї сім'ї. Напередодні нового року, щасливі пари, замислюються про створення сім'ї, задаються питанням, на скільки міцний буде їхній шлюб, якщо його укласти в 2018 році. Опитування показують, що в передвесільний період жінки, які вважають себе запеклими скептиками, починають вивчати всілякі дрібниці, здатні зіпсувати або перешкодити їх жіночому щастю, з метою зменшення таких моментів. Завдяки загальнодоступній інформації в мережі інтернет, в даний час молодята підходять до вибору дати одруження, вивчивши велику кількість різного матеріалу від старовинних до астрології. Отже, наскільки слушним буде 2018 рік для створення нового осередку суспільства, будемо розбиратися.

2018 - рік вдівця

2018 рік вважається роком вдівця, так як йде другим за рахунком після високосного року. Вважається, що шлюби, укладені в цьому році, приречені на нещастя, а може бути навіть і гірше - чоловік може втратити свою дружину і залишитися вдівцем. Однак якщо вірити астрологам, 2018 рік вважається сприятливим для одруження. Символом 2018 року є собака, яка уособлює собою мир, любов, доброту, порядність. Все розпочате в цьому році приречене на успіх. Для того щоб не помилитися, покладаючись на прикмети і розрахунки астрологів, варто все ж перенести одруження, якщо воно випадає на місячні дні, дні затемнень і ретроградні планети, такі як Венера, що символізує жіноче начало і Меркурій, що символізує чоловіче начало.

Щасливі дні за місячним календарем

Щасливими і міцними шлюбами вважаються союзи, укладені під час зростаючого місяця. Навпаки, шлюби укладені на убуваючому місяці супроводжуються частими скандалами, нерозумінням, образами, розчаруваннями і навіть розлученнями.

Одним з вдалих періодів для створення міцної і щасливої ​​родини в 2018 році є саме початок року, тобто 1 січня. Зазвичай в Україні 1. січня оголошується вихідним днем, через що одруження неможливо оформити в цей день. Але заповзятливі ентузіасти можуть відправитися в іншу країну для реєстрації своєї істинної любові.
Для прихильників старих традицій і бажаючих розписатися в рідній країні в січні сприятливими днями також є 21 і 26 число.
У лютому, згідно з місячним календарем, всього один день можна вважати сприятливим для одруження - 25 число.
У березні така ж ситуація, як і в лютому, один день - 23 березня.
Квітень ж пропонує нареченій і нареченому вибір з трьох дат - 20, 27, 29 квітня.
Травень теж підносить три дні на вибір для укладення сімейного союзу - 20, 25, 27 травня.
Незважаючи на те, що більшість весіль планується і бажається проводити в літній період, червень не радує великою кількістю благополучних дат для одруження - тільки 15 і 25 червня.
У липні ж додається ще один щасливий день - 15, 20, 23 липня.
Останній літній місяць пропонує закоханим так само три дні на вибір - 17, 24, 26 серпня.
Для бажаючих провести весілля в морі різнокольорового листя, вересень дарує три сприятливих дня для одруження -16, 21, 23 вересня.
Середина осені виділила 14, 19 і 21 жовтня.
Листопад не став відрізнятися і так само надав три дні 9, 14, 18 листопада.
Завершальний місяць 2018 року має два сприятливих дня для вступу в шлюб - 14 і 21 грудня.

Сприятливий час для весілля по фен-шуй

В даний час модно захоплюватися і слідувати законам фен-шуй. Велика кількість дівчат приводять свій будинок в гармонію, орієнтуючись на закони фен-шуй. Винятком не є і ритуал одруження. Для ідеального розрахунку підходящої саме вам дати весілля, найкраще звернутися до досвідченого фахівця. Компетентна людина в області фен-шуй здатна підібрати не тільки сприятливий день для вашого торжества, але і навіть вдалий час. Навіть якщо так вийде, що ваше весілля призначене на несприятливий день, підібравши точний час для одруження, можна поправити ситуацію.
загрузка...
Чи можна виходити заміж в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають