• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік для весілля сприятливий чи ні

Напевно, кожна дівчина, виходячи заміж і надягаючи весільну сукню, стає дуже трепетною і забобонною, адже погодьтеся, хочеться, щоб цей день став незабутнім і найсвітлішим подією в житті. Ось чому з кожним роком, наречені дуже вибагливо і обережно ставляться до вибору дати весілля. Чи стане 2018 рік для весілля сприятливий чи ні? Ось питання, яке сьогодні хвилює тих, хто зібрався під вінець, і хто хоче, щоб їхній шлюб став самим довгим і щасливим. На сьогоднішній день є з чого вибирати, тобто існує велика безліч самих різних і несхожих один на одного способів вибору сприятливого дня.
2018 рік для весілля сприятливий чи ні

Це і астрологія, фен-шуй, православне вчення.

Іншими словами, кожен вибирає той варіант, яким він найбільше довіряє.

Місячний календар і коли виходити заміж?.
2018 рік для весілля сприятливий чи ні


Якщо орієнтуватися за місячним календарем, то астрологи виокремлюють наступну найбільш важливу і вирішальну інформації, тобто моменти, які дозволять зробити правильний вибір.

1.Січень – ідеальними вважаються перші дні місяця. Але тут є один мінус, по зіркам ці дні ідеальні, але вони є вихідними, тому навряд чи вийде влаштувати одруження в ці дні. Також варто звернути і на третю декаду місяця, а, точніше, на 21 і 26 число. Чому? Все просто, так як Місяць є зростаючим, що буде протегувати молодятам.
2.Лютий, а, точніше, 25 число, вважається найбільш сприятливим днем.
3.Березень – 23 число.
4.Квітень. У цьому місяці Місяць буде захищати і оберігати ті пари, які вирішили створити союз 20, 27 і 29 числа. На думку астрологів, шлюби, укладені в ці дні будуть найщасливішими, а між подружжям завжди буде панувати взаєморозуміння.
5.Травень. Відразу варто відзначити, що травневі шлюби завжди характеризуються якийсь складністю у відносинах. Але, якщо ви виберіть такі дні, як 20, 25 і 27, закохані будуть щасливі протягом всього свого спільного життя.
6.Червень – 15 і 25 числа.
7.Липень – 15, 20 і 23 число.
8.Серпень – 17, 24 і 26 число.
9.Вересень – 16, 21 і 23 число.
10.Жовтень – 14, 19 та 21 число.
11.Листопад – найбільш правильним вибором стане перша половина місяця, а конкретно 9, 14 і 18 число.
12.Грудень – 14 та 21 число.

2018 рік для весілля сприятливий чи ні

Що стосується літніх місяців, то астрологи категорично не радять планувати одруження на початку місяця, так як Місяць в цей час знаходиться в стадії спаду, а отже, такий союз не принесе нічого хорошого.

Вибір дати по фен-шую.

Якщо ви віддаєте перевагу фен-шуй, то повинні розуміти, що вибір найбільш сприятливої дати стане досить суперечливою і важкою справою, але набагато захоплюючою і цікавою. Спираючись на знання фен-шую можна назвати наступні сприятливі дні. Це дні Рівноваги, Успіху, Встановлення, Стабільності, Відкриття. Несприятливими називаються дні Ша, тобто Ша Грабежу – що буде сприяти марнотратства у подружжя, Ша Нещастя – сварливий шлюб, Ша Затримки – пістійно запізнюються. Варто відзначити, що якщо звернутися до фахівця в цій області, то він підбере вам не тільки потрібний день. Але і назве найбільш сприятливі і оптимальні години одруження для вашої пари. Адже погодьтеся самому дуже важко по фен-шую визначити і встановити всі ці моменти зі 100% точністю.

2018 рік.

Чи стане 2018 рік сприятливий для весілля чи ні? Якщо вірити прогнозу, то рік Жовтої собаки повинні бути досить лояльним, спокійним, врівноваженим. Що це дає? Насамперед, те, що пари, які вирішать укласти союз саме в цей рік, очікує тихе сімейне щастя, затишний будинок, а сам шлюб і союз буде будуватися на доброті, любові і взаєморозумінні. Причому не слід влаштовувати якихось грандіозних події та урочистостів, а краще всього провести і відзначити цю подію в тісному колі поряд з рідними і близькими людьми.
загрузка...
2018 рік для весілля сприятливий чи ні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають