• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ворожіння на Різдво 2018 року

Настають свята, веселі, добрі і казкові, які і проводять допитливі особи ворожіння на Різдво 2018. Про особливої таємничості першої декади січня знали з найдавніших часів і в давнину наші предки не упускали можливості дізнатися про своє майбутнє, привернути удачу і сімейне благополуччя.


Ворожіння проводилися напередодні Різдва Христового і за старовинними повір'ями, у ці чарівні дні відкриваються паралельні світи, вимірювання містифікації і чаклунства. Наші пращури повністю абстрагувалися від реальності і впадали в стан трансу, поринаючи в щось надприродне. Дізнатися про своє майбутнє, почути прогнози від потойбічних сил можна за допомогою простих і доступних атрибутів. Отже, почнемо гадати і ознайомимося з тим, що ж готує нам рік Червоної Мавпи.


«Світло мій, дзеркальце, скажи»


Ритуал краще проводити в нежитловому приміщенні — в підвалі, на горищі. Якщо його проводить дівчина, волосся бажано розпустити, на людину не повинно бути пов'язок, паском, годинників і т. д. Потрібно приготувати також свічку, рушник. Гадаю повинен встановити два дзеркала один напроти одного, те, що менше за розміром, має бути ближче. Дзеркала повинні бути чистими, без тріщин, плям, подряпин. Піставте між ними 2 свічки так, щоб верхівка була вище меншого дзеркальця. Запалити і вдивлятися в відображення. Створюється коридор між двома світами, гадаю починає помічати в темному просторі різні предмети, лики.


При ворожінні на майбутнього чоловіка, слід вимовити чарівне заклинання: «Суджений-ряджений! Приходь до мене вечеряти». Свічка почне колихатися, скло покриється потом, яке потрібно протерти рушником. Наберіться терпіння, у дзеркалі проявиться вигляд людини, який стане Вашою другою половинкою. Як тільки це станеться, тут же вимовте «Цур, мене!». Це потрібно зробити обов'язково, інакше ворожіння може принести невдачу.


Ворожіння на Різдво 2018 року


Вгадуємо долю по яйцях


У колишні часи, долю по яйцях пророкували мандрівні бабусі-ворожки. Щоб метод був доступний усім, розкриваємо секрети ритуалу. Необхідно приготувати склянку теплої води, 1 яйце. Ворожіння краще проводити пізно ввечері напередодні Різдва. В теплу воду вилити білок яйця і спістерігати за тим, які фігури почнуть проявлятися.


Бачите вітрильник, корабель з великими вітрилами — дамі, що складається в законному шлюбі потрібно готуватися до приїзду чоловіка, молодої дівиці належить заміжжя і повіт на чужину. Молодим чоловікам належить далеку подорож.


Церква з куполами — готуйтеся до заміжжя, для літньої людини це означає швидкий відхід в інший світ. Якщо білок осідає на дні, слід готуватися до самотності, бідність, втрати майна.


Ворожіння на воску


Для ритуалу потрібна свічка, маленька тарілка, тепла вода. Розтоплений віск свічки капати в блюдце з водою до тих пір, поки не утворюються певні фігурки. Парафін повинен застигнути, дістаньте його з тарілки і вглядивайтесь. Утворився віяло — чекайте проблем на роботі, гроно винограду — удача, щастя. Дракон — до народження малюка, гриб до довгого і щасливого життя. Дзвіночки — до вісток, причому приємним, листокс дерева — до інтриг. Сформувалася мавпочка — вас оточують улесливі і заздрісні друзі, побачили яблуко — до довголіття. Утворилося яйце — радикальні зміни в особистому житті на краще.


Ворожіння на Різдво 2018 року


Прогноз по картах


Практика ворожіння на картах застосовувалася ще в глибоку давнину. Згідно повір'ями, найсильніші маги, про яких складали легенди, користувалися картами Таро, рунами і ніколи не помилялися у своїх прогнозах. Послугами магів користувалися не тільки в давнину, але і сучасні керівники найбільших держав. Для початку розшифруємо, що передвіщають різні карти.

шістки — до дороги, подорожі.
сімки — побачення, ділова зустріч.
вісімки — переговори, вісті.
дев'ятки — любов, радість, пікова — хвороба.
десятки — несподівані події, близькість.
валет — настають клопоти, піковий — порожні турботи.
дама — вірність, нова любов, пікова — інтриги, наклеп.
король — важлива персона, покровитель.Читаємо майбутнє за зернишкам


Для початку вмочіть зерна у віск або використовуйте круглий предмет. Ретельно перетасуйте і розкладіть карти у вигляді півкола, закрийте очі і насипте жменьку зерна. Карта, на яку впало зернятко і означає прогноз на майбутнє.


Пасьянс. Невигадливо і приємно проведіть час за розкладанням пасьянсу. Загадайте бажання і спістерігайте, як карта за картою складаються в одну масть. Чим швидше складеться — тим швидше здійсниться ваше побажання.


Ворожіння на Різдво 2018 року


Незвичайні типи ворожінь


Вогонь. Сила вогню завжди вважалася містичної, вона здатна спалити дотла, або зігріти в холоднечу. Язики полум'я здавна вважалися провісниками епохальних подій, а читати їх вміли рідкісні люди з феноменальними здібностями.


Приготуйте велику тарілку, аркуш паперу й сірника. Зімніть листи так, щоб вони вміщалися по центру страви і запаліть, погасіть світло. Слідкуйте за відображенням мов на стіні, вони будуть формувати по мірі згорання різні фігури. Куполи церкви означають щасливе майбутнє, людські фігури — нові знайомства. Кішка, змія — заздрісні друзі, від яких можна очікувати підлості. Квіти, рослини до спокою, райдужним перспективам. Будинок, вікна — поповнення в сімействі, благополуччя.


Книжки. Для даного ритуалу достатньо взяти в руки книгу, бажано художню, і загадати бажання. Також можна думати про майбутнє, вибираючи будь-яку книгу з полиці. Відкрийте її, вибравши сторінку навмання, тикніть пальцем і читайте ліпшу рядок. Не вийшло з першого разу, спробуйте ще пару разів.


П'ємо каву і ворожимо


Такий тип прогнозування принесе не лише моральне, а й фізичне задоволення. Для ворожіння необхідний натуральну каву, краще, якщо він перемолот в домашніх умовах. Ну, якщо немає такої можливості, використовуйте магазинний продукт. Отже, заваріть у турці міцну каву, зробіть це у колі кращих подруг, заодно посплетничаете, розслабитеся. Після розпиття, переверніть чашку свого блюдце на 10 хвилин, розділіть мізинцем гущу на чотири частини і починайте читати символи, сформовані в чашці. Кожна частина означає сезон року — зиму, весну, літо і осінь. Якщо між ними утворюється маленький острівець, значить, буде звістка. Зірки — до щасливих змін, грошового винагороди. Круги, хрести означають застереження від необдуманих кроків. Лінії — виконання заповітних бажань, зернятка, розсипані по рівній лінії — перешкоди, які можна легко подолати.


Ворожіння на Різдво 2018 року


Ворожіння на святках — вірити чи ні


Приступаючи до обрядів, піставтеся до процесу легко, не варто засмучуватися, якщо щось віщує негативні моменти. Головне вірити в те, що в майбутньому все складеться в кращу сторону. А ворожіння є всього лише розвагою, приємним проведенням часу. Якщо вірити в диво і в те, що все буде добре, то ніякі негативні прогнози не здатні зломити оптимізм, який є в 99% випадків основною запорукою щасливого майбутнього.

загрузка...
Ворожіння на Різдво 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають