• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Травневі свята в 2018 році: як відпочиваємо

Як відпочиваємо на травневі свята в 2018 році? Так як зазвичай! У тому сенсі, що два блоки вихідних все-таки буде в розпорядженні у трудяг. Закон їх ще не скасував. Один з них «прив'язаний» до дати 1 травня, другий — до 9 травня. Тепер же давайте розглянемо все в деталях. Розповімо про все по порядку.


Травень 2018 року, або Третина місяця відпочинку


Травневі свята в 2018 році: як відпочиваємо


Травневі свята 2018 року дозволять відпочити всім людям, хто вірою і правдою несе службу на роботі, 8+2 дні. Виходить, 1/3 місяця — це час для відпочинку. 8 днів — це законні вихідні — субота та неділя, а два інших вихідних — це дні 1 і 9 травня.


1 травня — святковий день — День весни, праці, міжнародної солідарності трудящих. Як тільки його не називають. Загалом він випав на вівторок.


9 травня — святковий день — День Перемоги. Його, здається, знають всі без винятку. Кожен пам'ятає Славу і пишається Минулим. Загалом, це Велике свято випало на середу.


Календар на травень 2018 року, як і належить даному місяцю, що передує настанню літа, складається з 31 дня. Як вже було сказано раніше у тексті, третина цього місяця українці будуть гуляти. В цей час люди можуть вільно займатися своїми особистими справами, і при цьому законно не ходити на роботу. Якщо, звичайно, це можливо.


Думається, розуміється той момент, що все сказане в статті актуально для державних підприємств і тих компаній, які слідують принципам, встановленим урядом країни щодо дотримання норми робочих і вихідних днів протягом одного календарного року.


Травневі вихідні в 2018 році по днях


Як відпочиваємо на травневі свята 2018 року? Як бачите, як завжди. Місяць розпочнеться з вихідного дня. Після цього за законом доведеться відпрацювати 3 дні — з 2 по 4 травня. Далі у розпорядженні людей, які рахуються на роботі, будуть два вихідні — субота та неділя.


Наступний тиждень почнеться з повноцінного робочого дня. 7 травня доведеться відпрацювати встановлену норму годин. У той же час 8 травня, у зв'язку із завтрашнім святом, всі трудяги зможуть скористатися шансом отримати в своє розпорядження скорочений робочий день. 9 травня — День Перемоги — законний вихідний. Він випав на середу. Четвер і п'ятниця — повноцінні робочі дні.


Після цього ніяких інших вихідних, крім суботи та неділі, не спістерігається.


Травневі свята 2018 року, або Як відпочити напередодні літа
Травневі свята в 2018 році — останній шанс для українців напередодні літа відпочити на законних підставах. Після цього залишається лише почекати настання періоду відпустки або дочекатися отримання будь-якого іншого шансу, якщо, звичайно, є передумови для цього.


Варто відзначити, що в цілому в травні буде чимало свят, правда, як ви вже зрозуміли, вихідних на честь них не буде. Хто ж буде працювати, якщо всі будуть відпочивати?

загрузка...
Травневі свята в 2018 році: як відпочиваємо
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають