• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ворожіння на Різдво 7 січня – на судженого, любов, бажання, гроші, здоров'я, заміжжя, майбутнє

Ворожіння на Різдво 7 січня – на судженого, любов, бажання, гроші, здоров'я, заміжжя, майбутнє

Хочете дізнатися про своє майбутнє, тоді проведіть ворожіння на Різдво 7 січня. Існує багато різних ритуалів для пророкувань, які допомагають дізнатися про те, що станеться в особистому житті, в сфері фінансів і так далі. Проводити їх необхідно відповідно до певних правил.


7 січня Різдво Христове – традиції, ворожіння


Одним з найголовніших християнських святом є Різдво. З цим днем пов'язано багато традицій, так, вважається, що ворожіння на Різдво 67 січня буде правдивим, тому багато проводять в цей день подібні магічні ритуали . До іншим традиціям відносять:

Святковий стіл . На вечерю господині готують 12 страв, які повинні бути максимально простими. Перевагу краще віддавати пісним частувань. Головна страва на святковому столі – кутя.
Залучення багатства . Щоб у новому році поліпшити своє фінансове становище, рекомендується зустрічати свято у новому вбранні. Запаліть багато свічок, і чим більше їх буде, тим більше грошей можна буде отримати протягом року. У Різдво рекомендується здійснювати покупки, які прослужать довгий час вірою і правдою.
Табу . На свято заборонено працювати і займатися домашніми справами. Вважається, що цей день потрібно витратити на похід до церкви і на відпочинок. Не варто зустрічати свято у чорному одязі, щоб не накликати на себе нещастя в наступаючому році. У храмі потрібно читати молитви за благополуччя живих.Які ворожіння на Різдво 6 7 січня?


Найбільш підходящим періодом для проведення ритуалів вважаються святки. Щоб ворожіння під Різдво 67 січня дало правдивий результат, необхідно дотримуватися певні правила:

Важливо серйозно ставитися до проведення ритуалу, а не як до розваги, в іншому випадку можете не розраховувати на правдиву відповідь.
Хрестик зніміть, розпустіть волосся, розв'яжіть всі існуючі вузли. Це потрібно для того, щоб нічого не перешкоджало вступу інформації.
Звільніть свої думки і сконцентруйтеся виключно на ворожінні. Нічого не повинно відволікати від дії.
Перед тим як приступити до ворожіння на Різдво 7 січня необхідно задати питання, причому він повинен бути чітким, щоб можна було отримати на нього точну відповідь.Ворожіння на Різдво 7 січня – на судженого, любов, бажання, гроші, здоров'я, заміжжя, майбутнє

Ворожіння на Різдво 7 січня на судженого


Є простий спосіб передбачень, завдяки яким можна дізнатися про характер і нахили майбутнього чоловіка.

Щоб провести ворожіння на Різдво 7 січня на коханого, підготуйте чотири склянки і в три з них налийте воду кімнатної температури, а четвертий – вино.
В одну склянку з водою додайте ложку меду, у другій – 1/3 ч. ложки лимонної кислоти, а в третій – 1 ч. ложку харчової соди . Все перемішайте і накрийте судини серветками.
Закрийте очі і попросіть, щоб хтось перемішав склянки. Вибрати посудину потрібно навмання лівою рукою. Після цього можна тлумачити ворожіння на Різдво 7 січня.
Спробуйте рідина, яку обрали. Якщо вона солодка – то відносини будуть міцними, а чоловік – добрим. Солона вода віщує часті сварки і сльози, а ще вказує, що у чоловіка буде поганий характер. Якщо рідина кисла, то сімейне життя буде похмурою, а коханий – безініціативним. Було обрано вино, то це вказує, що у чоловіка буде пристрасть до алкоголю.Ворожіння на Різдво 7 січня на бажанняЩоб дізнатися, чи збудеться в найближчому майбутньому бажання, можна провести просте ворожіння, для якого використовуйте або просту колоду, або Таро. У другому випадку можна отримати більш широке тлумачення. Різдвяні ворожіння з 7 на 8 січня можуть проводити всі бажаючі, хто в них вірить. Добре перемішайте колоду і викладіть картки так, як показано на рисунку. Після цього можна тлумачити ворожіння на картах в Різдво 7 січня, а значення карт можна знайти тут.

Картка №1 – розповість про поточну ситуацію, яка вплине на бажання.
Карта №2 – внутрішні проблеми і думки, що впливають на бажання.
Картка №3 – рада, що потрібно зробити, щоб виконати бажання.
Картка №4 – чим потрібно пожертвувати, щоб виповнилося бажання.
Картка №5 – що або хто допоможе здійснити бажане.
Картка №6 – здійсниться бажання чи ні, а ще порада від карт.Ворожіння на Різдво 7 січня – на судженого, любов, бажання, гроші, здоров'я, заміжжя, майбутнє

Ворожіння на Різдво 7 січня на гроші


Один з найпростіших способів, проведення ворожіння на гроші – приготування пирога з монеткою. Це можна сприйняти, як за розвагу, але суть більш серйозна. Під час приготування домашнього пирога, треба покласти монету в тісто і кому вона з рідних попадеться, у того і покращиться фінансове становище. Є й інші різдвяні ворожіння з 6 на 7 січня і одне з них проводиться так:

Візьміть дві вовняні нитки і їх довжина повинна бути приблизно 20 див. Їх потрібно скрутити між собою.
Наберіть миску з водою і киньте в неї нитки. Якщо вони відразу розкрутяться, то не варто переживати, ніяких проблем з фінансами не буде. Нитки опустилися на дно – чекайте дрібних неприємностей. Якщо нитки залишилися скуйовдженим, то проблем з фінансами не уникнути.Ворожіння на Різдво 7 січня на здоров'я


Є простий спосіб передбачень, щоб дізнатися зможе одужати хвора людина чи ні. Ворожіння на Різдво 6 січня на майбутнє проводиться за допомогою парного молока . Дайте склянку напою хворому, щоб він випив половину. Після цього поставте ємність біля нього і залиште на 12 год. Після закінчення часу потрібно спробувати молоко і якщо воно залишилося смачним, значить, незабаром захворювання відступить і все буде добре. Якщо напій зіпсувався і став кислим, тоді, хвороба ще довгий час буде мучити людину.


Ворожіння на Різдво 7 січня на заміжжя


Молоді дівчата частіше за інших користуються різними способами передбачень, щоб дізнатися про те, як скоро можна буде очікувати отримання пропозиції руки і серця. Щоб провести ворожіння на Різдво 7 січня на любов, підготуйте три нитки невеликої довжини: червоного, білого і чорного кольору. Покладіть їх на стіл, закрийте очі і перемішайте. Після цього не дивлячись, виберіть нитку і за її кольором проведіть тлумачення ворожіння на Різдво 7 січня:

червона – швидке заміжжя;
біла – найближчим часом шлюб не чекайте;
чорна – звужене доведеться чекати довго.Ворожіння на Різдво 7 січня – на судженого, любов, бажання, гроші, здоров'я, заміжжя, майбутнє

Ворожіння на Різдво 7 січня на вагітність


Не тільки за допомогою УЗД, але і використовуючи ворожіння, можна дізнатися стать майбутньої дитини . Представлене ворожіння визначить загальна кількість дітей, які з'являться за все життя. Для його проведення потрібно чарка, в яку потрібно налити воду. Щоб провести ворожіння на дитину на Різдво 7 січня, посудину з водою на ніч або винесіть на вулицю, якщо там мінусова погода, або ж поставте його в морозилку. Вранці можна перейти до тлумачення, для чого потрібно оцінити, як замерзла вода:

утворилися горбки – буде хлопчик;
утворилися ямки – будуть дівчинки;
кількість впадинок і горбків – скільки буде дітей;
рівна поверхня – найближчим часом дітей не буде.
загрузка...
Ворожіння на Різдво 7 січня – на судженого, любов, бажання, гроші, здоров'я, заміжжя, майбутнє
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають