• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ворожіння на Водохреща 19 січня – на долю, любов, майбутнє, дітей, достаток, перед сном, на картах, паперу, воску

Ворожіння на Водохреща 19 січня – на долю, любов, майбутнє, дітей, достаток, перед сном, на картах, паперу, воску

Є різні ворожіння на Водохреща 19 січня, які використовуються з давніх часів. Вважається, що цей день володіє величезною силою, тому всі передбачення будуть максимально правдивими. Гадати можна на любов, гроші, майбутнє і так далі.


Традиція ворожіння на Водохреща 19 січня


Є ряд правил, прикмет і традицій, пов'язаних з цим днем. З давніх часів вважається, що, проведене під Водохреща 19 січня, ворожіння буде максимально правдивим, тому багато людей люблять передбачати своє майбутнє в це свято. Є й інші традиції, пов'язані з цим днем:

Основна страва на святвечір – кутю, залишки якого після трапези висипають курям.
Увечері прийнято освячувати воду в храмі, яку можна використовувати для вмивання і пиття.
Давньою традицією є купання в ополонці. Вважається, що на Водохреща вода володіє величезною силою, яка здатна захистити від хвороб, додати сил і позбавити від можливого негативу. Варто зауважити, що яких-небудь правил, що стосуються купання в ополонці, немає.Ворожіння з 18 на 19 січня Хрещення


Якщо є бажання провести ритуал для передбачення майбутнього, тоді важливо знати ряд правил, необхідних для отримання точних результатів.

Ідеальне місце для ворожіння на Водохреща 18 січня – нежитлове приміщення, наприклад, лазня або горище. На крайній випадок підійде кімната з виходом на балкон.
Ніхто не повинен знати про проведення таких магічних ритуалів.
У приміщенні не повинно бути кішок і різних відволікаючих моментів, наприклад, цокаючий годин.
З себе важливо зняти пояс, хрести, розпустити волосся і розв'язати наявні на одязі вузли.
Якщо проводиться ворожіння перед сном, тоді в узголів'я слід поставити свічку.Ворожіння на Водохреща 19 січня, на долю


Щоб дізнатися, що підготувала в майбутньому доля, можна провести дуже просте ворожіння, яке називають «7 склянок». Підготуйте сім однакових судин, які слід покласти предмети, що мають різне значення. Після цього потрібно закрити очі і поміняти судини місцями, щоб не можна було зрозуміти, де який предмет лежить. Щоб закінчити ворожіння під Водохреща 19 січня, подумки поставте запитання: «Що для мене підготувала доля?» і навмання виберіть один із склянок. Його вміст і буде тлумаченням:

сіль – сльози , смуток;
цукор – солодка і веселе життя;
хліб – ситість;
монетка – фінансове благополуччя;
кільце – пропозицію руки і серця;
сірники – народження малюка;
зерно – складні робочі будні.Ворожіння на Водохреща 19 січня – на долю, любов, майбутнє, дітей, достаток, перед сном, на картах, паперу, воску

Ворожіння на Водохреща 19 січня на любовЧастіше звичайного дівчата використовують різні способи передбачень, щоб розібратися в питаннях, що стосуються особистого життя. Цікавим вважається гадання на нареченого на Водохреща 19 січня з голками. Для проведення ритуалу необхідно підготувати дві голки і натерти їх будь-яким жиром, наприклад, маслом або салом. Важливо, щоб вся поверхня голок виявилася слизькою. Наберіть в звичайний стакан води, поставте його на стіл і опустіть в нього голки. Після цього можна задати питання, про стосунки з конкретною людиною. Тлумачення проводять, орієнтуючись на поведінку голок:

Якщо голки пішли на дно – це поганий знак, що віщує неприємність. Подібна поведінка може бути пов'язана і з тим, що голки були погано змащені жиром.
Якщо голки зійшлися разом, то це свідчить про теплих відносинах і щирих почуттях.
Якщо голки «завмерли» і жодного зближення не спостерігається, то це вказує на прохолодні відносини. Ворожіння на Водохреща 19 січня вказує, що уГадающий йде з кімнати, а інша людина перевертає ємності догори дном і кладе під одну монету, під іншу – зім'яту купюру, а третій залишає порожній.
Якщо голки розійшлися, то відносини закінчаться, тому не варто витрачати час даремно і сподіватися на те, що все налагодиться.Ворожіння на гроші на Водохреща 19 січня


Є різні способи передбачень, які допоможуть дізнатися про ситуацію у фінансовій сфері. Просте ворожіння на Водохреща 19 січня на достаток проводять за такою схемою:

Візьміть ємності, які не повинні бути прозорими, жменю монет і одну купюру, яку слід зім'яти. Для передбачення потрібен помічник.
Гадаю йде з кімнати, а інша людина перевертає ємності догори дном і кладе під одну монету, під іншу – зім'яту купюру, а третій залишає порожній.
Гадаю, не дивлячись, вибирає будь-яку чашку і дивиться вміст. Якщо були знайдені монети, то це обіцяє хорошу прибуток , порожня чашка вказує на те, що змін у фінансовій сфері не буде, а ось зіжмаканий купюра означає, що потрібно чекати збитків і втрат.Ворожіння на Водохреща 19 січня – на долю, любов, майбутнє, дітей, достаток, перед сном, на картах, паперу, воску

Ворожіння на Водохреща 19 січня на майбутнє


Багато хто прагне дізнатися про своє майбутнє, щоб знати про можливі проблеми і випробуваннях. Є прості ворожіння на Водохреща 19 січня, завдяки яким можна дізнатися про події майбутнього і зрозуміти збудеться бажання незабаром чи ні.

Перед тим як лягати спати в переддень свята, необхідно на 12 аркушах написати свої бажання і покласти їх під подушку. Важливо одну папірець залишити порожньою. Вранці лежачи в ліжку, навмання дістаньте одну записку і подивіться, яке бажання здійсниться. Якщо папірець чиста, то це вказує, що найближчим часом нічого не зміниться.
Щоб провести ворожіння перед Хрещенням 19 січня, потрібно підготувати дзеркало, на якому необхідно пальцем написати свою мрію. Покладіть що відбивається поверхню під ліжко, розклавши навколо нього невеликі ялинові гілки. Якщо ранок напис зник, то бажання стане реальним.Ворожіння на Водохреща 19 січня на дітей


У водохресну ніч можна провести простий обряд, щоб дізнатися, скільки буде дітей в майбутньому і якої статі.

Необхідно обручку просмикнути червону нитку, щоб вийшов маятник. Тримайте його над правою рукою і зробіть кілька глибоких вдихів. Пальці повинні бути розчепирені.
Спочатку кільце слід пропустити між вказівним і великим пальцем, а потім помістіть його над центром долоні.
Щоб дізнатися значення ворожіння на Водохресний святвечір 18 січня, подивіться на рух кільця. Якщо воно почалося обертатися по колу, то чекайте першої дівчинку, а якщо в протилежну сторону – хлопчика.
Після цього опустіть прикраса між пальцями три рази і повторіть дії. Проводите такі маніпуляції до того, як кільце не перестане взагалі рухатися. Число повторень покаже кількість дітей.Способи ворожіння на Водохреща 19 січня


Існує багато ворожінь, для яких використовуються доступні різні предмети. Важливо враховувати, що подібні магічні ритуали приваблюють не тільки хороших, але і поганих духів, тому потрібна захист будинку. Для цієї мети на віконних рамах і дверях намалюйте крейдою хрести. Після того, як ворожіння на Водохреща 18 січня перед сном будуть проведені, рекомендується вмиватися святою водою або хоча б прийняти душ.


Ворожіння на Водохреща 19 січня – на долю, любов, майбутнє, дітей, достаток, перед сном, на картах, паперу, воску

Ворожіння на картах на Водохреща 19 січня


Для передбачення долі часто використовують карти, які дають розгорнуті відповіді на різні питання. Можна робити різні розклади, і ось найпростіші ворожіння на Водохреща 18 січня на картах:

Візьміть просту колоду, яка раніше не використовувалася для гри. Спочатку загадайте бажання , а після проведіть розклад. Перемішайте колоду і розкладіть її на чотири стопки. В першій, а потім і в інших потрібно знайти тузи. Тлумачення показує, що чим більше тузів у першій стопці, тим вище ймовірність того, що бажання стане реальним і так далі.
Якщо є циганські карти, значення яких можна зрозуміти по картинці, то розподіліть їх на чотири ряди по дев'ять карт. Знайдіть карту «Несподівана радість», яка є уособленням гадающего. Карта, яка знаходиться з лівого боку – минуле, а з правого – майбутнє, ряд, розташований зверху – помисли, а знизу – перешкоди.
Описуючи, які ворожіння на Водохреща 19 січня можна проводити з картами, варто згадати і варіант з Таро. Розкладіть дев'ять карт в три ряди: перший – те, що було, середній – те, що є, а нижній – те, що буде. Значення Таро можна знайти тут.Ворожіння на Водохреща 19 січня на папері


Щоб дізнатися про події найближчого майбутнього, можна скористатися простим ритуалом. Проводити його необхідно в самоті, щоб нічого не заважало. Для ворожіння у ніч на Водохреща 19 січня зімніть чистий аркуш паперу, покладіть його в блюдце і підпаліть. Якщо вся папір згоріла, і залишився тільки попіл – всі проблеми незабаром закінчаться, і настане біла смуга життя. Коли залишаються шматочки паперу, значить, чекайте неприємностей.


Ворожіння на Водохреща 19 січня на воску


Найпопулярнішими водохресними ворожіннями є ритуали з використанням свічок. Щоб передбачити майбутнє на воску, необхідно взяти миску з водою, а ще підготувати ложку і пару свічок. Ворожіння на Водохреща 18 січня на воску проводять за такою схемою:

Одну свічку потрібно поламати або натерти, щоб вийшла стружка для легко плавлення. Покладіть її у ложку й почніть нагрівати над другою запаленою свічкою.
Коли віск стане рідким, різко вилийте його в воду, щоб утворилася фігура. Вона і буде тлумаченням ворожіння, для чого потрібно включити фантазію .Наведемо кілька поширених тлумачень ворожіння на воску:

серце – любов;
автомобіль, черевик – дорога;
горби – труднощі;
собака – друг;
віяло – втрати;
зірки – довгоочікувані новини;
гриб – життєві сили;
змія – хвороба;
лист дерева – удача;
молот – сила;
міст – вихід зі складної ситуації.Ворожіння на Водохреща 19 січня – на долю, любов, майбутнє, дітей, достаток, перед сном, на картах, паперу, воску
загрузка...
Ворожіння на Водохреща 19 січня – на долю, любов, майбутнє, дітей, достаток, перед сном, на картах, паперу, воску
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають