• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Якого числа почнеться Великий піст в 2018 році

Зовсім скоро настане Новий 2018 рік. У квітні всіх православних віруючих очікує грандіозна подія - святкування Світлого Христового Воскресіння або Пасхи. Йому передуватиме не менше значущий - Великий піст.

Якого числа почнеться Великий піст в 2018 році


Великий піст бере свій початок з давніх часів. Але в остаточному вигляді він був закріплений в церковних правилах тільки в 4 столітті нашої ери. Тоді було прийнято, що Великий піст триває 40 днів. Він є підготовкою до головного свята у всіх християн - Великодня. За ці сім тижнів людина повинна пройти процес духовного очищення і позбавлення від гріхів і поганих думок і спонукань. Все це досягається шляхом обмежень в прийомі їжі і проведенні великої кількості часу в молитвах і смиренні. У Великий піст потрібно контролювати свої емоції і гнів, дарувати людям добро і радість.

Дотримання Великого посту потребує спеціальної підготовки. Людина, щоб пройти весь шлях духовного очищення, повинна зрозуміти сутність цього великого таїнства. По-перше, в цей час дух править над плоттю. Тобто, необхідно бути вище своїх бажань і неухильно дотримувати всі обмеження в прийомі їжі. А також відмовитися від власних слабкостей і виховати в собі силу волі. З особливою толерантністю відноситься до всіх оточуючих людей і ніколи не тримати на них образи і зла. При цьому важливо повністю відмовитися від прийому алкоголю і куріння. Людина, яка зможе зрозуміти ці основні принципи Великого посту пройде весь цей довгий шлях.

Якого числа почнеться Великий піст в 2018 році


Перед Великим постом протягом чотирьох тижнів віруючі готуються до нього. Це так званий підготовчий піст. Його кожен тиждень має певний зв'язок з різними подіями з Біблії. На першому тижні віруючі замислюються про справжні і показні речі в нашому житті. Другий тиждень про блудного Сина. Третій тиждень про Страшний Суд або мясопустний, а четвертий - Сиропусний або масничний. Весь цей процес підготовки до Великого посту зобов'язує дотримуватися тимчасові обмеження на прийом в їжу деяких продуктів в певні дні.

На заключному тижні підготовчого поста відзначають Масляну. Таким чином, віруючі налаштовують себе на тривалий час духовної та харчової скромності. На Масляну проходять масові і гучні гуляння, що супроводжуються кулінарними надмірностями. У неділю масляного тижня проходить Прощений день. Всі люди просять один в одного пробачення за свої вчинки. А далі з понеділка настає час Великого посту.

У 2018 році Великий піст розпочнеться 19 лютого і триватиме до 7 квітня. Не кожна людина може пройти цей шлях з дотриманням всіх правил, але до цього слід прагнути.
загрузка...
Якого числа почнеться Великий піст в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають