• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

8 березня в 2018 році. Жіноче свято. Ідеї подарунків

Напевно, всі країни на планеті 8 березня відзначають і святкують міжнародний жіночий день. Що стосується нашої країни, то, незважаючи на те, що свято має солідну і багату історію, свій офіційний статус він отримав зовсім недавно, а, якщо бути точніше, то в 1977 році.
Саме тому з цього моменту цей день вважається вихідним, так 8 березня в 2018 році потрапляє на четвер, а, отже, як би не було сумно, відпочивати ми буде тільки один день.
Хоча 7 березня за законом вважається скороченим робочим днем.

Жіноче свято і трохи історії.


Погодьтеся, сьогодні, напевно, навряд чи хто-небудь зможе розповісти про самої ідеї свята, адже всі звикли до того, що це день, коли чоловіки приділяють трохи більше уваги своїм коханим і рідним жінкам і милим дамам, дарують їм подарунки, намагаються зробити свято незабутнім та по-справжньому сонячним і радісним. А адже в далекому 1859 році, жіноча половина Нью-Йорка прагнула зовсім не до цього своїм створеним і організованим бунтом, до якого згодом приєдналися багато країн. На які ж були спочатку причини та завдання жіночого, коли його називали «кастрюльного бунту»? Багато хто може подумати, що виною всьому була заробітна плата, але відповідь неправильна. Ті, хто й донині виступає проти емансипації і презирливо посміхається з приводу жіночих прав, слід нагадати, що стандартний робочий день для жіночої половини становив 16 годин. Але навіть, незважаючи на первинні та первинні причини цього свята не слід забувати, що він припадає на першу половину місяця. А що це означає? Звичайно ж, прихід весни, коли все навколо починає розквітати, з'являються перші квіти, природа прокидається після довгої сплячки.

8 березня в 2018 році. Жіноче свято. Ідеї подарунків


Здавалося б, що може бути краще, ніж це весняне свято 8 березня. Але ні, навіть сьогодні можна знайти тих, хто виступає проти цього дня. Не вірите? Так, так, наприклад, багато хто думають, що це зовсім не жіночий і весняне свято, а день терористок XXI століття, тобто свято революційного жіночого духу. Ще одним яскравим прикладом є думка відомого православного диякона Андрія Кураєва, який висловлював думку, що дата цього свята повинна бути перенесена на більш перші і ранні числа, тоді цей день по-справжньому буде символізувати початок і прихід весни. І так висловлювань та точок зору існує велика безліч. Але, погодьтеся, свято є, тому потрібно організувати його так, щоб прекрасна половина людства, надовго його запам'ятала і згадувала тільки яскравими і вдячними словами.

Ідеї подарунків.


Що потрібно, щоб зробити свято незабутнім? Звичайно ж, вгадати з подарунком і зробити його по-справжньому незвичайним і оригінальним. Отже, які ідеї подарунків сьогодні можна запропонувати чоловікам в якості помічників.

 • По-перше, бюджетні варіанти подарунків. Якщо у ваші плани не входить велика трата, то можна купити, то зі списку бюджетних подарунків. Головне, зробити правильний вибір і підібрати дійсно щось вартісне, потрібне і відповідне. Сюди можна включити?
  1. Невелика, але цікава аромалампа.

  2. Кулон для ароматическиз масел. Погодьтеся, такий подарунок особливо підійде тим милим дамам, які захоплюються східними пахощами.

  3. Якщо жінка любить стрази, то можна підібрати незвичайну блискучу шпильку.

  4. Різноманітна біжутерія, вибір і асортимент якої просто радує і захоплює.

  5. Ексклюзивна футболка, найкраще з написом, яка буде зрозуміла тільки вам двом. А ось ідеї подарунка білизни краще всього відмовитися.
  Список подарунків в цьому напрямку досить великий. Тому не складе абсолютно ніяких труднощів. Але, ні в якому разі не вибирайте подарунок на свій смак і розсуд. Орієнтуйтеся з того, що більше подобається жінці, тоді ви точно не прогадаєте.

 • По-друге, ювелірні прикраси. Навряд чи яка-небудь жінка відмовиться від такого подарунка, адже, як відомо «кращі друзі дівчат – діаманти». Абсолютно будь-яка жінка мріє і просто буде рада подарунку у вигляді золотої каблучки, браслети, підвіски, сережок або ж ланцюжка. Хоча тут також варто бути уважним, так як вибирати прикраси необхідно з урахуванням віку і статури жінки, якщо ви хочете, щоб це було красиво і ефектно.

 • 8 березня в 2018 році. Жіноче свято. Ідеї подарунків

 • По-третє, квіти. Це один з обов'язкових подарунків, які обов'язково необхідно підносити у цей день. Сьогодні можна підібрати найоригінальніший і незвичайний букет квітів. Це можуть бути красиво і незвично оформлені троянди, польові квіти, кошик з перших весняних квітів. Іншими словами, здивувати і вразити жінку можна навіть правильно підібраним букетом квітів.

 • По-четверте, м'які іграшки, а також просто милі дрібнички, які легко і без зусиль можна знайти в спеціалізованих відділах подарунків. Приміром, м'які іграшки, асортимент яких просто величезний, стане ідеальним варіантом для молодої дівчини, хоча старша жінка також не відмовиться від великого плюшевого ведмедя.


 • І це лише мала частина того, що можна знайти і подарувати своїм коханим і рідним. Якщо ви хочете, щоб свято вдалося на славу, про нього слід потурбуватися заздалегідь, подарунок ні в якому разі не повинен бути вибраний в самий останній момент і поспіхом.
  загрузка...
  8 березня в 2018 році. Жіноче свято. Ідеї подарунків
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають