• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

День студента 2018. Тетянин

День студента 2018 року, швидше більше відомий як Тетянин день, свято, який офіційно прийнятий і відзначається тільки з 2005 року, незважаючи на свою вікову і багату історію до теперішнього моменту часу.

Століття тому .


Якщо торкнутися питання історії, в далекому 1755 році, а, точніше, саме 25 січня був підписаний указ про утворення Московського Університету. Свята Татіана, а на сучасний лад Тетяна стала покровителькою студентів.
В ті часи створеному при університеті була утворена домова церква на честь цієї святої. Варто сказати, що день пам'яті мучениці Тетяни став святом не тільки всіх студентів Москви до середини 19 століття, але й інтелігенції. Ще з давніх часів цей день вважався одним з найбільш масових свят і, як правило, починався строго з офіційної частини, а потім перестав в масові та народні гуляння по всій столиці.
Але вже після закінчення подій Жовтневої революції, про святі якось забули, і він перестав мати свою колишню значимість.

День студента 2018. Тетянин


Погодьтеся, цей день треба обов'язково провести весело, оригінально та незабутньо. А що для цього потрібно? Правильно заздалегідь підготуватися до свята, пістаратися організувати так, щоб весело було всім навколо. Сьогодні з цим не може бути абсолютно ніяких проблем, так як ідей для зустрічі свята можна придумати і запропонувати безліч. Не вірите? А зараз з деякими найбільш актуальними ми ближче познайомимося.

Ідеї зустрічі свята Тетянин день.


Отже, що ж це за ідеї, які допоможуть зробити Тетянин день по-справжньому незабутнім?

 • По-перше, клуб. Погодьтеся, ідея відвідати і відправитися в клуб відразу приходить в голову, тим більше. що до цього року кожен такий заклад обов'язково приготує свою святкову та розважальну програми, вам залишиться лише насолодитися і отримати масу позитивного заряду. Чим не свято під запальні ритми музики до самого ранку.

 • По-друге, тематична вечірка. Тут вже слід гарненько подумати і все грунтовно продумати. Найбільш затребуваними можна назвати такі вечірки, як «Гангстерська вечірка», «Ретро-вечір», «Гавайська», кожна з яких унікальна і неповторна по-своєму. Причому вечірку можна організувати як у вузькому колі своїх одногрупників, так і в масштабі всього навчального закладу. Але, погодьтеся, незважаючи на те, яку ідею ви виберете, необхідно детально і самим докладним чином продумати конкурси, вікторини та ігри, без яких просто-напросто ні як не обійтися. Що ж можна запропонувати?
  1. «Театральний конкурс». Суть завдання полягає в тому, що учасники повинні прочитати в будь-якому стилі дитячий віршик. До прикладу. такий відомий дитячий віршик, як «Наша Таня голосно плаче» потрібно прочитати в дусі телефонної розмови, або ж любовного зізнання. Повірте, весело буде абсолютно всім.

  2. «Гіннес-шоу». До прикладу. це може бути конкурс у кого найдовші волосся, найтонша талія, найдобріші очі. За підсумками конкурсу всім учасникам обов'язково має бути присвоєно звання «Самий-самий».

  3. «Ворожіння від Тетяни». Якщо на вечірці присутні Тетяни, то вони легко можуть передбачити майбутнє.

  День студента 2018. Тетянин


  І це лише мала частина конкурсів та ігор, які зроблять вечірку ще більш веселою і незабутньою, а головне, місця і часу для нудьги просто-напросто не буде.

 • По-третє, фотосесія. Професійна фотосесія стане чудовим заняттям на цей день, при цьому надовго залишиться у вашій пам'яті. Головне, пістаратися вибрати оригінальну тематику для фотосесії, щоб це по-справжньому було казковим.

 • По-четверте, картинг, боулінг і каток. Погодьтеся, приємне проведення часу для всієї групи і великої компанії. При цьому маса позитивних емоцій і азарту вам в остаточному підсумку забезпечені.

 • По-п'яте, екстрим. Якщо ви хочете запам'ятати цей день як один з найекстремальніших, то слід подумати про відповідну розвагу. Ідей багато, але найбільш безневинними по праву можна назвати катання на лижах чи сноуборді, стрибок з парашута або з мотузкою. Хоча, не кожен зважиться і наважиться на такий сміливий вчинок.


 • Так, ідеї для зустрічі і проведення свята Тетянин день безліч, головне, пістаратися не вийти за рамки дозволеного.
  загрузка...
  День студента 2018. Тетянин
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають