• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

9 Травня 2018. день Перемоги. Заходи

9 Травня 2018 року вся країна відзначає 73 річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Хоча це свято відзначають не тільки в нашій країні, але і за її межами, а, точніше, в колишніх країнах радянського союзу і багатьох країнах Європи.
День Перемоги – історія свята.
Напевно, про це моменті історії знає кожна людина і дитина в нашій країні, так як щорічно ми вітаємо і дякуємо наших ветеранів з цією перемогою, можливістю насолоджуватися спокійним і мирним життям, чистим небом. Ні для кого не є секретом той факт, що завершальним фінальним етапом війни стала Берлінська операція, в якій взяли участь більше двох з половиною мільйонів російських солдатів, не кажучи вже про те, скільки було задіяно техніки. Важко уявити якою ціною, якою кількістю жертв був досягнутий цей світ і перемога. Варто сказати, що лише за одну Берлінську операцію наша армія втратила в цілому 352 тисячі чоловік.
В місто була введена важка військова техніка, танків було стільки багато, що неможливо було просто-напросто проводити будь-які маневри. Саме ця особливість робила радянську техніку вразливою мішенню для ворога. За підрахунками за два тижні цієї операції було втрачено і знищено третину танків і самохідок, більше двох тисяч мінометів і гармат.

Але, незважаючи на всі негаразди, вже 8 травня був підписаний довгоочікуваний акт про беззастережну капітуляцію Німеччини.
Важливе для всієї нашої країни і світу подія сталася о 22:43 за центрально-європейським часом та в 00:43 за московським. І рівно з 1:00 акт вступив у свою силу, от чому у всіх країнах День Перемоги відзначають 8 Травня, а в нашій країні 9 Травня. Але, є одна цікава та дуже важлива особливість, адже, незважаючи на те, що акт про капітуляцію був офіційно підписаний невидима війна з Німеччиною тривала аж до 1955 року.

Святкові заходи.


9 Травня 2018. день Перемоги. Заходи


За традицією цей день починається з покладання квітів та вінків до пам'ятників Великої Вітчизняної війни, святковий військовий парад, на якому вшановують і вітають ветеранів, дарують їм квіти і свої слова вдячності та побажання довгих років. Погодьтеся, в кожному місті свято 9 Травня відзначають по-своєму. Але як його відзначають у столиці? Які важливі моменти слід відзначити і назвати?

 • По-перше, прикрашання міста до свята. Як правило, починаючи з 4 травня місто прикрашають прапорами, великими інсталяціями, декоративними панно, святковими плакатами з тематичними зображеннями. Місто немов перетворює, а все навколо нагадує про важливість та значущість цієї історичної події. • 9 Травня 2018. день Перемоги. Заходи


  День Перемоги – це свято, яке назавжди в наших серцях і пам'яті, і поки ми будемо пам'ятати нашу історію, подвиги героїв і загиблих солдатів будуть вічні.
  загрузка...
  9 Травня 2018. день Перемоги. Заходи
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають