• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як зустріти 8 березня в 2018 році? Де відзначити? Що подарувати

Як зустріти 8 березня в 2018 році? Де відзначити? Що подарувати


Одним з найперших весняних свят є 8 березня, Міжнародний жіночий день. Саме в цей день все навкруги починає прокидатися від довгого сну і сплячки, а чоловіки намагаються не тільки зробити свято незабутнім, але і здивувати своїх любих та коханих жінок. Хоча, якщо чесно сказати, для багатьох це велика проблема, з якою можна впоратися, головне, творчо і з креативним задумом і ідеєю підійти до вирішення цього питання. Іншими словами, як зустріти 8 березня в 2018 році є дуже цікавою темою, з якої кожен зможе підкреслити для цього багато важливого і корисного. Але, про все докладніше.

Де відзначити?


Перше питання, яке виникає у багатьох чоловіків, це де і як провести це свято, щоб дійсно порадувати своїх милих жінок.

Погодьтеся, сьогодні в 2018 році існує велика різноманітність варіантів і ідей, серед яких кожен зможе не тільки підібрати і знайти щось для себе, але і придумати щось незвичайне і оригінальне.
Які ж варіанти та ідеї вважаються найбільш популярними?

Як зустріти 8 березня в 2018 році? Де відзначити? Що подарувати


 • По-перше, зустріч свята вдома, у сімейному колі. Також можна влаштувати своїй коханій романтичну вечерю, на якому буде не тільки смачні і легкі страви. Свічки, приємна музика і квіти, але і багато інших несподіваних сюрпризів, які в свою чергу можуть наближати її до святкового подарунку. Наприклад, хорошим доповненням до романтичного і сімейному вечері стануть різноманітні сюрпризи побажання, які жінка буде знаходити попутно по всій квартирі, протягом всього дня.

 • По-друге, відправитися в гості до своїх друзів і весело, у великій і дружній компанії зустріти це свято. Але і тут чоловікам також слід заздалегідь подбати про те, щоб для їх милих дам це було справжнім сюрпризом і подивом. Саме тому варто заздалегідь подбати про меню святкового столу, щоб жодна з жінок не стояла біля плити в цей день, і, звичайно ж, не розповідати про ваші плани, адже це ж сюрприз.

 • По-третє, відправитися в ресторан, нічний клуб або ж дискотеку. У 2018 році кожне з таких закладів, як і завжди, пропонує чудову святкову програму, тому свято стане справжнім відпочинком.

 • По-четверте, сходити в кіно, театр чи просто розважальний центр і разом провести час. Погодьтеся, таке проведення часу свята 8 березня в 2018 році також дуже популярно. Адже в звичайні дні ми дуже мало часу проводимо разом.

 • По-п'яте, відправитися в невелику подорож. Але так як на 8 березня плануються не занадто тривалі канікули, тому найправильнішим стане організація поїздки за місто з шашликами та відпочинком на природі, на свіжому повітрі, далеко від міської суєти мегаполісу.


 • Це, мабуть, основні варіанти, чим можна зайнятися на 8 березня в 2018 році. Причому зовсім не обов'язково проводити свято по одному із запропонованих ідей, кожен придумує і обирає те, що йому ближче.

  Що подарувати?


  Наступним питанням на порядку у чоловіків, звичайно ж, є вибір подарунка, до якого також слід і варто підійти з усією відповідальністю. Сьогодні погодьтеся, з цим не може виникнути жодних проблем, так як вибір просто радує і трохи бентежить. Але, щоб дійсно в 2018 році вгадати з подарунком своїй коханій жінці, перш за все, напередодні свята 8 березня необхідно бути гранично уважно, адже жінка обов'язково натякне про своє бажання, яке ви повинні обов'язково пістаратися здійснити.
  Якщо скористатися статистичними даними, то тут можна виявити і відзначити наступний рейтинг найпопулярніших подарунків на 2018 рік.

  Як зустріти 8 березня в 2018 році? Де відзначити? Що подарувати


  1.Квіти. Причому сьогодні актуальними є не прості, а оригінальні і незвичайні квіткові композиції, всередині яких може бути який-небудь презент. Хоча на 8 березня великим попитом користуються тюльпани, так як саме вони є першими провісниками наступаючої весни.
  2.Цукерки.
  3.Парфуми та косметичні набори. Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на цьому подарунку, то краще придивитися до більш дорогим, ексклюзивним набором, про які мріє кожна жінка, але не завжди може собі дозволити такий дорогий подарунок.
  4.Біжутерія та ювелірні прикраси, хоча краще всього схилитися на користь другого варіанту.
  5.Іграшки.
  6.Різна побутова техніка. Хоча такі подарунки роблять жінок більш старшого віку.
  7.Одяг.

  Погодьтеся, важко точно назвати і визначити якийсь конкретний подарунок, так як кожен сюрприз є унікальним і неповторним у своєму роді і призначається для конкретної дівчини і жінки. Саме тому чоловіки повинні по максимуму включити свою фантазію і творчу кмітливість.
  загрузка...
  Як зустріти 8 березня в 2018 році? Де відзначити? Що подарувати
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають