• 23:29 – Як зробити Різдвяний вінок з підручних засобів 
  • 22:35 – У чому зустрічати Новий 2018 рік Собаки по знакам Зодіаку 
  • 22:22 – Яких прикмет на Новий рік треба дотримуватися, щоб привернути любов, удачу і багатство 
  • 22:02 – Які сувеніри на Новий рік можна зробити своїми руками 

Привітання з Різдвом Христовим 2018 українською

Різдво - найбільш значуще християнське свято, що збирає в сімейному колі найближчих людей. У цей день здавна прийнято відвідувати батьків і запрошувати в гості найближчих родичів. А також обмінюватися привітаннями.

Сьогодні відправити близькій людині кілька теплих рядків стало простіше, ніж коли-небудь. Мобільний зв'язок і високошвидкісний інтернет скорочує відстань між містами і країнами, дозволяючи зробити приємно навіть тим людям, які знаходяться далеко від нас. Пропонуємо вашій увазі підбірку найоригінальніших різдвяних привітаннь 2018 українською, які подарують справжній дух Різдва і обов'язково піднімуть настрій дорогій для вас людині.

Різдвяні привітання 2018 українською

Благослови нам Боже Україну новий рік прожити в мирі,
Щоб люди в світі стали добрі й щирі,
Щоб на парадах тримали лиш зброю військові,
Дай Господи країні розцвісти в твоїй любові!
Яскрава зіронька зійшла – Свята Вечеря підійшла.
Кутя, вареники, грибочки, квасоля, риба огірочки.
Нехай лунає в хаті сміх. З Різдвом Христовим вас усіх!
Хай різдвяне ангелятко
принесе
кохання в хатку,
поцілунки і дарунки тільки
вищого гатунку!
Посміхайтесь та радійте,
цілий
рік на крилах мрійте!
Щоб у банку і кишені були
євро
та зелені!
Хай Ангел торкнеться тебе ніжно крилом,
зігріє серце Різдвяним теплом!
Хай радість..кохання наповнять твій дім,
оселяться щастя і спокій у нім!!!
З Різдвом Христовим!!!))
Хай Різдво у вишиванці,
Розбудить Вас щасливо вранці!
І принесе у Вашу хату,
Радість й усмішок багато.
Розбудить приспані надії,
Достатком й щастям Вас зігріє,
Зігріє сонцем і любов’ю
Та подарує Вам здоров’я.
Мир і щастя в Вашій хаті,
Щоб були Ви всі багаті,
Щоб колядочка лунала
І кутя щоб смакувала,
Пампушки були румяні,
Ну і Ви не дуже п’яні…
Вітаю з вечерею та Різдвом Христовим…
Яскрава зірочка зійшла,
Свята вечеря підійшла:
Кутя, вареники, грибочки,
Фасоля, риба, огірочки…
Нехай лунає в хаті сміх —
З Різдвом Христовим вас усіх!
Хай різдвяне поросятко
принесе кохання в хатку,
поцілунки і дарунки
тільки вищого гатунку!
Посміхайся і радій
все життя на крилах мрій!
З Різдвом!

Римовані рядки - найкрасивіший і оригінальний спосіб привітання! Відправляючи класичну або електронну листівку, ми пропонуємо доповнити її такими красивими побажаннями:

Короткі різдвяні привітання 2018 для СМС українською

- найпростіший і швидкий спосіб привітати зі святом! У нас ви знайдете гарні універсальні привітаннь для розсилок або персональних привітань.

Хай різдвяна добра казка
Подарує тепло й ласку.
Хай різдвяні теплі зорі
Знищать смуток весь і горе.
Щастя, радості й добра.
З РІЗДВОМ!!!
У вечір цей різдва Христова,
бажаю щастя вам простого.
Надіїї, радості й любові.
А в нагороду за терпіння
Господь надасть своє благословіння.
Зі святом!
Маленький Ісусик
Не спить, не дрімає,
Своїми руками весь світ обіймає.
І Вашу хатину,
І Вашу родину,
І всю Україну.
Христос ся рождає!
Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом,
зігріє Вам серце різдв'яним теплом.
Хай радість, кохання наповнять Ваш дім,
оселиться щастя та спокій у нім.
Веселого Різдва!!!
Хай у Вашій хаті - злагода панує,
Хай любов дитяти за вами мандрує,
Зичу господарям щастя й врожаю,
Усім добрим людям - здоров'я бажаю.

Привітання з Різдвом 2018 року українською в прозі

Хоча в мережі сьогодні можна знайти масу красивих римованих рядків, прозові привітання будуть в 2018 році не менше актуальні. Прості, але в той же час зворушливі і красиві слова в таких рядках виглядають природно і дуже душевно.

Для подруги

Дорога моя подруга! Я вітаю тебе з Різдвом. Нехай мої привітання у 2018 році подарують тобі чудовий настрій. Я бажаю тобі успіхів, щоб вирішувалися всі поставлені завдання.
Прийми мої вітання в 2018 році з Різдвом Христовим! Бажаю здоров'я, удачі, щастя, любові. Ти чудова людина. Нехай навколо тебе будуть тільки щирі люди, і вирішувалися успіхом самі непрості завдання.

Для дочки

Дорога донечко, вітаю тебе з Різдвом у 2018 році! Бажаю, рідна моя, тільки світлих і радісних днів. Нехай тебе не лякають морози, я завжди зігрію тебе своїм материнським теплом. Цілую і обіймаю, моя дорога.
Бажаю в Різдво Христове виконання заповітних бажань. Нехай в світле свято приходить розуміння свого життя. Бажаю тепла, найсвітліших днів в 2018 році. Щоб дрібниці життя не приносили розчарувань.
З Різдвом, рідна! Посміхайся частіше і від душі. Нехай серце наповнюється теплим світлом. Не сумуй через дрібниці. Зі святом, і удачі у всіх починаннях!

Для коханої

Кохана! Вітаю тебе з Різдвом. Нехай в це Світле свято, у тебе буде гарний настрій. Я бажаю щоб ти ніколи не сумувала. Посміхайся, адже ти така красива. Якщо ти будеш веселою, я буду найщасливішою людиною. Цілую тебе.
З Різдвом Христовим, кохана! Нехай у 2018 році будуть тільки радісними дні. Залишайся світлою людиною, ти моя розумниця. Я люблю тебе, і бажаю самого хорошого, що є в цьому світі.

Для тата

Татку, зі святом! З Різдвом поспішаю тебе привітати, щоб ти щасливий був завжди. Я бажаю лише удачі на шляху, сил, здоров'я, радісних днів. Я завжди підтримаю твої рішення. Ти мій найдорожчий чоловік.
Вітаю з Різдвом, дорогий татко! Нехай справи йдуть успішно, нехай буде більше щирих людей. Бажаю тільки удачі, щоб успіхом завершувалися початі справи.
Дорогий Татусь, вітаю з Різдвом у 2018 році! Успішних рішень у всіх справах. Бажаю йти по життю з надійними людьми. Нехай буде так, як задумалося. Зі святом!

Універсальні

З Різдвом, прийміть вітання! Від щирого серця бажаємо в це Світле свято тільки кращого. Нехай серце не турбують сумні думки. Нехай дні прикрасять посмішки близьких і друзів.
Вітаю! У це дивовижне свято Різдва Христового, коли один одному адресують удачі, і щастя. Не забудьте відправити побажання близьким про благополуччя і здоров'я. Нехай в Різдво поруч будуть улюблені люди, а це і є справжнє щастя.
З Різдвом Христовим. У таке свято хочеться сказати слова побажань про світ і щастя, побажати радісних емоцій і добробуту. Нехай негаразди не чіпатимуть ваш будинок, обходячи стороною. Зі святом!
Не соромтеся емоцій, якщо хочеться співати. Якщо свято в душі - це прекрасно. Близьким людям даруєте посмішку свою, і повірте вона Вам повернеться. Світле свято прийшло, в кожен будинок - Різдво. Нехай справи Ваші будуть успішні. Не тримайте в душі зла на нудних людей, віддавайте лише світлі погляди. Зі святом, з Різдвом Христовим в 2018 році!
Зі святом! Бажаю в Різдво лише світлих днів, удачі вам по життю. Нехай не лякають труднощі в справах, і допомагають вірні друзі. Нехай у 2018 році сприяє успіх у всьому. Щоб вдома був затишок і мир. Здоров'я, добробуту всій сім'ї.
загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають