• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ігри та конкурси для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий рік 2018 у садку, школі на корпоратив

Улюблене свято дітей і дорослих Новий рік неможливо собі уявити без ошатної ялинки, багатого столу і Діда Мороза. Головного гостя всіх новорічних вечірок і ранків в дитячих садах, школах чекають з нетерпінням, без перебільшення, всі! І справа не тільки в подарунках і солодощах, якими щедро наповнений мішок казкового дідуся. Веселі ігри та смішні конкурси від Діда Мороз і Снігуроньки завжди піднімають настрій і забезпечують святкову атмосферу вечора. Не дивно, що прикольні короткі конкурси з Дідом Морозом актуальні і вдома, і на вулиці, і на корпоративі. Звичайно, ігри та конкурси для Діда Мороза на різних заходах відрізняються в залежності від віку аудиторії, яка зібралася. Але найчастіше всі вони сповнені добрим гумором, запальною енергією і безтурботною радостю. У сьогоднішній статті ми пістаралися зібрати найцікавіші і забавні ігри, конкурси на Новий рік 2018 для Дідуся Мороза з дітьми і дорослими. Сподіваємося, вони допоможуть вам провести незабутне новорічне свято!

Ігри та конкурси для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий рік 2018 у садку, школі на корпоратив


Веселі і смішні гри для Діда Мороза і Снігуроньки з дітьми вдома, ідеї з описом

Якщо бюджет обмежений, а провести веселе свято для дітей вдома хочеться, то цілком можливо використовувати варіанти смішних ігор для Діда Мороза і Снігуроньки. В цьому випадку в ролях головних гостей свята можуть виступити самі батьки, рідні дядько та тітка, дідусь з бабусею. Нехитрий грим і характерний наряд допоможуть їм швидко перетворитися в знаменитих новорічних персонажів. А створити радісну атмосферу і подарувати дітям справжнє свято вдома допоможуть веселі і смішні гри для Діда Мороза і Снігуроньки, ідеї з описом яких ви знайдете далі.

Ідеї ​​для веселих і смішних ігор для Дідуся Мороза і Снігуроньки з дітьми вдома


Новорічні мішечки


Суть цієї гри в тому, щоб допомогти Діду Морозу прикрасити новорічну ялинку. Кожному учаснику зав'язують очі і видають по невеликому мішечку. Потім з купи різних дрібних предметів учасникам пропонується на дотик вибрати тільки ті, якими можна прикрасити ялинку. Ця гра на час, проводити її можна під веселу мелодію. Перемагає той учасник, в мішечку якого виявиться більше правильних прикрас.

Новорічні танці

Для проведення цієї гри всі учасники стають в коло. Снігуронька говорить про те, що всі діти на час стають учасниками незвичайного новорічного маскараду. Під час того, коли звучить весела музика, Снігуронька буде час від часу називати різних тварин. Завдання учасників, почувши назву певної тварини, швидко показати, як вона могла би танцювати на новорічному балі.

Прикрашаємо ялинку

Для цієї гри знадобитися великий трафарет із зображенням ялинки. Його можна зробити з картонної коробки з-під побутової техніки. Замість іграшок в такому трафареті необхідно виконати круглі отвори різних розмірів. Завдання учасників з певної відстані потрапити кульками різних діаметрів у відповідні отвори. Переможцем стає найвлучніший гравець.

Ігри та конкурси для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий рік 2018 у садку, школі на корпоратив


Короткі ігри на Новий рік для Діда Мороза і Снігуроньки з дітьми вдома, ідеї і приклади

Коли дітей вдома багато, а часу мало, то особливо актуальні короткі ігри на Новий рік від Діда Мороза та Снігуроньки. Такі міні-ігри дозволяють взяти участь всім дітлахам, і при цьому саме свято з Дідусем Морозом не затягнеться, пройде динамічно і весело. Крім того, короткі ігри на Новий рік для дітей вдома з Дідом Морозом і Снігуронькою актуальні і в тому випадку, якщо хочеться провести якомога більше різних розваг і при цьому не втомити діток. Кращі ідеї і приклади коротких ігор для Діда Мороза, Снігуроньки та дітей вдома на Новий рік 2018 знайдете нижче.

Приклади коротких ігор на Новий рік для Діда Мороза і Снігуроньки вдома з дітьми

Молоток, молоко, молодець


Всі учасники стають в коло, а Дід Мороз чи Снігуронька - в центр кола. Ведучий в центрі оголошує правила: коли він вимовляє «молодець» - учасники підстрибують, «молоко» - нявкають, «молоток» - плескають у долоні. Все це відбувається під швидку музику, а сам ведучий намагається заплутати учасників, проговорюючи слова і плутаючи їх місцями.

Собачка і кісточка

Ця коротка гра особливо актуальна для наступаючого 2018 року Собаки. Кожному учаснику Дід Мороз видає по шапці з собачими вушками і довгій палиці з мотузкою. На кінці мотузки прив'язана бутафорська кісточка. Завдання кожного учасника якомога швидше намотати мотузку на паличку, щоб отримати заповітну кісточку.

На прогулянку

У цій грі можуть брати участь від 2 гравців. Для кожного учасника Снігуронька готує стільчик з зимовим одягом (курткою, шапкою, рукавицями, шарфом), що вивернула навиворіт. Завдання кожного якомога швидше правильно одягнутися на зимову прогулянку.

Ігри та конкурси для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий рік 2018 у садку, школі на корпоратив


Веселі ігри для Діда Мороза з дітьми на Новий рік 2018 у дитячому садку, варіанти

Жоден ранок на Новий рік в дитячому саду не проходить без Діда Мороза і смішних ігор для дітей. Рівень складності завдань для таких ігор залежить від віку малюків. Але як показує практика смішні ігри з короткими і рухливими завданнями користуються найбільшою популярністю серед дітей всіх вікових категорій. Кілька варіантів цікавих, смішних і рухливих ігор на Новий рік з Дідусем Морозом в наступній збірці.

Варіанти найсмішніших ігор з Дідом Морозом і дітьми на Новий рік 2018 для дитячого садка

Новорічна естафета


Діти розбиваються на дві команди. Навпроти учасників на хорошій відстані стоять дві невеликі ялинки. Між ялинками і командами стоять коробки з ялинковими прикрасами. Після того, як Дід Мороз дає команду на старт, по одному учаснику від кожної команди вибігає за ялинковими прикрасами. Потім вони повертатися і наступний учасник повинен повісити прикрасу на свою ялинку. Гра продовжується до тих пір, поки одна з команд повністю не прикрасить своє новорічне дерево.

Сніжинки

Пари учасників сідають один навпроти одного за довгим столом. На середину столу кладуть невеликий сніжний ком з вати. Завдання кожного учасника якомога швидше противника здути сніг.

Новорічна казка

Дідусь Мороз скаржиться на погану пам'ять. Тому просить діток допомогти йому згадати сюжети популярних казок. Він починає розповідати історію, а потім замовкає і просить малюків допомогти йому продовжити.Також можна попросити діток разом зі Снігуронькою придумати свою казку про Новий рік.

Веселі конкурси на Новий рік для Діда Мороза і Снігуроньки в школі, варіанти з описом

Актуальні веселі конкурси на Новий рік за участю Діда Мороза та Снігуроньки і в початковій школі. Їх рівень вже може бути складніше і навіть відображати навчальні успіхи учасників. Деякі варіанти подібних розваг на Новий рік в школі знайдете в наступній збірці з веселими конкурсами.

Варіанти веселих конкурсів для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий рік в школу

Новорічна азбука

Це гра підійде для 2-5 класів початкової школи. Завдання: скласти відповідь на загадку Діда Мороза і Снігуроньки з повітряних куль з буквами. Діток слід поділити на дві команди, кожні з яких видати набір з кульок. Після того, як команди відгадують слово їм потрібно максимально швидко вишикуватися з буквами в правильному порядку.

Свято до нас приходить!

Дід Мороз чи Снігуронька пропонує дітям намалювати головні атрибути Нового року. Можна розбити дітей на команди або вибрати кілька учасників. Їх завдання на великому ватмані швидко малювати символи Нового року, при цьому повторювати за суперником заборонено.

Збираємо сніжки

Беруть участь дві команди. У кожній з них вибирається по одному учаснику, який залізає в великий мішок і стає в центрі. Завдання інших збирати білі повітряні кулі та заповнювати ними мішок. Перемагає та команда, яка збере більше кульок.

Ігри та конкурси для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий рік 2018 у садку, школі на корпоратив


Прикольні конкурси для Діда Мороза і Снігуроньки на корпоратив, ідеї і приклади

Для новорічних корпоративів прикольні конкурси з Дідом Морозом і Снігуронькою актуальні не менше, ніж для ранків в дитячому саду. Оригінальні та смішні приклади таких конкурсів в наступній збірці.

Приклади прикольних конкурсів на корпоратив для Діда Мороза і Снігуроньки

Новорічний настрій


Снігуронька загадує будь-яку букву, а кожен з учасників повинен назвати якомога більше слів на неї, які пов'язані з Новим роком. Це можуть бути страви з новорічного меню, традиції, персонажі і т. Д.

Маскарад в розпалі

Кожному учаснику конкурсу Снігуронька видає набір з ножиць, гірлянд, паперу, скотчу, стрічок та інших подібних матеріалів. Завдання: за короткий час спорудити з представленого реквізиту оригінальний новорічний костюм.

Короткі гри на Новий 2018 рік для Діда Мороза на корпоратив, різні варіанти з описом

А ось кілька прикладів коротких ігор з описом, які відмінно підійдуть для корпоративу на Новий рік 2018 за участю Діда Мороза та Снігуроньки.

Різні варіанти коротких ігор на Новий рік 2018 для Діда Мороза на корпоратив

Собачий гавкіт


Кожному учаснику загадується новорічна пісня, мотив якої він повинен прогавкати так, щоб соратники його команди змогли вгадати.

Ліпимо сніговика

У команді по 3 людини, один з яких повинен виступити в ролі сніговика. Завдання інших на швидкість із запропонованого реквізиту нарядити свого товариша так, щоб він був максимально схожий на сніговика.

Смішні конкурси для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий рік 2018 для дітей, ідеї з відео

Ігри та конкурси для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий рік 2018 у садку, школі на корпоратив

Смішні конкурси та ігри для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий 2018 рік з дітьми знайдете відео нижче. Будь-який з представлених варіантів можна використовувати для дитячого садка, школи, дому або вулиці. Деякі з цих прикольних і коротких конкурсів з невеликими змінами підійдуть навіть для корпоративу. Сподіваємося, що смішні конкурси з відео на Новий рік 2018 з Дідом Морозом і Снігуронькою для дітей зроблять ваше свято яскравіше!

загрузка...
Ігри та конкурси для Діда Мороза і Снігуроньки на Новий рік 2018 у садку, школі на корпоратив
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають