• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що небажано дарувати на новий 2018 рік

Новорічні подарунки завжди будуть радувати будь-яку людину. І неважливо, в якому статусі і віці вона знаходиться. Однак вибирати презенти необхідно з оглядкою на особливості, властиві тварині-правителю року. Важливо враховувати його характер і звички. Господарювати в 2018 році буде доброзичлива, цнотлива і миролюбна Собака.

Що небажано дарувати на новий 2018 рік


Ця тварина відрізняється високим інтелектом і справедливістю, завжди націлена на саморозвиток і дотримання сімейних традицій. Протегує чесним людям, які прагнуть реалізувати свій потенціал. Собака не любить сваритися, але, як правило, завжди встає на захист правих справ. Отже, що ж фахівці не рекомендують дарувати до 2018 року, щоб не потрапити в опалу до небесної покровительки - Собаки?

Коштовності

До занадто помпезних презентів Собака ставиться скептично. Їй чужі матеріальні блага і розкіш, хоча вона і не живе впроголодь. Однак від подарунків у вигляді дорогих ювелірних виробів краще відмовитися. Гроші та цінні папери теж не стануть вдалим підношенням. Якщо ви все-таки бажаєте подарувати щось із прикрас, вибирайте витончені, елегантні, а головне - не особливо дорогі вироби.

«Агресивні» подарунки

Не варто купувати речі і предмети які втілюють агресію. Так як Собака при необхідності може і нагавкати кривдника, і вкусити, і навіть загризти. Але сама по собі вона не схильна до прояву агресії, завжди шукає спосіб вирішити конфлікт мирно. Тому не даруйте зброю (ножі, пістолети, кастети), військовий одяг, екіпіровку і атрибути для занять агресивними видами спорту, наприклад, боксом або боротьбою.

Бульварні романи і детективи

Якщо ви маєте намір подарувати кому-небудь книгу, не варто вибирати «дешеве чтиво» зазначених жанрів. Собака не терпить облуди, брехні і підступності. Вона вважає за краще пізнавальні, високоінтелектуальні твори і жадає глибокого духовного розвитку. Краще зупинити свій вибір на захоплюючій енциклопедії, збірнику класичної літератури або щось подібне.

Тури в далекі країни

Собака - тварина спокійна і домашня. Вона ніколи не дрімає, завжди напоготові, охороняючи своє житло і відганяючи від нього ворогів. Не потрібно купувати до Нового року 2018 путівки в екзотичні країни. В крайньому випадку, якщо хочеться здивувати адресата подарунком можливістю відправитися в подорож, придбайте тур в будинок відпочинку, який розташований недалеко від населеного пункту, де проживає одержувач презенту.

Металеві і водяні предмети

При виборі подарунка слід враховувати і стихію року - Землю. Саме тому не потрібно дарувати речі, виготовлені з металу або якось пов'язані з водою. Дерево - ще одна з чотирьох стихій, але в 2018 році щодо подарунків вона є універсальною. Тому дарувати дерев'яні предмети можна, адже дерева ростуть на землі. Приклади ідеальних підношень: набір глиняного посуду, дерев'яні та порцелянові вироби, талісмани у вигляді мінералів і каменів (не дорогоцінних).

Подарунки червоного кольору

Колір року - жовтий. Допоміжними є коричневий, сірий, білий, пісочний, кавовий кольори. Повною протилежністю зазначеним кольорів і їх відтінків вважається червоний колір. Тому, вибираючи подарунки, намагайтеся його уникати. Навіть пакувальна обгортка презентів не повинна бути червоною. Враховуйте і те, що символізує жовтий колір: життєлюбність, розвиток, рух вперед, радість. При покупці презентів спирайтеся і на ці аспекти.

Слідуючи описаним рекомендаціям, можна вибрати найбільш підходящі для 2018 року подарунки. Підношення не тільки порадують своїх адресатів, а й дозволять завоювати прихильність і заступництво господині року - Собаки. Вдалого вибору!
загрузка...
Що небажано дарувати на новий 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають