• 22:43 – Новорічні рамки для фотошопа 2018: дитячі та сімейні, скачати безкоштовно 
  • 21:03 – Парад планет в 2018 році 
  • 18:10 – Шаблони для новорічних листівок 2018: завантажити безкоштовно і роздрукувати 
  • 21:35 – Костюм снігуроньки на Новий Рік 2018 своїми руками: майстер-клас + фото 

Вітання на Новий рік 2018 друзям

Веселощі будь-якого свята надає не скільки сам свято, скільки люди, які нас оточують. Компанія з хороших друзів — ось що потрібно, щоб добре відсвяткувати Новий рік 2018. Друзів необхідно оригінально привітати у цей Новий рік Собаки 2018.
Вітання на Новий рік 2018 друзям ви зможете знайти на цій сторінці. Як у віршах, так і в прозі.

Вітання на Новий рік 2018 друзям у віршах.

Вітання на Новий рік 2018 друзям у віршах.
Вітання на Новий рік 2018 друзям у віршах:

Побажаю не хворіти,

Всі зуміти і все встигнути,

Нічого не побоюватися,

Ніколи не напружуватися.
Нехай нав'язливою юрбою

Гроші ходять за тобою,

Силушки, як у слона,

І всіх благ тобі сповна.
Нехай завжди тобі щастить,

Класним буде зовнішній вигляд.

Нехай фортуна вмить відшукає.

З Новим роком, мій друже!

Нехай всі бажання збудуться,

Печалі нехай забудуться,

Хай щастя посміхається,

Здоров'я не кінчається,Щоб ти завжди був веселим,

Щоб був любимо і сам любив,

Щоб в цей рік ти зміг знайти

Найкращу з усіх доріг.

Я в Новий рік бажаю вам, друзі,

Всього того, чого купити не можна:

Здоров'я і щасливих довгих років,

Нехай не гасне ваш душевний світ.Щоб частіше збиралися за столом,

Сміялися, згадуючи про минуле.

І дивлячись у майбутнє без тривог,

Ще чимало ми пройшли доріг!

З Новим роком тебе вітаю.

Друзів вірних, кращих бажаю,

Багато здоров'я і море удачі,

Бути самим успішним, ніяк не інакше.
Нехай гроші течуть в твої руки річкою,

Нехай життя буде без заморочок, простий.

Бажаю всіх благ тобі, настрої,

В роботі стабільності лише і везіння!
Братуха! З наступаючим, друже!

Хочу тобі від серця побажати

Любові, здоров'я, грошей «дофигища»,

Не матюкатися і не виникати.
Щоб в житті було все як в шоколаді,

Ти жодних «напрягів» не мав,

Завжди був тільки у виграшному розкладі

І отримував все те, що захотів.
З Новим роком вітаю,

Всього доброго бажаю:

Здоров'я, щастя і любові,

Щоб збулися твої мрії.
Нехай чарівний це свято

Принесе багато посмішок,

Виконання бажань,

Усвідомлення помилок.
Новий рік — сімейне свято,

Але друзів забути не можна!

І тому привітати

Від душі хочу тебе.
Будь успішним на роботі,

Справедливим будинку будь.

Щастя хай у твоїй колекції

Аксіомою стане нехай.
У новий рік крокуй щасливим,

Хай любов панує в душі.

Нехай по щучому велінню

Щодня щастить тобі!
З Новим роком вітаю.

Нехай зима не холодить,

Багато днів веселих дарує

І здоров'ям нагородить.
Щоб гроші водилися,

Щоб в роботі — все пучком.

Щоб удачі всі сходилися

Прям до тебе, друже, додому!
З Новим роком вітаю

Від душі, мій вірний друг.

Нехай добро, достаток, щастя

У свій візьмуть надійний коло.
Роби те, що серце просить,

Чого хочеться душі,

Рік нехай буде сей хорошим,

Пощастить нехай тобі.
Будь терпимо і вір в успіх,

Стане ближче мета твоя.

Нехай завжди опорою будуть

Близькі, рідні, друзі.

Короткі привітання з Новим роком 2018 друзям.

Короткі привітання з Новим роком 2018 друзям.
Короткі привітання з Новим роком 2018 друзям:
Нехай сніг замете всі негаразди,

Все, що було доброго, ти збережи.

Друже, вітаю з Новим роком!

Нескінченного щастя тобі і любові!
Новий рік вже на носі,

Друг, я вітаю!

Білу велику смугу

Розміром з життя тобі бажаю!
Ти — мій друг. Ми дружимо чимало,

За цей час між нами все бувало,

Але все одно з тобою ми найкращі друзі!

Вітаю з Новим роком, друже, тебе!
З неба падає сніжок,

Новий рік прийшов!

Вітаю з ним, дружок,

Нехай все буде добре!
З новим роком вас, друзі!

Нехай він вдасться,

Нехай всі дні схожі стануть

На чарівний сон!
Нехай в реальність перетворяться

Всі мрії на світі,

Щоб щасливі ви стали

На великій планеті!
Я бажаю, мій друже вірний,

Один мій незвичайний,

Більше світлих днів погожих,

І друзів тобі хороших.
У Новий рік — з новою мрією,

Життя — довге і здорове:

Щоб ще років сто п'ять

Разом свята зустрічати!
Вітаю з Новим роком друга свого!

І бажаю тобі в житті тільки одного:

вір у себе і в свої сили, йди за мрією!

І удача завжди поруч буде жити з тобою.
А ще я побажаю, друга свого,

ніколи не сумувати, коли потрапив у біду.

Ну, а якщо раптом сумувати настав момент —

поклич, і я прийду! з фрази «хеппі енд».
До нас новий рік стукає, мій друг,

І стає, ніби в казці.

Він добром всіх зігріє навколо,

Життя розфарбує у веселі фарби.
Ми з тобою вже довго друзі,

Багато бачили, багато зустрічали.

Але раніше я щиро

Тобі щастя і миру бажаю!
Мій найкращий друг, тобі бажаю,

Я в новорічний світлий годину,

Щоб серце вогненно палало.

Вогонь в душі, щоб не згасло!

Здоровий дух у здоровому тілі.

Розправ крила за спиною.

Взлети до мрії, досягай мети.

За це вип'єм ми з тобою.
Друже мій, друже, старий!

До мене ти, напевно, звик,

Ти знаєш, про що я мрію,

А я про тебе багато знаю.
Хочу, що б і в цьому році,

Обійшли ми біду.

І змогли дружбу нашу зберегти,

А, бути може, і більше розпалити!

Будь щасливий ти в цю мить,

Друже мій, друже, старий!
Ти — мій друг. Ми дружимо чимало,

За цей час між нами все бувало,

Але все одно з тобою ми найкращі друзі!

Вітаю з Новим роком, друже, тебе!
Один підтримає і допоможе,

Якщо в ньому потребуєш,

Відійде і не турбує –

Якщо ображаєшся.
Я побажаю удачі

Одного бездоганній,

З Новим роком вітаю!

Щастя нескінченного!

Вітання на Новий рік Собаки 2018 друзям в прозі.

Вітання на Новий рік Собаки 2018 друзям в прозі.
Вітання на Новий рік Собаки 2018 друзям в прозі:
З Новим Роком, друзі! Бажаю вам нових доленосних зустрічей, пізнавальних подорожей, найочікуваніших відкриттів і чудових любовних пригод. Нехай будуть нові завдання і нові перемоги, а старими залишається лише наша міцна дружба, незмінна удача і віра в свої сили!
Бажаю, друзі, щоб з самого початку нового року кожен день приносив вам радість, кожен тиждень нові зустрічі, а кожен місяць неймовірні пригоди! Нехай річка життя несе вас не на старому плотику, а на прекрасною яхті і не за течією, а лише туди, куди прагне серце і душа!
Бажаю вам витягти максимальний відсоток користі і задоволення з нового року. Бажаю кожному до загальної радості відкрити в собі нові унікальні таланти. Бажаю позитиву і креативу. Бажаю знайти і гнути до повного успіху свою лінію. Нехай кожен з вас досягне всього бажаного.
З Новим роком, (ім'я)! Від усієї душі бажаю, щоб наступний рік був успішнішим за попередній і приніс тобі більше можливостей для самореалізації і втілення твоїх планів. Продовжуй йти своїм шляхом, і твої мрії здійсняться, а цілі будуть досягнуті. Особливо хотілося б побажати, щоб посмішка фортуни супроводжувала тебе протягом усього року, так як без цієї пані будь-які зусилля можуть виявитися марними.

Мій милий і любий друже, вітаю тебе з Новим роком. Бажаю тобі здійснити всі намічені цілі і втілити в життя давно присутні мрії. Нехай кожен день дарує тобі незабутні враження та яскраві емоції, і наступаючий рік буде кращим у твоєму житті.

Нехай хвилі щастя, радості та успіху накриють тебе в новому році! Бажаю тобі зберегти життєву енергію і позитивний настрій на все життя! Хай твої рідні і друзі ніколи не покидають тебе! І нехай твій дім завжди сяє теплими променями благополуччя, любові і добра!

Вітаю з Новим роком! Бажаю любити себе, довіряти своєму відображенню в дзеркалі, стати частиною успіху, з посмішкою і почуттям гумору зустрічати кожну перешкоду, берегти вогонь всередині себе, ніколи не впадати у відчай! Нехай рік буде насиченим, багатим, веселим, здоровим.

Попереду Новий рік — пора чудес. І я хочу побажати тобі, щоб всі твої мрії неодмінно здійснилися. А головне, щоб здоров'я і удача не залишали тебе в наступному році. Нехай все, що було задумано, стане реальним вже в майбутньому році.

Тобі, друже мій хороший, я бажаю в Новому році помітити своє щастя, зловити його і тримати міцно—міцно все своє життя. Піднімайся разом з ним в запаморочливому польоті до самої високою і світлою своєї мрії. Ти вмієш в дружбі бути справжньою людиною, а від таких людей щастя не відлітає.
Іноді передчуття свята, краще, ніж саме свято. Ти вже святково одягнувся, стіл накритий, скоро з'являться гості. Під Новорічною ялинкою лежать подарунки для рідних, близьких і знайомих. А що ж побажати тобі? Залишайся таким же привітним господарем, благородним і вірним другом, турботливим сином, ніжним чоловіком. Нехай натхнення не покидає, а вдача супроводжує всім твоїм починанням! З Новим роком!
Давним-давно хтось придумав раз в 12 місяців відзначати перехід з одного року в інший. Величезне спасибі йому за це! Адже ця подія є відмінним приводом зайвий раз поспілкуватися з моїм другом. З Новим роком тебе!
Нехай цей рік подарує тобі, мій друг, активність, рухливість, гнучкість і динамізм у вихідні, мудрість, витривалість і терпіння в будні, мінливість і непістійність у відпустці, рух вгору, до своєї мети, до своєї мрії! Бажаю тобі яскравого та незабутнього року!
Я бажаю тобі в цю ніч наїстися дорогий і смачної їжі, напитися так, щоб життя здавалося казкою, щоб від оточуючих жінок виходили флюїди бажання і жадання! Нехай ця ніч подарує тобі аромати і смак любові – адже як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш! Насолодися нею, друже!
За вікном тихо падає сніг. Новорічна ялинка вбрана іграшка і гірляндами. Скоро наступить свято. Тобі, як і в дитинстві, хочеться вірити в чудеса, і тому я бажаю тобі, щоб у Новому році ти залишався таким же романтиком з блискучими очима, втілював у життя свої бажання, творив добро і знав, що поруч є люди, які люблять тебе і підтримають у скрутну хвилину!
За довгі роки святкувань Нового Року, побажали вже все, що хороше, добре, дороге і цінне. Вітаю! І бажаю, щоб, сталося все прекрасне, що не збулося за всі попередні роки.

Вітаю з цим чудовим, казковим святом! Бажаю щоб все задумане здійснювалося, все хороше множилося, а погане обходило стороною.

Новий Рік — це час виконання найзаповітніших бажань. Бажаю, щоб кожне виповнився бажання принесло загадавшему його багато-багато щастя!
Новий Рік — це час ще не сповнившись очікувань і ще не намічених цілей. Нехай же очікування збудуться, а цілі стануть шляхетні й досяжні.
Проводжаючи старий рік та зустрічаючи новий, я бажаю, щоб це очікування дива супроводжувало нас і далі, і весь наступний рік дарував приємні сюрпризи!
У цей Новий Рік я хочу побажати щоб величезна кількість нашого життєвого досвіду перейшло в найвищу якість нашого життя!
Дорогі друзі! Нехай для кожного цей Новий Рік дійсно привнесе в життя щось нове, але неодмінно хороше!
Щоб в цьому році вам у всьому посміхалася удача, щоб збулося все задумане, а мрії втілилися в реальність. Нехай цей рік стане по-справжньому вашим роком — щасливим і плідним у всіх сенсах!
Нехай цей рік буде світлим і чистим, без проблем, бід і тривог. Нехай поруч будуть справжні і вірні друзі, рідні і близькі люди. Казкової і безтурботного життя в Новому Році!
Вітаю тебе з Новим роком, кохана, і бажаю, щоб кожен день твого життя був таким же чудовим і казковим, як сьогодні.
Друзі! Вітаю вас з Новим Роком!

Всі ми знаємо напевно, що це найяскравіший, самий дивний, загадковий, безсумнівно улюблений, тепле свято! Кожен від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє. Тому побажаю вам в наступаючому році виконання бажань! Нехай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає блакитною мрією!
Новий рік, друзі, рішуче входить у ніші будинку! Він йде сміливими кроками, такий галасливий, веселий, святковий, дзвінкий, з дитячим сміхом, з піснями про ялинку, з добрим Дідом Морозом! Так нехай же цей наступаючий рік приносить нам тільки радісні новини, нехай в ньому відбуваються тільки світлі події, нехай він буде сповнений здоров'я, любові і щастя! Всього самого найкращого і Вам, і нам, і нашим родинам! З Новим Роком!
Дорогі друзі! Ще кілька годин — і опівночі звістить нам, що пройшов ще один рік і настав новий. Ми нічого не знаємо про те, що принесе Новий рік, втім, ми й не бажаємо піднімати завісу прихованого від нас майбутнього. В останні години старого року ми думаємо більше про нього, ніж про майбутній рік, так як всі бажання і надії на майбутнє пов'язані з вже прожитим і пережитим. Нехай же в нашій пам'яті залишаться лише добрі та приємні спогади про старий рік, і це дозволить нам сміливо і радісно дивитися в майбутнє.
Вітаючи один одного на Новий рік, ми бажаємо один одному нового щастя. Але кажуть, щасливого життя немає, є тільки щасливі дні. В такому разі я від усієї душі бажаю вам у прийдешньому році 365 щасливих днів.
Дорогий Друже, я радий, що у мене є вірний товариш, з яким можна втілити в життя самі божевільні ідеї! Нам є, що згадати в цьому році, і я впевнений, що наступаючий теж не змусить нас нудьгувати. З Новим роком тебе, і спасибі, що ти є!
Один! Нехай наступаючий новий рік почне виправдовувати покладені на нього очікування вже з першого тижня січня. Бажаю, щоб у тебе цілий рік були круглі суми!
З Новим роком! Нехай наступний рік принесе добробут і успіх, дасть нові сили для досягнення найбільш зухвалих цілей, виправдає надії, а наполегливість і цілеспрямованість допоможуть здійснити мрії. Твердості духу, невичерпного оптимізму, міцного здоров'я та успіхів в особистому житті!
Час летить, несучи з собою і добре й погане, залишаючи лише спогади, листок за листком, складаючи літопис твоєму житті. Вітаю тебе і бажаю, щоб цей новий рік був для тебе ще одним чудовим листком удач і звершень!
Вітаю тебе з Новим роком, який тільки можна придумати! Нехай він буде таким новим і вдалим, що ти сам цього здивуєшся!
Дорогий друже! Ось і закінчується цей рік, який приніс нам усім безліч новин, як хороших, так і незрозумілих. Перші радували нас, другі Ну, на другу ми намагалися не звертати уваги, і вони, слава Богу, не завдавали нам незручностей. Як би те ні було, але вони вже стали історією, яка, як відомо, вчить нас заглядати в майбутнє.
З Новим роком, (ім'я)! Від усієї душі бажаю, щоб наступний рік був успішнішим за попередній і приніс тобі більше можливостей для самореалізації і втілення твоїх планів. Продовжуй йти своїм Шляхом, і твої мрії здійсняться, а цілі будуть досягнуті. Особливо хотілося б побажати, щоб посмішка Фортуни супроводжувала тебе протягом усього року, так як без цієї Пані будь-які зусилля можуть виявитися марними.

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають