• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі

Побажання на Новий рік 2018 в прозі допоможуть висловити ваші почуття до людини. Нижче ми пропонуємо добірку коротких побажань на Новий рік 2018. Всі побажання в прозі, короткі, досить прості. Є можливість додати слова від себе, не зіпсувавши структури привітання. Є побажання колегам, для дітей, а так само гарні душевні побажання.

Побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі колегам.

Побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі колегам:
Нехай ці нові 365 днів стануть краще всіх пройшли, нехай нові 12 місяців подарують надію і впевненість у світлому майбутньому, а кожна нова хвилина життя буде яскравіше, радісніше і веселіше. З Новим роком тебе, в якому кожна нова секунда буде наповнена тільки щирою дружбою і взаємною любов'ю.
Новий Рік — прекрасне казкове свято, із запахом ялини, вибухом хлопавок, смаком шампанського. І в цю казкову ніч, хочеться побажати, щоб всі бажання, загадані під бій курантів, обов'язково збулися. Нехай проблеми та незгоди не торкнуться вас і ваших близьких, а будинок буде наповнений щастя і веселим сміхом.
Нехай у новому році удача не покине твій поріг, а запросить ще своїх подруг — любов і красу. Разом вони допоможуть подолати будь-які неприємності і надихнуть на нові справи. Але якщо ця трійця завередує — клич на допомогу мене. Вже я-то напевно не дам їм прохолоджуватися!
Побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі колегам.
Нехай під кришталевий дзвін келихів ваше життя перетвориться на чарівну казку. Нехай весь наступний рік панують душевний спокій, затишок і іскриста радість. Навколо нехай будуть лише щирі посмішки, а всі проблеми і негаразди залишаться в старому році. З Новим Роком!
Бажаю у прийдешньому році намокнути під доларовими дощем, і нехай листопад удач падає в твої руки весь наступний рік. Нехай же в будь-який сезон року, як ніби новорічний снігопад, буде сипатися на твій дім щастя. Бажаю отримати насолоду від кожної хвилини наступаючого року.
Я вітаю Вас із Новим роком. Це свято у нас завжди асоціюється із запахом ялини, смак мандаринів, вибухом хлопавок і відмінним настроєм! Але головне, що він асоціюється з новими планами, ідеями та починаннями. Я бажаю, що б всі, що Ви загадаєте, обов'язково у Новому році було втілено в реальність. Зі святом Вас!
Нехай у Новому році у всіх справах Ви б знаходили тільки користь і радість, а удача переслідувала всі 365 днів і наздоганяла в самий підходящий момент! Нехай всі негаразди обходять стороною, а навколо будуть лише щирі посмішки і вірні друзі!
Бажаю Вам і Вашим близьким у Новому році тільки добра, великої любові і повного взаєморозуміння! Тому що сім'я для нас займає найголовніше місце у житті.
Побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі колегам
В очікуванні чудового свята я бажаю терпіння. У Новому році успіхів у роботі, спокою в сім'ї, гарного відпочинку влітку і ніяких прикростей і тривог! Тільки сміх, радість і посмішки близьких нехай оточують Вас в Новому році!
Бажаю, щоб у Новому році було б стільки радісних і хороших подій, скільки бульбашок у Вашому келиху з шампанським. Хай вирішаться всі проблеми і здійсняться заповітні мрії в прийдешньому році.
З неба в Новий рік падає багато сніжинок, і нехай кожна чарівна зірочка, яка опуститься на дах цього будинку або на його мешканців, принесе щастя, багатство і радість!
Зовсім скоро цифри на календарі поміняються. А разом з тим нехай зміниться життя в кращу сторону! Нехай в Новому році буде багато усмішок, любові, тепла і благополуччя!
Вітаємо з Новим роком! Нехай він стане особливим. Бажаємо в новому році не сидіти на одному місці, а рухатися вперед і діяти. Нехай всі плани реалізуються, бажання збуваються мрії втілюються в реальність. Бажаємо успіху у всіх сферах життя!
Побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі колегам
Бажаємо, щоб Новий рік був кращим за попередній, щоб було менше труднощів, щоб все задумане реалізувалося, і щоб виконувалися всі заповітні бажання!

Побажання на Новий рік 2018: короткі у прозі для дітей.

Побажання на Новий рік 2018: короткі у прозі для дітей:
Ось він вже стукає в твої двері, виблискує різнокольоровими ялинковими кулями, бенгальськими вогнями і різнокольоровими гірляндам! Прикрашений ялинкових мішурою і пухнастим снігом, осипаному конфетті і серпантином, Новий рік ось-ось увійде в твій дім! Зустрічай його, як дорогого гостя, не озираючись на минулий рік! Новий рік – очікування дива і прекрасної чарівної казки! Вітаю тебе від щирого серця з Новим роком! Бажаю, щоб він приніс тобі море радості і здійснення всіх твоїх сподівань. Я бажаю тобі щастя, любові та здоров'я! Нехай цей свято принесе тобі шквал позитиву, щирого веселощів, безліч подарунків і очікування дива! Зустрічай його радісно, з посмішкою і надією, і він обов'язково виконає всі твої мрії. Загадуй бажання під дзвін курантів, і вони обов'язково збудуться. З Новим Роком!
Новий Рік — прекрасне казкове свято, із запахом ялини, вибухом хлопавок, смаком шампанського. І в цю казкову ніч, хочеться побажати, щоб всі бажання, загадані під бій курантів, обов'язково збулися.
Дорогі дітки, я вітаю вас з Новим роком. Бажаю вам, щоб Дід Мороз виконав всі ваші прохання, які ви написали на новорічних бумажечках. І звичайно побажаю, щоб у новому році ви були здоровенькими – щоб рум'янець не сходив з ваших щічок. Побажаю успіхів у школі вам – вчіться добре, на одні 5-ки і 4-ки, щоб ваші батьки вами пишалися. А ще попрошу вас, щоб ви слухалися батьків, поважали і не кривдили їх, адже батьків вас дуже люблять і вами дорожать. Веселого вам Нового року!

Новий рік приносить всім людям на Землі чарівну казку. Але особливі чудеса, чекають наймолодших і найбільш слухняних. Його помічник Дід Мороз спішить з найпотаємнішими подарунками до кожного малюка. Вітаю! Я бажаю тобі в Новому році, отримати не просто подарунок, а багато — багато подарунків.
Нехай то буде чарівний мішок радості і легкий мішок посмішок. А ще, нехай, Дід мороз принесе для майбутнього року, мішок щастя, для тебе і всіх твоїх рідних. Звичайно ж, ще бажаю, щоб він не забув великий -великий мішок здоров'я для твоєї родини. З новим роком!!!
Побажання на Новий рік 2018: короткі історії для дітей.

Для самого маленького і самого любименького дитинку на світі, бажаємо самого чарівного Нового року. Нехай твої очі ніколи не дізнаються, що таке сльози. Нехай твоє серце більше ніколи не заболить від горя. Нехай тобі ніколи не буде страшно і самотньо.
Ми вітаємо і бажаємо, щоб добрі сили охороняли тебе від усіх — усіх бід і напастей. А, улюблені казкові герої, завжди дарували нову казку у снах і реальності. Пам'ятай, ми тебе дуже — дуже любимо і у новий рік тебе чекає все тільки найкраще!!!
Прийдешній Новий рік, рік Вогняної Мавпи. Кажуть, що особливо пощастить винахідливим, спритним і кмітливим людям. Нехай кожному юнакові, кожній дівчині, чарівна святкова ніч принесе глечик винахідливості, шкатулку винахідливості і скриньку кмітливості.
Бажаємо, для кожного з вас, у прийдешньому році бути вкритими чарівним покривалом щастя, любові, надій і виконання найзаповітніших бажань. Вітаємо! Нехай покровителька наступаючого року, ні на мить не залишає вас в смутку і самотності.

Новий рік неспешною ходою наближає до нас чари. Всім дітлахам бажаємо побачити в новорічну ніч довгоочікуване диво і звичайно ж, Діда мороза з його помічниками!!! Нехай він принесе з собою бажані подарунки і виконає найпотаємніші мрії!
Вітаємо! Хай друзі і рідні завжди будуть поруч, а настрій буде тільки хорошим! Бажаємо найменшим жителям планети, тільки щасливих і радісних днів! І, звичайно ж, обов'язково міцного — міцного здоров'я!

Душевні побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі.

Душевні побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі.
Душевні побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі:
З Новим роком! Нехай цей рік подарує масу можливостей і гарних ідей, щасливих випадків і добрих миттєвостей.
Вітаю з Новим роком і бажаю, звичайно ж, щоб у сім'ї все було здорові, щоб у будинку розливалися промені щастя, щоб цей рік приніс удачу і прогнав всі негоди.
У Новий рік від усієї душі бажаю доброго здоров'я, міцних сил, бравою удачі, безсумнівного щастя, неймовірного дива і життєвої енергії.
Вітаю з Новим роком і бажаю неймовірного щастя і великої удачі, гарного життя і незгасною любові, незвичайних чудес і чарівних моментів.
Душевні побажання на Новий рік 2018: короткі в прозі
Кожен з нас очікує від Нового року тільки кращого, адже він обов'язково повинен бути вдаліше і радісніше попереднього. Бажаю, щоб так і сталося, а всі дванадцять місяців приносили яскраві враження, приємні зустрічі, щирі посмішки. Благополуччя вам і взаєморозуміння!

З наступаючим Новим роком! Бажаю, щоб цей рік став часом тільки хороших новин, відмінної богатирського здоров'я і безмежного щастя!

Вітаю з Новим роком і бажаю від усієї душі звершення великого дива і чарівного настрою, неймовірного щастя і великого успіху на весь рік.
Від усієї душі вітаємо Вас з Новим роком! Новий рік – це особливе свято: він дарує надію на щастя і удачу, несе радість нових починань. Рік, що минає, був насичений важливими подіями та звершеннями. У новому році бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, душевної стійкості, впевненості у своїх силах та оптимізму. Нехай завжди з Вами будуть Ваші рідні та друзі, а у Ваших домівках панують добробут, любов і процвітання.
З Новим роком вас всіх вітаю сьогодні мої дорогі! Новий рік приходить, щоб виконати наші мрії і подарувати нам надію на щастя. Я вам теж бажаю цього прекрасного, неповторного почуття, з усіма її переживаннями, з усім його трепетом і ніжністю, з чарівними фарбами чарівництва і добра!

Мила моя, люба матусю, я вітаю тебе з наступаючим Новим Роком!

Нехай кожен день приносить тобі радість. Посміхайся частіше, забувай про турботи, не тривожся по дрібницях. Цілих довгий старий рік закінчився, залишивши чимало гарних спогадів, яскравих подій і щасливих моментів, так хай же рік новий буде ще багатшим на все те, що ти цінуєш в житті.

Але головне, щоб ти не забувала про себе. У турботах про нашій великій родині знаходить час балувати себе, радувати себе, піклуватися про здоров'я і гарний настрій. Всього тобі самого—самого кращого я бажаю в новому році, мама.
Вітаю від усього серця вас з наступаючим Новим роком і бажаю вам всього самого найкращого. Нехай наступний рік стане для вас вісником щастя, радості і досягнення бажаних цілей. Відзначайте цей славний свято в колі близьких улюблених людей, забудьте про турботи і неприємності, вступайте в Новий рік з посмішкою та чудовим настроєм!
У це свято — Новий рік хочу побажати тобі щастя і тепла. Нехай тільки радість, сміх і посмішки супроводжують тебе в житті, а напасті і печалі забудуть дорогу до тебе і твоїм близьким. З Новим роком!
Що таке Новий рік? Смолиста красуня-ялинка, запах мандаринів, бенгальські вогні А найголовніше те, що близькі люди зібралися разом і, здається, ще ніколи не було так затишно і добре! Давайте згадаємо все хороше, що з нами було в минулому році, та піднімемо келихи за те, щоб Новий рік був ще краще колишнього!
Коли груди переповнюють добрі почуття, і стоїш з піднятим келихом у колі друзів, і всі чекають, коли годинник проб'є дванадцять здається, що немає слів, щоб висловити всі побажання, які так хочеться сказати! Тому я просто побажаю присутнім, щоб у новому році їм супроводив успіх, любов і міцне здоров'я, а інше-обов'язково додасться!
Бажаю в новий рік приносити користь, мати багато задоволень, жити для себе, але не бути егоїстом. Смачно їж, уважно слухай, правильно дій!

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають