• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вітання на Новий рік 2018 колегам у прозі

Вітання на Новий рік 2018 колегам у прозі краще всього підійдуть для тих, хто любить говорити красномовно своїми словами, без усяких віршів. На цій сторінці ви знайдете дуже оригінальні і цікаві вітання на Новий рік Собаки 2018 колегам в прозі.

Поздоровлення на Новий рік 2018 колегам в прозі: прикольні.

Вітання на Новий рік 2018 колегам в прозі: прикольні.
З Новим роком! Новий рік нехай принесе тільки добрі події, яскраві моменти в житті, щастя, здійснення всіх надій і піставлених цілей.
Щиро вітаю Вас з Новим роком! Бажаю Вам в наступному році бути в оточенні виключно позитивних і доброзичливих людей, переживати тільки приємні емоції, радіти кожному прожитому дню, дарувати радість та посмішки оточуючим. І нехай цей Новий рік стане для Вас особливим.
Вітаю з Новим роком! І хочеться всім побажати, щоб у наступаючому році з нами сталося те чудо, про який ми всі мріємо. Хоч у кожного воно своє, але воно обов'язково найнеобхідніше і найважливіше. Бажаю, щоб всі ми були живі й здорові, щоб займалися тим, що приносить нам задоволення. Бажаю досягати нових вершин і самореалізовуватися. А ще хочу побажати побільше радісних моментів, які перейдуть в приємні спогади, і зустрічей з вірними друзями та коханими домочадцями.
З Новим роком! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравих фарб, приємних вражень і радісних подій. Бажаю всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!
З Новим роком! Бажаю від усієї душі яскравих моментів у житті, тільки приємних вражень, великого достатку в домі, гармонії в родині, удачі у всіх справах і, звичайно ж, чистої і щирої любові!
З Новим роком! Бажаю, щоб у цьому році виконувалися всі, навіть найменші, мрії. Щоб стало більше тепла, відкрилося більше можливостей, з'явилися неймовірні перспективи, нові друзі, горів вогонь в домашньому вогнищі, грала усмішка на обличчях улюблених. Нехай збудеться найзаповітніше!
Я бажаю всім тут присутнім, щоб у новому році у вашому житті були і кохання, і турботи, і сумніви, щоб вам ніколи не приходило в голову, що ви щось в цьому житті упустили.
Друже, з Новим Роком! Бажаю тобі, щоб у Новому році тебе минали смуток і напасті, щоб обов'язково збулася твоя найзаповітніша мрія, а щастя та любов – стали твоїми нерозлучними супутницями життя!
Підійшов до кінця ще один трудовий рік. Нарешті, настали дні, коли буквально офіс просочений майбутніми святами. Вже відчувається аромат мандаринів та смолистої їли, а всі приміщення прикрашені різнобарвною мішурою і сніжинками. Нехай в наступному році, дорогі мої колеги, наша фірма буде відчувати себе впевнено і це позначиться на добробуті всіх нас, тільки в кращу сторону. Хочу побажати всім здоров'я, взаєморозуміння і побільше позитивних життєвих подій. Дорогі мої колеги, вітаю всіх вас з наступаючими новорічними святами!

Колеги, всі ми в очікуванні настання Нового року, в очікуванні майбутніх свят і довгоочікуваних вихідних! Але, крім цього, ми всі, не залежно від віку в душі ще віримо в чудеса. І я бажаю всім – під бій курантів загадати одне, а краще відразу кілька бажань. І нехай вони обов'язково збудуться, якими б божевільними і нереальними вони на перший погляд не здавалися. Бажаю всім здорового оптимізму і віри в найкраще! Нехай наступаючий рік принесе більше позитиву і змусить всіх нас повірити в чудеса!

Мої улюблені колеги, нехай прийдешній рік подарує кожному з нас матеріальний достаток, успіх у всіх починаннях і просто щасливе життя! Нехай у кожного в родині панує мир і взаєморозуміння. Нехай підтримка та любов близьких зігріє вас у важку хвилину. Бажаю всім професійного, а за ним кар'єрного і матеріального зростання. Побільше оптимізму і радості в новому році!

Шановні колеги, прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком! Бажаю вам, щоб у цьому році керівництво завжди заохочувала ваші успіхи в праці, творчості, зміцнювало у вас впевненість у власних силах, здібностях. Нехай будь-яка надана вами послуга, спрямована на надання допомоги оточуючим вас співробітникам, звичайним людям, рідним і близьким, товаришам і друзям, повертається до вас сторицею, допомагаючи вийти з найскрутніших ситуацій.
І нехай у новому році наша спільна праця допомагає вам купувати не тільки трудові навики, але і домагатися успішного кар'єрного зростання, освоювати нові соціальні ролі, виявляючи бажання і терпіння. Удачі в новому році!

Шановні колеги! Вітаю вас із самим довгоочікуваним святом – Новим роком. Бажаю під бій годин згадати все приємне, що було в минулому році і подякувати йому. А наступаючий рік взяти з собою удачу, благополуччя і любов. Нехай і на роботі, і вдома все буде добре!
З Новим роком, колеги, з нашим новим успіхом! Нехай труднощі розтануть, як ці чудові пурхають сніжинки, робота буде в радість, немов новорічний подарунок, а неймовірний успіх заіскриться, як новорічні вогні!
Дорогі колеги! Нехай Новий рік обов'язково принесе покращення вашого життя: зарплата підросте, витрати зменшаться, друзів стане більше, а неприємності зовсім зникнуть! І нехай наш дружний колектив весь наступний рік буде таким же згуртованим і життєрадісним!
Дорогі і шановні колеги! У минулому році ми підкорили нові вершини! Сьогодні я хочу привітати Вас з наступаючим новим роком! Ми дивимося у майбутнє з райдужними надіями, але щоб вони здійснилися, необхідно докласти всі можливі зусилля. Залишайтеся позитивними світлими людьми в будь-якій робочій ситуації, якою б складною вона не здавалася. Підтримуйте товариша по команді порадою чи допомогою у вільну хвилину! І нехай у Вашому домі завжди буде тепло і затишно, щоб на роботу Ви приходили з радістю і блиском в очах
Дорогі мої колеги по роботі,ми з вами добре і дружно попрацювали в цьому році! Спасибі зате що ви добре прийняли мене в свій колектив і завдяки вам я легко підвищив свій професійний рівень.Знайшов серед вас нових і хороших друзів.Хочу щоб наш колектив у новому році був ще міцніше і злагодженіше.Щоб годинник нашої роботи приносили тільки радість та задоволення! Нехай наша з вами співпраця триватиме ще на багато років,давайте пробачимо один одному взаємні образи,щастя вам в сім'ї і в роботі
Вітаємо сьогодні найкращих, відповідальних і надійних наших колег з довгоочікуваним, самим прекрасним і казковим наступаючим Новим роком! Нехай в цьому році всіх без винятку чекає достаток, благополуччя, успіх у роботі, підвищення в посаді, достаток. Хай буде більше радісних, пам'ятних та щасливих миттєвостей в житті. Бажаємо всім чарівництва, багато сюрпризів та подарунків у новорічну ніч! Бій курантів, блиск феєрверків і іскри бенгальських вогнів обов'язково виконають бажання, плани і мрії кожного з вас! З Новим, щасливим і чудовим роком

Вітання на Новий рік 2018 колегам в прозі: офіційні.

Від усієї душі хочу привітати вас з новорічними святами і побажати нових звершень, успіхів у всіх починаннях, фінансової стабільності і відмінного здоров'я. Нехай робочі будні завжди будуть веселими та цікавими, а вихідні проходили з рідними і близькими друзями.
Новий рік дарувати надію на успіх, успіх і щастя. Хочу побажати колегам, щоб рік був насичений щасливими і радісними подіями. Нехай у вашому житті буде місце не тільки для цікавої та високооплачуваної роботи, але і для відпочинку всією сім'єю.
Дорогі колеги, вітаю вас із Новим роком – самим чарівним і радісним святом. Нехай цей свято принесе у ваше життя добро, благополуччя, щастя і виконання всього того, про що ви давно мріяли. Бажаю вам, щоб робота приносила не тільки моральне, але й матеріальне задоволення.
Дорогий, колега! Бажаю, щоб у новому році вас оточували тільки чесні та відповідальні люди, а будинок був затишним і щасливим місцем. Терпіння, удачі у всіх починаннях, успіхів у справах і, звичайно ж, самого міцного здоров'я.
Нехай цей свято принесе вам безліч хвилюючий і приємних сюрпризів, а у вашому оточенні будуть тільки приємні, добрі, розумні і чесні люди. Бажаю вам, щоб ваше оточення сповнювала ваше життя і роботу приємними емоціями і позитивом.
Наближаються новорічні свята – пора змін, щасливих посмішок і планів на майбутнє. Нехай цей рік принесе вам успіх у справах, щастя в сім'ї і гарний настрій. Бажаю вам віри в себе і свій колектив, успішного розвитку вашої компанії і великих звершень.
Вітаємо з наступаючими святами. Хочемо побажати вам благополуччя, сімейного щастя, відмінного здоров'я і віри у власні сили. Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення і високий дохід. Гарного вам настрою і щасливих новорічних свят.
Нехай здійсняться всі, навіть самі казкові мрії. Бажаю вам у новому році, щоб у вас з'являться нові перспективи, зріс добробут, а приводів для щастя і посмішок стало набагато більше.
Дорогі друзі, бажаю вам взяти найкраще з цього року і успішно примножити його в наступному. А всі дрібні і великі неприємності, які спіткали вас в роботі, нехай стануть лише корисним досвідом, без якого неможливий успішний ріст жодного компанії.
Прийміть вітання з наступаючим Новим роком! Нехай Новий принесе Вам у подарунок благополуччя, втілення мрії і сподівання на успішне майбутнє. Нехай успіх буде Вашим вірним супутником у всьому. Бажаю Вам миру, терпіння, злагоди, добра, удачі, родинного щастя! З Новим роком!
Вітаю Вас з наступаючим Новим роком. Новий рік – свято чарівництва, всіма улюблений і очікуваний. Він завжди несе в собі надію на краще, сподівання на добрі зміни. Безсумнівно, минулий рік приніс багато радісних змін, але так само були і прикрощі. Тому не варто забувати про те, щоб не відбулося в минулому році – воно вже пройшло, і Новий Рік хороший привід і можливість почати спочатку. І нехай з Новим Роком супроводжує тільки нове, свіже, радісне. Я щиро бажаю всім нам, традиційно, здоров'я, успіхів, гідних партнерів, грошових операцій та високої працездатності.
Нехай Новий Рік 2018 принесе Вам безліч приємних відкриттів і нових цікавих сюрпризів, нехай у Вашому оточенні будуть присутні тільки приємні, добрі, красиві і щасливі люди, і своїми хорошими якостями і справами наповнюють ваше життя приємними емоціями. З Новим роком!
Дорогі друзі! Настає Новий рік 2018 – час нових надій, успіхів і перемог. Яким буде наступний рік, залежить від кожного з нас. Тому, насамперед, хочу побажати вам всім віри в себе і свої сили, великих звершень, відкриттів і сподівань. Ми їх обов'язково втілимо в життя! Нехай наступаючий рік лише примножує рахунок щасливих миттєвостей, поруч будуть дорогі вам люди, а тепло сімейного вогнища приверне бажаних гостей. Підбадьорите втомлених, посміхніться тим, хто самотній — і життя сторицею віддячить вам за вашу турботу. Прийміть сердечні побажання здоров'я, благополуччя, щастя і процвітання! Гарного настрою та веселих новорічних свят! З новим роком Вас!
Колеги! Хочу привітати вас з Новим Роком! Бажаю Вам здійснення запланованого, нових креативних проектів, веселих і дружних корпоративів, поблажливого і толерантного начальства! Нехай у Новому році чекають лише приємні сюрпризи, чудові новини, удача й успіх! Нехай колеги, друзі, улюблені і близькі люди радують Вас своїм розумінням і підтримкою, надійним плечем, вірною рукою. Бажаю Вам, Вашій родині, рідним і всьому нашому колективу святкового настрою, сміху, радості, ніяких прикростей і тривог! Нехай справи йдуть в гору і удача з нами в ногу!
Новий рік — це не просто початок нового календаря, це нові надії, успіхи, перемоги. Ми з упевненістю дивимося в завтрашній день і для оптимізму в нас є всі підстави — ясні і конкретні плани соціально-економічного розвитку, реальні можливості їх втілення в життя! Нехай у Новому році Вашими пістійними супутниками будуть успіх і гарний настрій, нехай радість від справджених надій і бажань ніколи не покидає Вас. Нехай у домі буде достаток, а в родині мир і любов. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя!
У передноворічні дні якось по особливому віриться в те, що наш світ має стати кращими, добрішими, що щастя і успіх неодмінно прийдуть у кожну домівку і в кожну родину. Впевнений, що в наших силах подарувати своїм близьким і рідним найдорожче — це тепло, розуміння і любов!

Нехай Новий Рік допоможе у виконанні самої заповітної мрії, зміцнить віру в майбутнє, нехай успіх супроводжує всі ваші починання завжди і у всьому! З новим роком! Щастя, миру та благополуччя Вам і Вашим сім'ям!

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають