• 17:05 – 2018 рік Жовтої Собаки 
  • 14:40 – Листівки до Нового року 2018 своїми руками. Які є ідеї 
  • 14:12 – Як швидко і просто зшити плаття на Новий рік 2018 своїми руками 
  • 14:05 – Новорічні пісні 2018: слухати безкоштовно онлайн нові і старі хіти для дітей і дорослих 

Офіційні вітання на Новий рік 2018 в прозі

Написати гарне офіційне привітання на Новий рік 2018 у прозі досить непроста. Відбувається це із-за того, що існує дуже велика кількість вимог до таких привітань. Не переходячи на особисті теми, необхідно дуже впевнено і зрозуміло висловити свою думку.
На цій сторінці ви знайдете офіційні вітання на Новий рік 2018 в прозі .

В цей Новий рік, ми хочемо Вас сердечно привітати з зимовим святом. Бажаємо Вам в цей самий веселий, самий народний і самий улюблений на Русі свято багато щастя і радості.

Відзначайте його в колі друзів і близьких. Пам'ятайте, що вітаючи їх з Новим роком, Ви не тільки даруєте їм крапельку своєї душі, але приносите в своє серце тепло, любов і добру посмішку оточуючих вас людей.

Нехай разом з морозами і хуртовинами, пишною ошатною ялинкою та подарунками, новий рік принесе у ваше життя багато нововведень: успішних, радісних, веселих і самих неймовірних пригод і чудес.

В знак початку нового року і нового вдалого повороту у Вашій долі, хай засяють над Вашим домом мільйони яскравих зірок і свято наповнить ваш будинок гучним веселощами!
Я хочу привітати Вас з наступаючим Новим роком! Нехай він принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні, нові знайомства та щасливі події! Нехай радує кожним своїм годиною і хвилинкою, примножуючи все хороше! Бажаю увійти в новий рік з чудовим позитивним настроєм, чистими помислами, з переконаністю в свої сили! Нехай все, що намічено обов'язково здійсниться! І з'являться нові думки та ідеї! Близькі, рідні, друзі завжди будуть підтримкою. І все погане залишиться в минулому!

Пані та панове! У наступаючому році хочеться побажати вам всього самого доброго: фінансової стабільності, приємних відкриттів, корисних знайомств, успіху в починаннях, великих можливостей і впевненості у своїх силах, а головне – міцного здоров'я, без якого все інше не має значення. З Новим роком вас!
Дорогі друзі! Піднімемо келихи з шампанським за те, щоб все старе і непотрібне залишилося в минулому році. А в новий шлях ми вирушимо з приємними спогадами, найкращими друзями, богатирським здоров'ям, прихильної удачею, вірними улюбленими – тоді дорога принесе лише задоволення, радість та щастя! Всім Щасливого Нового року!
Пані та панове! Маю велику честь привітати вас з наступаючим святом! В минулому році відбувалося багато різних подій, але я сподіваюся, що хороші моменти вам запам'яталися більше ніж погані. Давайте все, що нас може засмучувати, залишимо у минулому. Коли годинник проб'є дванадцять, ми зробимо крок в новий рік з надією і вірою в краще майбутнє. Нехай прийдешній рік несе мудрість, взаємоповага і розуміння. Важливо в новому році вірити в те що все буде добре. Але вірити іноді буває мало, потрібно прагнути до цього. Бажаю берегти себе і тих, хто дорогий вам.
Бажаю, щоб всі ваші мрії втілювалися в реальність. Нехай новий рік не скупиться для вас радісними моментами і новими звершеннями. Хай сонце освітлює ваші сім'ї й дарує тепло і добро. Проживайте кожен мить в новому році з надією і оптимізмом. Забувайте старі образи і вірте, що попереду тільки любов і дружба. Прийміть ці теплі і щирі побажання напередодні Нового Року.
Вітаю всіх з наступаючим Новим роком! Бажаю Вам нових звершень у Новому році, сповнившись надій і незмінною удачі. Нехай кар'єра нестримно рухається вперед гігантськими кроками, здоров'я міцніє, а самі близькі люди радують турботою і любов'ю. Щасливого Нового року!

Дорогі друзі! Новий рік – для багатьох новий старт. Багато хто захоче з 1 січня жити по-іншому – без образ, помилок або поразок. Нехай ці добрі починаючи здійсняться. Я вам бажаю цього всією душею! З Новим роком!
Друзі! Вітаю вас з Новим Роком!

Всі ми знаємо напевно, що це найяскравіший, самий дивний, загадковий, безсумнівно улюблений, тепле свято! Кожен від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє. Тому побажаю вам в наступаючому році виконання бажань! Нехай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає блакитною мрією!
Колеги! Хочу привітати вас з Новим Роком! Бажаю Вам здійснення задуманого, нових цікавих проектів, веселих корпоративів, поблажливого лояльного начальства! Нехай у Новому році чекають лише приємні сюрпризи, чудові новини, удача й успіх! Нехай колеги, друзі, улюблені і близькі люди радують Вас своїм розумінням і підтримкою, надійним плечем, вірною рукою. Бажаю Вам, Вашій родині, рідним і всьому нашому колективу святкового настрою, сміху, радості, ніяких прикростей і тривог! Нехай справи йдуть в гору і удача з нами в ногу!
Новий рік 2018
Новий рік, друзі, рішуче входить у ніші будинку! Він йде сміливими кроками, такий галасливий, веселий, святковий, дзвінкий, з дитячим сміхом, з піснями про ялинку, з добрим Дідом Морозом! Так нехай же цей наступаючий рік приносить нам тільки радісні новини, нехай в ньому відбуваються тільки світлі події, нехай він буде сповнений здоров'я, любові і щастя! Всього самого найкращого і Вам, і нам, і нашим родинам! З Новим Роком!
Зараз під бій курантів вся країна буде вимовляти урочисті промови, тости, привітання, вірші і прозу! І я хочу разом з усіма побажати нам усім нового, доброго здоров'я, нового щастя, нового снігу і нових більших зарплат! Але друзі нехай залишаються старими, вірними, добрими і гаряче коханими! Нехай наші почуття одне до одного хоч і старі, але також сильні, як раніше! Нехай задумане збувається, навіть неймовірне і, здавалося б, нездійсненне. Адже це ніч чудес! Нехай Новий Рік буде кращий за попередній!
Новий рік – як нова книга, читаних раніше автора: ти приблизно знаєш тематику його творів, манеру письма, але при цьому сюжет конкретної книги тобі невідомий. А так хочеться дізнатися, що ж задумав автор! Нехай кожен день життя буде ще однією сторінкою вашого особистого бестселера!
Життя неможливо собі уявити монохромного: у ній дуже багато фарб, відтінків, кольорів. Нехай же Новий рік не тільки принесе з собою атмосферу свята, але і збагатить палітру почуттів і відчуттів вашого життя! Нехай він додасть насиченості вашим буднях і прикрасить вихідні! Райдужності вам!
Новий рік дарує нам багато позитивних емоцій, яскравих миттєвостей, чудових виконань, несподіваних сюрпризів та омріяних подарунків. Нехай для тебе новорічна ніч стане справжньою пригодою, що відкриває двері в нові дали, де відбуваються справжні чудеса! Щастя тобі, добра і безмежної любові!
Чарівна, казково-чудова новорічна ніч – вже на порозі. І серце мимоволі завмирає в захопленому передчутті чогось чудового, сонячного, що неодмінно має статися. Так нехай же це очікування буде винагороджено! Нехай кожен день нового року стане для вас дивом!
Новий рік – це свято яскравих вогнів, нарядів, вітрин Останні дні до настання свята – самі веселі, хоча і трохи метушливі. Але нехай ця яскравість ніколи не залишається позаду. Нехай ваше життя буде наповнене відчуттям нових яскравих подій, які подарує завтрашній день!
Сердечно вітаю з новим роком! Нехай у цьому році відбуваються самі приємні сюрпризи та несподіванки. Бажаю тобі, щоб з боєм курантів щастя ввійшло в твоє життя і ніколи її не покидало. Нехай всі твої очікування, цілі, наміри та мрії здійсняться в цей рік.
Скоро Новий рік постукає у Ваші двері! Нехай він буде світлим, добрим, виконаним найбільш чудових подій і радісних зустрічей. Нехай у Вашому домі панують затишок і гармонія, а сімейне благополуччя стане вірним супутником у житті. Нехай серпантин Ваших фантазій закрутить в чарівному вальсі передноворічного дива!
Нехай новий рік увірветься у ваше життя, як свіжий вітер з моря, що несе на своїх крилах тисячі різних запахів і відтінків! Нехай такою ж різноманітною, свіжою та цікавою, насиченою подіями та почуттями, буде ваше життя в прийдешньому році!
Годинник ось-ось проб'є дванадцять разів, знаменуючи прихід нового року. Нехай же його новизна проявиться в кожному дні вашого життя: в нових знайомствах і зустрічах оновлення відносин з коханими, а особливо – в новому, свіжого погляду на навколишній світ!
Нехай у Новому році стануться дива, і збудеться те, про що давно мріє твоя душа. Бажаю, щоб Її Величність Удача не покидала тебе ні на мить, а Зірка Кохання висвітлювала твій життєвий шлях. Нехай під бій курантів всі побажання, вимовлені твоїми близькими і друзями, неодмінно збудуться!
Чудовий, чудовий, чудовий і, мабуть, найчарівніший день у році скоро настане! Напередодні Нового року я хочу побажати вам завжди давати у своєму житті місце творчості. Нехай кожен день нового року буде окремим шедевром. А ви – живописцем-автором!
З наступаючим новим роком! З самим чарівним і радісним святом! Нехай цей рік стане казковим і повним приємних вражень та несподіванок. Нехай він буде незабутнім для вас! Удачі, терпіння, любові, віри, здоров'я і щастя в наступаючому році!
Напередодні Нового року бажаю тобі здійснення найзаповітніших бажань. Нехай наступаючий рік стане часом для нових відкриттів, зустрічей, яскравих емоцій і незабутніх вражень. Нехай у чарівну новорічну ніч здійсниться справжнє чудо, а рідні і близькі поділяться з тобою своїм душевний теплом і любов'ю.
З Новим роком, найкращим і найкрасивішим, самим спокійним і щасливим, самим довгоочікуваним і прекрасним. Вітаємо! Нехай більше буде добра в серці у кожного з нас, хай щастя і удача буде супроводжувати кожен день, тиждень, місяць і весь рік.
Бажаємо всім величезний мішок з успіхом і радістю, щастям і достатком, благополуччям і любов'ю, здоров'ям та спокоєм.

Бажаємо в цей чарівний і казковий Новий рік чудес і миру на Землі. Нехай кожен дорослий повірить в казку. Нехай будуть щасливі всі-всі діти нашої планети. Нехай доброти буде багато-багато.
Любові всім взаємної, удачі цілий мішок і багато-багато радісних і щасливих моментів. З Новим роком, найкрасивішим і довгоочікуваним, самим спокійним і казковим, самим радісним і щасливим! Вітаємо всіх!
Хочу привітати вас з Новим роком і побажати всіляких гараздів. Нехай все погане, що було в минулому році, забудеться і не заважає траплятися всього того хорошого, що вас чекає у році наступному. Бажаю вам самого щасливого і веселого Нового року!
Привітання з Новим Роком 2018 в прозі
Нехай тобі принесе Дід Мороз багато-багато подарунків, і серед них нехай обов'язково будуть: красива машина, будиночок біля моря і мішок з нескінченним запасом грошей. Тільки дивись уважно, і не приймай китайські підробки. З Новим Роком!
З Новим роком! Бажаю вам легкого запаморочення від успіхів, приємного дзвону монет у гаманці і кожну ніч – неба у великих алмазах! Нехай у новому році ваші бажання стануть реальністю, а реальність – фантастично прекрасною! Нехай для вас щоранку буде таким же світлим, як цей новорічне свято!
У вас вже накритий святковий стіл, і чути дзвін келихів? У вас на столі Олів'є", бутерброди зі шпротами, і картопелька з курочкою? Значить, моє привітання прийшов за потрібною адресою! Бажаю вам в Новому році всього найкращого, яскравого і самого класного!
У 2014 році бажаю тобі, щоб було все по-новому! Нові знайомства, нова робота (і зарплата!), нові враження. А все гарне, що є в тебе в житті, нехай залишається по-старому. Зі святом!
Вітаю з наступаючим 2014 Новим Роком! Кінь — сильна і благородна тварина, чого і тобі бажаю!
Нехай все хороше примножується, а погане тебе не торкнеться. Щастя і здоров'я, удачі і успіхів, усмішок і хороших людей поруч!
У це свято — Новий рік хочу побажати тобі щастя і тепла. Нехай тільки радість, сміх і посмішки супроводжують тебе в житті, а напасті і печалі забудуть дорогу до тебе і твоїм близьким. З Новим роком!
Нехай вогники на ялинці сяють, прикрашаючи кімнату своїм світлом, а запах хвої допоможе вам поринути в казкові дитячі спогади, і набратися сил у Новому році для реалізації своїх задумів. Так само бажаю вам удачі і натхнення. Вітаю вас з Новим роком!
Вітаю вас з Новим роком! В цьому році побажаю щоб усі ваші найзаповітніші мрії збулися, щоб здоров'я, як кремінь було, щоб близькі радували своїми успіхами, а ви радували їх. Зі святом!
Сьогодні тисячі красивих дівчат отримують привітання з Новим роком від своїх хлопців. Але тебе я не можу віднести до цим тисячам, тому що ти не просто красуня, але і розумниця, з відмінним почуттям гумору і океаном чарівності! Ти одна така на цілому світі! Нехай і в Новому році ти будеш радувати всіх собою, а я постараюся радувати тебе! З Новим роком, кохана!
Вже не одне десятиліття взимку змінюються року. Ось і прийшла черга Нового року прийти на зміну старому. А Новий рік завжди обіцяє нові радості і нові враження. Так хай для вас Новий рік обіцяє тільки радість, веселощі і щастя.

Пропустіть! Дайте пройти! Ну і що, що чергу, я — новорічна смска для коханої людини! І хочу передати йому, що є одна дівчина, яка його дуже любить, чекає і вітає з Новим 2018-м роком!
Я бажаю тобі прекрасного понеділка, чудового вівторка, хвилюючою середовища, сонячного четверга, казкової п'ятниці, шикарною суботи та романтичного неділі. І нехай так буде щотижня у Новому році! Зі святом!
Кажуть, новорічна ніч — ніч виконання бажань. Я загадав, щоб ти була найщасливішою на всій планеті. Впевнений, що це неодмінно здійсниться. З Новим роком, кохана!
Я хочу тобі сказати щось важливе. Постався серйозно. Просто мені тут попросили передати Навіть не знаю, як би це сказати, так, щоб не відразу в лоб З новим роком, загалом! ))))

Привіт, красуня! А ти знаєш, що наше життя нагадує мені новорічну ялинку? Навколо все блищить, блищить, переливається, а вгорі, на висоті горить одна-єдина зірка — це ти! З Новим роком, моя Зірочка!
Кохана, я зараз далеко від тебе, і так нудьгую Бажаю нам з тобою в Новому році менше розлучатися (адже навіть день без тебе для мене як місяць), а тобі залишатися такою ж доброю, уважною, життєрадісною, чарівною, люблячою і коханою, і просто найкращою дівчиною на світі! Міцно цілую, з Новим роком!
Шампанське — традиційний атрибут Нового року. Я бажаю тобі, щоб твоє життя було як шампанське — легкої, хвилюючої, іскристою і б'є через край! З Новим роком!
Привіт! Точно знаю, що Новий рік буде краще, що минає! Чому? Та тому що ми зуміли пережити дуже непросто рік чорної Змеюки!!! Та ще й 13-й! Так що тепер нам море по коліно )) З Новим 2018 роком тебе!

За вікном йде сніг, а з неба падають сніжинки, такі ж ніжні і прекрасні, як і ти, кохана! Вони падають тобі на плечі — це я обіймаю тебе, вони стосуються твоїх губ — це я цілую тебе, тануть від дыханья — це я так сильно люблю тебе! З Новим роком, дорогі!
Новий рік — чарівне свято! Я тобі бажаю в наступному 2014 році тільки кращого, того, чого ти як ніхто інший гідний!!! З Новим роком!

Нехай в цю чарівну ніч здійсняться всі мрії і бажання, хай радість і щастя не покидає вас, проходять стороною всі нещастя, нехай тільки хороше все залишається, а туга ніколи не повернеться. З Новим роком 2018!
Сьогодні з боєм курантів ти загадаєш бажання, яке обов'язково збудеться! Принаймні, я зроблю все, щоб всі твої бажання збувалися. Люблю тебе, цілую! З Новим роком!
Новий рік вже годину як настав, випили шампанське в келихах. Я бажаю вам у Новому році самого головного – фортуни. Адже вона буде – буде і все інше. Нехай Новий рік святковим феєрверком наповнить ваш дім радістю, щастям, багатством і щастям!
Подружка, вітаю тебе з Новим роком! Нехай у Новому році твоя життя буде така ж світла, як ясний сонячний день, така ж повна, як бокал з шампанським, така ж безтурботна, як у дочки олігарха. І нехай завжди горять твої очі, подібно зіркам на небі!
Ти знаєш, що в Італії на Новий рік прийнято викидати все старе і непотрібне? Тому пропоную почати з заздрості, брехні, образ і поганих вчинків, за які соромно. А все те хороше, що було в році, що минає, акуратно упакувати і перенести в рік Коня! З Новим роком тебе!
Моє новорічне бажання — це щоб твоє новорічне бажання не збулося! Почекай, почекай, зараз поясню логіку
Кажуть, що якщо в Новий рік бажання озвучити, то воно не збудеться, тому хай не збудеться те, щоб твоє бажання не збулося! З Новим роком!
Нехай Новий рік буде для тебе вдалим з будь-якої сторони: на особистому фронті, на роботі, в родині, з друзями. Міцного тобі здоров'я, будь щасливий! З Новим роком!
Кажуть, Новорічна ніч – ніч виконання бажань. Я загадала, щоб ти завжди був самим щасливим на всій планеті. Впевнена, що це неодмінно здійсниться. З Новим роком, коханий!
Тільки що я загадав, що, якщо ти отримаєш цю СМСочку, незважаючи на перевантаженість мережі, то ти будеш найщасливішою у Новому році! З новим роком, щастя, любові, здоров'я і всього того, що ти бажаєш собі!
Привіт! Люди під Новий рік багато чого бажають один одному: щастя, удачі, кохання, радості, успіхів. Але я хочу побажати тобі лише одного, чого не купиш навіть за всі гроші світу, — міцного здоров'я! А коли ти здоровий, то і щастя, і любов, і успіхи самі знайдуть тобі доріжку
З Новим роком!
Проводжаєш старий рік? Віддай йому належне, нехай іде з добром! Бажаю тобі ступити в Новий рік без зайвого вантажу! Легко рухатися до мети, і, якщо ноша рук не тягне, вдача у тебе в руках! Не випускай її ні на мить, нехай навіть за святковим столом вона сидить поряд з тобою! Запропонуй їй десерт – і ця лакомка стане тобі подругою!
Шампанське давно распито, всі зайняті танцями, жартами та веселощами. Адже Новий рік вже прийшов, а значить, потрібно як слід зустріти його, щоб він весь рік як слід, допомагав нам. І я бажаю вам зустріти Новий рік в дружній компанії, щоб саме так його і провести.

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають