• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вітання на Новий рік 2018 в прозі батькам

Батьки — це найдорожчі люди для нас. Вони нас виростили такими, які ми є. Пошана і любов до батьків нескінченні. Батьки дуже сильно вас люблять.
Вже зовсім скоро настає Новий рік 2018. Новий рік 2018 рік — це рік Жовтого Земляного Собаки. У цей день необхідно дуже оригінально привітати своїх улюблених батьків.
На цій сторінці ви знайдете вітання на Новий рік 2018 в прозі батькам . Ці привітання чудово підійдуть для того, щоб сказати кілька теплих слів для найдорожчих на світі людей.
Дорогі мої, улюблені, найкращі батьки на світі ! В цей чудовий, радісний день хочу, по-перше, сказати вам величезне спасибі за те, що завдяки вам я кожен рік маю цю унікальну можливість проводжати Старий і зустрічати Новий рік.
Завдяки вам у мене є ця можливість щороку відчувати себе на порозі нового життя. Завдяки вам я щорічно в цей день відчуваю себе сильнішим, щасливішими, мудрішими. Завдяки вам я маю можливість мріяти, здавалося б, про нездійсненних бажань. Завдяки вам у цей день я знову і знову відчуваю себе частинкою космосу, причетним до творення чарівництва.
Я хочу від усієї душі, від усього серця привітати вас з цим радісним святом і побажати, щоб ми завжди зустрічали його разом.
Я хочу, щоб у Новому році ви не хворіли, стали ще щасливішим, щоб смуток, негаразди, погані люди обходили вас стороною.
Я люблю вас.
З Новим 2018 роком, дорогі мої !
Дорогі батьки, в новорічну ніч приймайте мої побажання, що йдуть від серця! Будьте завжди здорові, живіть радісно, а я намагатимусь діяти так, щоб ви пишалися мною!
Дорогі батьки, з Новим роком! Хай ваша чудова життя наповниться приємними і веселими моментами, буде багато цікавих і незвичайних пригод, екзотичних і захоплюючих подорожей.

Дорогі мої батьки! Хоч за вікном зима, коли ви поруч, в моїй душі співають птахи і цвітуть троянди. Хоч би так було вічно! Нехай Новий рік буде для вас багатим на радісні клопоти, задушевні розмови і дзвінкі пісні.
Мама, тато, з Новим роком! Відсвяткувати бажаю від душі! І, щоб наступний рік приносив тільки веселощі, зростання добробуту і зміцнення здоров'я!

Мама і тато, ви — найкращі батьки! І в Новий рік бажаю вам всього доброго, прекрасного і радісного і подій та новин та справ! Не хворійте, тіште мене своїм оптимізмом!
Дорогі мої мама і тато. Знаю, що я не подарунок, і вже тим більше, не новорічний. Але в цей день я обіцяю вас ніколи не розчаровувати. Хочу вам побажати найголовнішого — довгих років життя! Решта у вас вже є. Ви мудрі, справедливі, готові допомогти, навіть у найтяжчу хвилину, за що я вам хочу сказати «спасибі»! Ви — чудові батьки на Землі! З Новим роком!

З Новим роком, дорогі мої! Спочатку хочу сказати величезне спасибі за все, що ви мені дали, за все, чого навчили, адже саме завдяки вам я став тим, ким я є зараз. Я хочу побажати вам міцного здоров'я, довгих і щасливих років і щоб ви ніколи ні в чому не потребували. Нехай Новий рік принесе вам все те, чого у вас ще немає. Будьте щасливі, з Новим роком!

Дорогі батьки, вітаємо вас з Новим роком. Бажаємо тільки радості, щастя, удачі і добра. Нехай новий рік буде наповнений виключно позитивними емоціями і самими яскравими моментами, а ваш будинок завжди повний бажаних гостей, онуків і близьких родичів.
Мої найрідніші, найулюбленіші матуся і татусь! Вітаю Вас з Новим роком! Бажаю Вам, мої хороші, безмежного душевного тепла. Турботи і доброти, благополуччя та міцного сімейного щастя. Хочу радувати Вас із дня в день! Ви моє натхнення і стимул! Здоров'я Вам, рідні, достатку і віри в чудеса!
Новий рік — чудове свято, тому що сьогодні я можу сказати, наскільки сильно я люблю вас. Ви проходите зі мною весь мій життєвий шлях, а це багато чого коштує. Тому я бажаю вам всіх земних благ і довгих років життя. Будьте завжди оточені увагою, любов'ю, щастям, щастям, успіхом. Нехай завжди буде багато сил, надій, енергії, ідей, цілей. З Новим роком, мої улюблені!
Дорогі мої, ось і настає Новий рік. І в наступному році я побажати вам щастя, успіхів, а головне міцного здоров'я. Адже для мене немає нічого важливішого вашого благополуччя. Так нехай же всі, про що ви мрієте, обов'язково здійсниться в майбутньому році.
Друг мій! Ось—ось через поріг переступить Новий рік Ти знаєш, як я дорожу нашою дружбою, тому я хочу, щоб у новому році між нами збереглися теплі, дружні стосунки, і ми так і залишилися один для одного надійною підтримкою і опорою. Бажаю, щоб Новий рік приніс тобі щось особливе, те, про що ти так давно мріяв! Нехай безсумнівно твій дім відвідає щастя, в кожен куточок загляне успіх, а достаток оселитися там назавжди! Нехай кожен член вашої сім'ї буде здоровий і щасливий, а твоя доля сповниться незабутніми днями
Твоє плече пістійно була поруч, і в отраді, і в хвилини відчаю, і сьогодні, коли відірваний останній листок календаря мені не терпиться сказати своєму справжньому одному кілька слів. Нехай буде так, щоб нашу дружбу ніколи нічого не порушувало і Новий рік підніс тобі абсолютний спокій, впевненість у блискучому майбутньому і переконаність, що друзі тебе довіку не підведуть. Що їх плече, так само як і твоє, завжди буде біля тебе, щоб підтримати у всіх подіях прийдешнього року, та нехай це будуть тільки щасливі, позитивні і казкові моменти
З Новим роком, друже, з новеньким щастям, нехай воно в себе включає — новеньку машину і новенький будинок, з сейфом в якому нехай буде багато новеньких банкнот. Але нехай старої залишається наша міцна дружба, нехай на столі буде хороший старий коньяк, нехай стара робота буде також улюблена, але по—новому цікава. Нехай ефектний мікс нового і старого зробить долю якісної та успішної, відкриє нові ноти смаку життя — неповторні та іскристі, а фортуна буде вірною тобі, своїм старим іншому
Тобі, друже мій добрий, я бажаю в Новому році помітити своє щастя, зловити його і тримати міцно—міцно все своє життя. Піднімайся разом з ним в запаморочливому польоті до самої високою і світлою своєї мрії. Ти вмієш в дружбі бути справжньою людиною, а від таких людей щастя не відлітає
Один! Якщо серце бажає любити, віддавайся пориву любові. Якщо почуття згоряють в пориві світлому і добром, горі в цьому пориві. Якщо душа відмовляється коритися холодного розуму, відпусти її на свободу. І нехай у Новому році твоя справжня любов прийде до тебе

Дорога моя подруга! Як новорічний сніг грає на сонці соковитими фарбами, так нехай твоє серце іскриться в променях щастя. І як в Новий рік запалюються вогниками вулиці і вдома, так нехай запалюється надія в твоїй дивовижній душі. Я бажаю тобі барвистою і яскравою життя
Подруга моя, ми не перший раз разом з тобою відпускаємо рік, що минає, ми не вперше за одним столом говоримо вітання один одному. Так нехай ще багато років наша дружба буде супутницею в дорозі. І нехай багато приголомшливих друзів вона приведе в твоє життя

Мамо, у цей Новий рік нехай тебе на кожному кроці чекають приємні несподіванки і маленькі радості! Нехай твоє здоров'я стає тільки міцніше, а навколишні дарують приводи для посмішок! Я дуже сподіваюся, що буду тільки радувати тебе в цьому році, дорога! З Новим роком, з новим щастям!
Нехай веселий морозець рум'янить ваші щоки, красиве сяйво гірлянд відображається у ваших очах веселими вогниками, а душі зігрівають надзвичайно теплі побажання! З Новим роком, любі батьки! Нехай він обернеться для вас парадом справджених планів і феєрверком радості!
Дорогоцінні та улюблені мої батьки! З довгоочікуваним новим роком! Бажаю самих чудових свят, які виллються в найщасливіший рік, проведений в міцному здоров'ї, позитивному настрої і з исполнившейся мрією! Бажаю якомога частіше посміхатися, заряджає оптимізмом оточуючих!
Новий рік навіває спогади про дитинство, смішних ялинкових іграшках і смачний святковому столі Мама, вітаю тебе з святом, яке несе з собою чарівні хвилини радості і надії! Нехай в будь-яку погоду в домі панують тепло і затишок, а серце «болить» тільки від надлишку щастя. Дякую за турботу і добро! Вони будуть повертатися до тебе знову і знову.
Дорогий тато! Ти — найбільш надійна опора нашої сім'ї, твої золоті руки і добре серце не раз підтримували нас у важку хвилину. Від усього серця бажаємо тобі в Новому році міцного здоров'я та душевного спокою. Нехай Новий рік подарує тобі радість зустрічей з дорогими тобі людьми, задоволення від улюблених занять і щастя від очікування нового!
Батьки мої безцінні, нехай ваше життя буде невимовно щаслива, як цей новорічне свято, а ваші рідні серця будуть сповнені любові один до одного. Бажаю, щоб пустотливий вогник запалу не давав нудьгувати вам, будьте молоді душею і крокуйте по життю з добрими надіями!
Дорогий татусь! Від усього серця вітаю тебе з Новим Роком! Бажаю, щоб у цьому році у тебе було якнайбільше позитивних емоцій, радісних подій і кар'єрних звершень. Нехай справи йдуть так само легко, як цей новорічний сніг і хай радість цього свята не покидає тебе ні на мить в цьому році.
Дорогі мої мама і тато! Від усього серця вітаю вас із Новим роком і бажаю, щоб він приніс у ваше життя більше радісних днів! Нехай наступний рік буде у стократ щасливішим, ніж всі попередні! Міцного здоров'я вам, а я буду завжди поруч, тому що ви самі рідні та близькі! Я дуже люблю вас! Бережіть себе!
Мамі, татові, Новий рік,

Побажаю хоровод,

Кращих у світі обставин,

Втілення мечтательств,

Обкладинка любові і ласки,

Яскравою життєвої їм фарби!

Настрою, веселощів,

Від недуг позбавлення!
Щоб цей рік був самим, самим,

Щоб тато радий і рада мама,

Щоб батьки мої,

Не знали горя і туги,