• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі

Напередодні Нового року 2018 і під час самого свята, прийнято вітати всіх своїх рідних і близьких.
На цій сторінці ви знайдете поздоровлення з Новим роком Собаки 2018 в прозі. Дані привітання ви зможете скопіювати і відправити свого друга у соціальній мережі або в СМС. Тепер давайте перейдемо до самих привітань на Новий рік 2018 в прозі.

Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі душевні.

Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі душевні:
Із найпрекраснішим святом вітаємо! Ура запаху новорічної ялинки, хлопушкам, смаком шампанського! Хай збудеться все, загадане в цю казкову ніч! Нехай у вашому будинку завжди живе щастя! Нехай удача не покине ваш поріг, а запросить ще своїх подруг — любов, радість і красу!
Нехай у вашому домі завжди панують душевний спокій, затишок, радість та оптимізм! І звичайно, нехай всі проблеми та негаразди залишаться у році, що минає. З Новим Роком! Хай як новорічний снігопад, сиплеться на вас щастя!
Кожен з нас очікує від Нового року тільки кращого, адже він обов'язково повинен бути вдаліше і радісніше попереднього. Бажаю, щоб так і трапилося! Нехай вас чекають у новому році яскраві враження, приємні зустрічі, щирі посмішки. Удачі вам, фінансового благополуччя і взаєморозуміння!
Нехай Новий Рік буде для тебе вдалим з будь-якої сторони: на особистому фронті, на роботі, в родині, з друзями. Міцного тобі здоров'я і будь щасливий! З Новим Роком!
Із найпрекраснішим святом вітаємо! Бажаємо оптимістичного погляду на життя, бажаємо радіти навіть дрібницям, у всьому знаходити привід для посмішки і позитиву. Нехай те що не особливо вдається — дає безцінний досвід, те що вдається — дарує радість. Нехай натхнення, любов зроблять життя прекрасніше в Новому Році!
Я вітаю людини, який знає мене краще за всіх у світі. Який бачив мої сльози, злість, відчай і радість. Яким я довіряю більше, ніж собі самій. Який буде поруч, що б не трапилося. З Новим роком, подруга! Нікуди не зникай!
Новий рік – найяскравіший, самий гарний і веселий свято. Зелена ошатна ялинка з різнокольоровими іграшками, блискучими та гладенькими, бризки шампанського, загальне пожвавлення і радість. Бажаємо всім такий же життя в новому році – яскравою і блискучою, багатообіцяючою і щедрою, як свято Новий рік!

Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі колегам.

Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі колегам:
Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі колегам.
Дорогі колеги! Прийміть мої найщиріші та найтепліші вітання з наступаючим Новим Роком! Бажаю, щоб у новому році здійснилися ваші найсвітліші мрії, щоб ви жили в радості, достатку і любові. Благополуччя, добра та процвітання вашим родинам, приємних свят і світлого настрою. І нехай Дід Мороз побалує вас бажаними подарунками, новими успіхами і досягненнями!
Шановні партнери, сердечно вітаємо Вас зі святами! Сподіваємося, що і в новому році нас чекає така ж плідна співпраця. Ми віримо, що відкритість і довіра, які склалися між нами, допоможуть нам досягти успіху і процвітання!

З Новим Роком 2018
Шановні колеги! Всіх вас хочу привітати з Новим роком і побажати кар'єрних і особистих успіхів. Мені дуже приємно, що я працюю в колективі таких розумних, добродушних, привітних людей, які завжди допоможуть і виручить у скрутну хвилину. Радий повеселитися разом з вами перед святом під час новорічного корпоративу!
Дорогі мої колеги!
Бажаю в новому році підвищення зарплати і кар'єрного зростання, удачі в справах, легкості у вирішенні будь-яких питань, поваги з боку колег і начальства, безперебійної роботи устаткування, прибутку гарною на рахунку в банку, розуміння близьких, миру і добра в хаті, казкового відпочинку, потрібних покупок, побільше часу на дозвілля та хобі, вражень яскравих і різних, багато позитивних емоцій, сил і терпіння щоб на все вистачало І нехай все, що відбувається в житті, приносить радість і надихає на нові подвиги.

З Новим Роком 2018
Сердечно вітаю з новим роком! Нехай у цьому році відбуваються самі приємні сюрпризи і несподіванки. Бажаю тобі, щоб з боєм курантів щастя ввійшло в твоє життя і ніколи її не покидало. Нехай всі твої очікування, цілі, наміри і мрії здійсняться в цей рік.
Дорогі мої колеги, настає довгоочікуване свято— Новий рік! У Новий рік всі чекають дива! Вірте в чудеса, вони збуваються, іноді так раптово і несподівано, що, часом, людина думає: «А, може, це не зі мною, чи це просто сниться?» Так нехай ваші кращі сни збуваються так само, як і ваші найзаповітніші мрії! Радійте кожному дню, кожній події і людині у вашому житті, і ви самі не помітите, як саме життя подарує вам відчуття радості і щастя! З Новим роком вас!
На роботі у нас сьогодні дозволено лінуватися за дуже серйозного приводу, настає Новий рік! Тож приймайте привітання з передднем зовсім свіженького 2018 року! Нехай у наступному році буде легше підніматися на роботу, і до вихідних час летить швидше і зарплата, природно росте не як равлик, а набагато швидше!

Вітаю Вас з Новим Роком 2018

Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі короткі.

Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі короткі:
Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі короткі.
Привітання з Новим роком 2018 Собаки в прозі короткі:
Привіт! Люди під Новий рік багато чого бажають один одному: щастя, удачі, кохання, радості, успіхів. Але я хочу побажати тобі лише одного, чого не купиш навіть за всі гроші світу, — міцного здоров'я! А коли ти здоровий, то і щастя, і любов, і успіхи самі знайдуть тобі доріжку
З Новим роком!
Коханий! Я вдячна року, що минає за те, що він подарував мені зустріч з тобою! Ти змінив моє життя і зробила мене найщасливішою! Нехай рік прийдешній буде для нас таким же вдалим і наповнює наше життя тільки приємними подіями!)
Кажуть, Новорічна ніч – ніч виконання бажань. Я загадала, щоб ти завжди був самим щасливим на всій планеті. Впевнена, що це неодмінно здійсниться. З новим роком, коханий!
Тільки що я загадав, що, якщо ти отримаєш цю СМСочку, незважаючи на перевантаженість мережі, то ти будеш найщасливішою у Новому році! З новим роком, щастя, любові, здоров'я і всього того, що ти бажаєш собі!
Тільки що я загадала, що якщо ти отримаєш цю СМСочку, незважаючи на перевантаженість мережі, то ти будеш найщасливішою в Новому році! З новим роком, щастя, любові, здоров'я і всього того, що ти бажаєш собі!
У мене погані новини Не знаю, як тобі таке сказати перед самим Новим роком, коли всі веселяться і святкують. Ти краще сядь, а то наступні мої слова тебе можуть шокувати. Отже ДІДА МОРОЗА НЕ ІСНУЄ! З Новим роком!

Наближається Новий рік! Бажаю тобі сильним і благородним, щоб з тобою поруч були тільки удача і гарний настрій. Сьогодні бажаю щосили відірватися! З Новим роком!!!
Привіт! Вітаю з наступаючим! Нехай все хороше примножується, а погане тебе не торкнеться. Щастя і здоров'я, удачі і успіхів, усмішок і хороших людей поруч!
На планеті 7 ТОВ ТОВ ТОВ осіб. І я не знаю, чому я хочу привітати з Новим роком саме тебе. Напевно тому, що 6999999 999 осіб не можуть мені замінити тебе! Я люблю тебе!
Привіт! Точно знаю, що Новий рік буде краще, що минає! Чому? Та тому що ми зуміли пережити дуже непростий рік, що минає!!! Так що тепер нам море по коліно )) З Новим роком тебе!

Моє новорічне бажання — це щоб твоє новорічне бажання не збулося! Почекай, почекай, зараз поясню логіку
Кажуть, що якщо в Новий рік бажання озвучити, то воно не збудеться, тому хай не збудеться те, щоб твоє бажання не збулося! З Новим роком!
У це свято — Новий рік хочу побажати тобі щастя і тепла. Нехай тільки радість, сміх і посмішки супроводжують тебе в житті, а напасті і печалі забудуть дорогу до тебе і твоїм близьким. З Новим роком!
Будда говорить: «У кінцевому рахунку, тільки 3 речі мають значення: як сильно ми любили, як легко ми жили і як просто відмовлялися від непотрібного». Бажаю і тобі взяти на озброєння ці принципи, з Новим роком!

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають