• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Короткі тости на Новий рік 2018. Смішні тости на рік Жовтої Земляної Собаки

Яке ж святкове застілля так і без тостів, адже вже просто-напросто неможливо уявити собі свято, а тим більше Новий рік, і щоб не звучало жодних побажань і привітань. Саме короткі тости на Новий рік 2018 більшою мірою допомагають висловити свої внутрішні почуття, емоції, а також підняти настрій всім гостям, та й просто прикрасити святкове застілля.
Новорічна святкова ніч – це час чарівництва, казки, радості і веселощів, ось чому аби святкове застілля не стало нудним можна порадувати один одного чудовими і чудовими тостами, асортимент яких просто величезний, причому на абсолютно будь-яку тематику.

Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам'ятаю, — не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є! За те, щоб ми так жили!

Сьогодні існуючий асортимент тостів і невеликих побажань можна умовно поділити на декілька груп, для кожної з
Короткі тости на Новий рік 2018. Смішні тости на рік Жовтої Земляної Собаки
яких характерні і властиві свої особливості. Що ж це за групи?
Насамперед, прикольні тости, короткі і смішні тости.
Але, не слід вважати, що вибрати і підібрати тост і побажання за столом це так легко, як здається насправді. Адже, найголовніше, тут згадати всіх, і при цьому абсолютно нікого не образити. Саме тому краще всього уважно згадати і проаналізувати вдача і характер своїх рідних і гостей, можливо, комусь ваша жарт і тост просто прийдуть не до вподоби або стануть образливими. Погодьтеся, і така ситуація теж можлива і вірогідна.

Смішні тости на рік Жовтого Земляного Собаки.


Які найбільш популярні і оригінальні тости і поздоровлення сюди можна включити?

1.Один мудрець сказав: «Саме дивне в людині те, що він нерідко сумує про втрачену стані, а що проходить його життя, він не засмучується» Вип'ємо ж за те, щоб яскраво і з користю пройшов кожен день нового року.
2.Розмовляють двоє. – Як ти живеш? – запитує один. – По-різному, відповідає той. – Коли мені погано приїжджає «швидка». А коли мені добре – приїжджає міліція! Нам зараз весело, добре, значить, слід чекати приїзду міліції. І все ж давайте вип'ємо за те, щоб у Новому році нам було добре!
3.Мати запитує дорослу дочку: — А ти, що чекаєш від Нового року? – І сама толком не знаю. Чогось хочеться То насіння, то заміж! Вип'ємо за те, щоб в Новому році у кожного було все, включаючи і насіння!

Прикольні тости.


Якщо ви вирішили всіх серйозно повеселити і порадувати, т прикольні тости допоможуть вам у цьому як ніколи. Хоча до їх вибору краще всього підійти з ще більшою відповідальністю. Які тости з цієї групи можна назвати дійсно цікавими та оригінальними, здатними викликати сміх і підняти настрій?

Короткі тости на Новий рік 2018. Смішні тости на рік Жовтої Земляної Собаки


1.Піднімемо келихи за те, щоб проводи старого року відрізнялись від проводів потягу на вокзалі: поїзд віднімає друзів та коханих, а поїзд принесе їх нам!! Давайте вип'ємо за те, щоб так було завжди!
2.Життя схожа на новорічну гірлянду – варто перегоріти одній лампочці, як всі інші гаснуть. Вже якщо щось одне в людини не заладилося – все з рук валиться. Так давайте вип'ємо за те, щоб гірлянда яскравих подій в нашому житті переливалася всіма кольорами і ніколи не перегоріла! За те, щоб не перегоріти і в наступному році!
3.Старий рік йде Хочеться сказати багато хороших слів, щастя побажати, щоб жилося легко Вам в наступному році, щоб Ви забули горе та біду!

Вибираючи тости на новорічне застілля, слід пам'ятати і про новий символ року, про його смаки, уподобання та переваги, щоб ці невеликі вітальні побажання і рядки також припали до душі і йому. Найголовніше, що потрібно пам'ятати, Жовта Земляний Собака – це, насамперед символ вірності і щирої дружби, відданості і працелюбності, тому навряд чи йому прийдуться по душі побажання про пістійні веселих компаніях, а також тому, що символізує не дуже чесну і гідне життя.
загрузка...
Короткі тости на Новий рік 2018. Смішні тости на рік Жовтої Земляної Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають