• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Сценарій на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки. Новорічні сценарії

Сценарій на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки стане для багатьох просто справжньою знахідкою, звичайно ж, якщо ви хочете, щоб ваш свято вдався і вийшов на славу, при цьому всім було весело і радісно.
Новорічний сценарій торжества можна використовувати не тільки для організації корпоративу чи якогось великого банкету і заходу, але і для організації свята в колі сім'ї.
Сьогодні з цим, напевно, не повинно виникнути жодних проблем, хоча все-таки до загальних порад і рекомендацій краще всього прислухатися, якщо ви хочете, щоб все дійсно сталося.

Новорічні сценарії будинку.


Цей варіант сценарію свята стане відмінним рішенням для кола сім'ї або навіть невеликої компанії. Отже, що необхідно.

 • По-перше, створення святкової атмосфери. Цей етап передбачає прикраса будинку, прикрашання ялинки, святкову сервіровку столу. В якості декору також можна використовувати саморобні прикраси, причому працюючи над сервіровкою столу в центр можна і навіть потрібно піставити статуетку нового символу року, тобто Жовтої Земляний Собаки.

 • По-друге, організація міні-карнавалу. Простіше кажучи, про це слід повідомити заздалегідь, так як кожен повинен виготовити
  Сценарій на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки. Новорічні сценарії
  собі маску, абсолютно будь-якого формату і з будь-якого підручного матеріалу. Пам'ятайте, чим оригінальніше буде задум, тим цікавіше буде маска.

 • По-третє, організація провід старого Півня. За столом обов'язково повинні прозвучати тости на честь минає символу, щоб він залишився задоволеним і на вас не ображався.

 • По-четверте, проведення конкурсів на кращу намальовану Собаку. Заздалегідь для цього конкурсу слід заготовити всі необхідні матеріали та інструменти.

 • По-п'яте, приготування новорічного коктейлю.

 • По-шосте, новорічна гра в фанти, яка обов'язково припаде до душі кожному. У чому полягає її суть для тих, хто ще не знайомий з правилами. Всі витягають собі квиток з номером, який відповідає якомусь конкурсом або сценці. Кожен з присутніх виконує завдання ведучого, відповідне витягнутому номером.

 • В-сьомих, організація вітання Новому році, а, точніше, його символом. Для цього рекомендується зобразити Собаку, також можна всім присутнім подарувати маленькі сувеніри із зображенням нового символу, приготувати і порадувати всіх блюдом, яке б обов'язково довелося б по душі новому господареві, наприклад, м'ясним стейком.

 • В-восьмих, бій курантів і зустріч Нового року.

 • В-дев'ятих, новорічна ворожильна і безпрограшна лотерея, яка також захопить і зацікавить кожного. Всі витягують по одній сніжинці з номером з шапки або ж спеціального мішечка. Після того, як всі сніжинки розібрані, кожен з присутніх просто зобов'язаний виголосити тост, і знімає з ялинки сніжинку з таким же аналогічним номером, з якої дізнається, що його чекає в цьому році. Варто сказати, що не обов'язково відразу влаштовувати цей конкурс, найкраще проводити його частинами, піступово, так буде набагато цікавіше.

 • По-десяте, вручення новорічних подарунків. Причому тут можна придумати все що завгодно. Наприклад, якщо в сім'ї або в компанії є діти, то найбільш правильним стане запросити Діда Мороза та Снігуроньку, до приходу яких також варто обов'язково підготуватися. Також можна провести захоплюючий конкурс, де кожен шукає свій подарунок.

 • Сценарій на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки. Новорічні сценарії

 • По-одинадцяте, провести і влаштувати святковий новорічний жартівливий гороскоп. Тільки пам'ятайте, до такого розваги слід гарненько підготуватися і уважно продумати всі прогнози. Варто зазначити, що вже готові жартівливі гороскопи можна знайти в інтернеті, тільки необхідно їх злегка переробити під свою компанію і коло друзів.

 • По-дванадцяте, проведення різноманітних ігор та конкурсів. Сьогодні їх можна знайти безліч, особливо для невеликої компанії і свята, проведеного в колі сім'ї. Які сюди можна віднести?
  1. Конкурс «лісова фея або ялинка». Це розвага можна проводити тоді, коли вже все добре поїли. Для гри потрібно дві людини, кожна з яких стає на стілець і намагається зобразити ялинку. Далі, два інші добровольці повинні будуть прикрасити ялинку, але не новорічними іграшками, а тим, що попадеться під руку. Перемагає той, у кого вийшла сама оригінальна і незвичайна лісова красуня.

  2. Гра «Новорічний малюночок». В цьому конкурсі можуть сміливо брати участь дорослі і діти. Двом гравцям зав'язуються руки, являються їх спиною до стенду, дають пензлик в руки і просять зобразити символ майбутнього року. Всі інші можуть сміливо підказувати, як і що краще зробити.

  3. Конкурс «Скарбничка». Ведучий вибирає невелику ємність і пускає її по колу, кожен повинен обов'язково туди покласти по монеточке або ж велику купюру. Після провідний в таємниці від усіх підраховує наявну суму грошей і пропонує всім іншим вгадати, скільки ж грошей знаходиться в цій скарбничці. Той, хто вгадав, отримує весь вміст.
  І таких конкурс і ігор можна назбирати і придумати безліч.

 • По-тринадцяте, танці до самого ранку.


 • Саме таким чином можна організувати новорічне свято в колі сім'ї або невеликої компанії, при цьому місця для нудьги просто-напросто не буде.
  загрузка...
  Сценарій на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки. Новорічні сценарії
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають