• 17:05 – 2018 рік Жовтої Собаки 
 • 14:40 – Листівки до Нового року 2018 своїми руками. Які є ідеї 
 • 14:12 – Як швидко і просто зшити плаття на Новий рік 2018 своїми руками 
 • 14:05 – Новорічні пісні 2018: слухати безкоштовно онлайн нові і старі хіти для дітей і дорослих 

Приколи про Новий рік 2018. Приколи на Новий рік Жовтої Земляної Собаки

Як відомо, майбутній Новий рік пройде під символом Жовтої Земляної Собаки, яка за східним гороскопом багато в чому відрізняється від всіх інших знаків. Перш за все, Собака по своїй натурі спокійне і тихе істота, а, отже, і весь рік буде досить спокійним, без будь-яких незгод, труднощів і проблем. Якщо вірити стародавній міфології, то Собака вважається самим відданим і вірним істотою на всій планеті, а, значить, цей символ не допустить абсолютно ніякого кровопролиття, тому не слід очікувати якихось небезпечних потрясінь. Але, незважаючи на свій спокійний і врівноважений характер і темперамент, Жовта Земляний Собака також любить веселощі і сміх своїх вірних і рідних людей. Простіше кажучи, приколи про Новий рік 2018 стануть хорошим помічником в організації свята, адже цей символ необхідно також зустріти гідно і добре привітати, якщо ви хочете, щоб щастя не покидало ваш будинок.

Розваги і приколи про Новий рік Жовтої Земляної Собаки.


Погодьтеся правильно вибрані конкурси та ігри стануть гарною розвагою для новорічного свята, тим більше, що сьогодні з цим абсолютно немає ніяких проблем.
Отже, що ж можна запропонувати від розваг, яке стане гарним варіантом проведення зустрічі свята як у великій, так і малій компанії?

Приколи про Новий рік 2018. Приколи на Новий рік Жовтої Земляної Собаки


 • По-перше, конкурс «Водолази». По своїй суті це смішна гра забава, спрямована на координацію і уміння орієнтуватися в просторі в складних умовах. Для самого конкурсу потрібно неширока доріжка, яку необхідно розстелити так, щоб вона вийшла повибагливіше і поизвилистей. Далі, беремо маску для плавання, одягаємо і вперед. Іншими словами, хто пройде доріжку без зауважень і без помилок, той і переможець. Не думайте, що це досить легке і просте завдання, так як маска істотно і в значній мірі спотворює зображення. При бажанні цей конкурс можна доповнити різними завданнями.

 • По-друге, «Цукерка», конкурс, який припаде до душі і дорослим, і дітям. Для цього беремо досить глибоку миску і насипаємо в неї якомога більше борошна. У насипану борошно акуратно ховаємо цукерки, але так, щоб хвостики стирчали. Завдання учасників постаратися дістати цукерки, при цьому не забруднитися в борошні. Перемагає той, хто більше всіх дістав цукерок.

 • По-третє, «Кремлівські куранти», відомий конкурс-жарт. До цього конкурсу слід підготуватися заздалегідь, тобто зробити жетони за кількістю гостей, при цьому на кожному необхідно обов'язково вказати завдання і час його виконання. Приготовлені жетони лунають на самому початку святкового вечора. Погодьтеся, для всіх буде повною несподіванкою, коли в самий розпал свята, необхідно буде виконати завдання. Наприклад, зненацька вскочити і зробити якусь смішну річ, прочитати дитячий вірш, промяукать і т. д.

 • По-четверте, конкурс «Як тебе звуть?». Суть конкурсу полягає в тому, що ведучий задає різні навідні запитання, відповісти на які потрібно тільки своїм «іменем», яке учасник вибирає зі списку запропонованих новорічних атрибутів, тобто шишка, ялинка, сніг, сніг і т. д. найголовніше, це по максимуму протриматися насміятися, адже завдання ведучого полягає саме в цьому. Отже, які можуть бути питання?
  1. Як тебе звуть? – Шишка.

  2. Де ти знайшов новорічні подарунки? – В шишці.

  3. Куди поїдеш відпочивати на вихідні? – У шишку.

 • По-п'яте, конкурс «Ворожіння-передбачення». Напевно, кожен любить трохи помріяти, тому не відмовиться від ворожіння, а, особливо, в новорічну ніч. Отже. Давайте поворожимо. Для цього в записочках пишемо побажання і передбачення, а потім їх ховаємо в повітряні кульки. Кульки ж надуваємо і розвішуємо по кімнаті. Кожен вибирає той, який йому найбільше подобається. Пам'ятайте, передбачення мають бути лише добрими і позитивними.

 • Приколи про Новий рік 2018. Приколи на Новий рік Жовтої Земляної Собаки

 • По-шосте, «Забудькуватий кравець». Це досить романтичний конкурс, тому всі учасники розбиваються по парах, причому краще, щоб це були закохані або ж сімейні люди. Історія така – кравець шив новий костюм і забув відколоти 5 шпильок. На одяг одного з гравців необхідно приколоти 5 шпильок. Завдання пари полягає в тому, щоб один у одного зібрати всі шпильки, але при цьому строго зав'язаними очима. Причому в процесі конкурсу можна поставити романтичну музику, щоб було веселіше. Але, в конкурсі є не один великий підступ, адже мова йшла про 5 шпильках, а насправді їх 4 тому та пара, яка перша зрозуміє цю суть і хитрість перемагає.


 • Погодьтеся, хороші жарти, приколи і конкурси завжди є запорукою успіху свята і будь-якого свята, а, особливо, цього казкового і чарівного часу.
  загрузка...
  Приколи про Новий рік 2018. Приколи на Новий рік Жовтої Земляної Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають