• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Приколи про Новий рік 2018. Приколи на Новий рік Жовтої Земляної Собаки

Як відомо, майбутній Новий рік пройде під символом Жовтої Земляної Собаки, яка за східним гороскопом багато в чому відрізняється від всіх інших знаків. Перш за все, Собака по своїй натурі спокійне і тихе істота, а, отже, і весь рік буде досить спокійним, без будь-яких незгод, труднощів і проблем. Якщо вірити стародавній міфології, то Собака вважається самим відданим і вірним істотою на всій планеті, а, значить, цей символ не допустить абсолютно ніякого кровопролиття, тому не слід очікувати якихось небезпечних потрясінь. Але, незважаючи на свій спокійний і врівноважений характер і темперамент, Жовта Земляний Собака також любить веселощі і сміх своїх вірних і рідних людей. Простіше кажучи, приколи про Новий рік 2018 стануть хорошим помічником в організації свята, адже цей символ необхідно також зустріти гідно і добре привітати, якщо ви хочете, щоб щастя не покидало ваш будинок.

Розваги і приколи про Новий рік Жовтої Земляної Собаки.


Погодьтеся правильно вибрані конкурси та ігри стануть гарною розвагою для новорічного свята, тим більше, що сьогодні з цим абсолютно немає ніяких проблем.
Отже, що ж можна запропонувати від розваг, яке стане гарним варіантом проведення зустрічі свята як у великій, так і малій компанії?

Приколи про Новий рік 2018. Приколи на Новий рік Жовтої Земляної Собаки


 • По-перше, конкурс «Водолази». По своїй суті це смішна гра забава, спрямована на координацію і уміння орієнтуватися в просторі в складних умовах. Для самого конкурсу потрібно неширока доріжка, яку необхідно розстелити так, щоб вона вийшла повибагливіше і поизвилистей. Далі, беремо маску для плавання, одягаємо і вперед. Іншими словами, хто пройде доріжку без зауважень і без помилок, той і переможець. Не думайте, що це досить легке і просте завдання, так як маска істотно і в значній мірі спотворює зображення. При бажанні цей конкурс можна доповнити різними завданнями.

 • По-друге, «Цукерка», конкурс, який припаде до душі і дорослим, і дітям. Для цього беремо досить глибоку миску і насипаємо в неї якомога більше борошна. У насипану борошно акуратно ховаємо цукерки, але так, щоб хвостики стирчали. Завдання учасників пістаратися дістати цукерки, при цьому не забруднитися в борошні. Перемагає той, хто більше всіх дістав цукерок.

 • По-третє, «Кремлівські куранти», відомий конкурс-жарт. До цього конкурсу слід підготуватися заздалегідь, тобто зробити жетони за кількістю гостей, при цьому на кожному необхідно обов'язково вказати завдання і час його виконання. Приготовлені жетони лунають на самому початку святкового вечора. Погодьтеся, для всіх буде повною несподіванкою, коли в самий розпал свята, необхідно буде виконати завдання. Наприклад, зненацька вскочити і зробити якусь смішну річ, прочитати дитячий вірш, промяукать і т. д.

 • По-четверте, конкурс «Як тебе звуть?». Суть конкурсу полягає в тому, що ведучий задає різні навідні запитання, відповісти на які потрібно тільки своїм «іменем», яке учасник вибирає зі списку запропонованих новорічних атрибутів, тобто шишка, ялинка, сніг, сніг і т. д. найголовніше, це по максимуму протриматися насміятися, адже завдання ведучого полягає саме в цьому. Отже, які можуть бути питання?
  1. Як тебе звуть? – Шишка.

  2. Де ти знайшов новорічні подарунки? – В шишці.

  3. Куди поїдеш відпочивати на вихідні? – У шишку.

 • По-п'яте, конкурс «Ворожіння-передбачення». Напевно, кожен любить трохи помріяти, тому не відмовиться від ворожіння, а, особливо, в новорічну ніч. Отже. Давайте поворожимо. Для цього в записочках пишемо побажання і передбачення, а потім їх ховаємо в повітряні кульки. Кульки ж надуваємо і розвішуємо по кімнаті. Кожен вибирає той, який йому найбільше подобається. Пам'ятайте, передбачення мають бути лише добрими і позитивними.

 • Приколи про Новий рік 2018. Приколи на Новий рік Жовтої Земляної Собаки

 • По-шосте, «Забудькуватий кравець». Це досить романтичний конкурс, тому всі учасники розбиваються по парах, причому краще, щоб це були закохані або ж сімейні люди. Історія така – кравець шив новий костюм і забув відколоти 5 шпильок. На одяг одного з гравців необхідно приколоти 5 шпильок. Завдання пари полягає в тому, щоб один у одного зібрати всі шпильки, але при цьому строго зав'язаними очима. Причому в процесі конкурсу можна піставити романтичну музику, щоб було веселіше. Але, в конкурсі є не один великий підступ, адже мова йшла про 5 шпильках, а насправді їх 4 тому та пара, яка перша зрозуміє цю суть і хитрість перемагає.


 • Погодьтеся, хороші жарти, приколи і конкурси завжди є запорукою успіху свята і будь-якого свята, а, особливо, цього казкового і чарівного часу.
  загрузка...
  Приколи про Новий рік 2018. Приколи на Новий рік Жовтої Земляної Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають