• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Привітання з роком Жовтої Земляної Собаки 2018. Оригінальне привітання

Привітання з роком Жовтої Земляної Собаки 2018 року є досить цікавою і важливою тематикою, такий же, як і, то, як правильно зустрічати це свято.
Погодьтеся, адже навіть самі прості, вітальні рядки в це чарівне і казкове час здатні не просто викликати посмішку на обличчі, але і підняти настрій, дати зрозуміти людині, що про нього пам'ятають, люблять і цінують.
Адже сьогодні просто-напросто не реально кожному купити і зробити подарунок, тому новорічні побажання та поздоровлення це саме те, що потрібно в цій ситуації.

Оригінальне привітання.
В даний час можна знайти і зустріти великий і різноманітний асортимент таких привітань, причому до їх вибору слід підходити з усією відповідальністю і перед тим, як кому його адресувати уважно прочитати і ознайомитися із змістом.

Собака 2018 рік очолить

Привітання з роком Жовтої Земляної Собаки 2018. Оригінальне привітання
Він удачу у цьому році всім подарує

Всім в цьому році буде допомагати Собака

І в складній ситуації обіцяє нікого не залишати.

З Новим Роком!!!!!!

Вже з покон віків склалася традиція будь-який подарунок обов'язково доповнювати добрими і ласкавими вітальними рядками, які найкраще передають ваше ставлення до цієї людини, всю турботу і переживання за нього. Причому, сьогодні це може бути не просто листівка зі стандартними словами побажаннями, а щось по-справжньому незвичайне. Хоча все ж самим дивним і дорогим буде усне привітання.

Красиво сніжинки на вулиці кружляють

Пора в кращі наряди вбиратися

Нехай стільки успіху, скільки приємних привітань!
І нехай у везінні ні в кого не буде сумнівів.

Нехай гроші за Вами ганятися,

Нехай здоров'я буде тільки міцнішати,

Я Вас від душі з Новим роком вітаю,
І бажаю від душі веселитися,

І з посмішкою Новий рік 2018 зустрічати!!!

Мої вітання приймайте

І рідним передавайте привіт!!!!

Погодьтеся, читаючи і слухаючи ці вітальні новорічні рядка, по-справжньому починаєш усвідомлювати, що тебе дійсно люблять і тобою дорожать. Адже ці почуття і стосунки зараз на вагу золота.
Якщо з новорічними рядками ми визначилися, настає час познайомитися з усіма звичаями та особливостями зустрічі року, господарем якого вважається Жовта землянна Собака.

Як правильно зустрічати?


Якщо вірити Китайським гороскопом, то Новий 2018 рік настає не 1 січня, як годиться і прийнято вважати. Обчислення Нового року в Китайському гороскопі залежить, насамперед, від фази Місяця. Ось чому датою початку і завершення року у них кожен раз плаваюча. Хоча якщо так розібратися, то кожна 12 молодик і являє собою початок нового року. Що стосується цього року, то дата початку випадає на 16 лютого, а закінчиться року 4 лютого 2019 року. Але, якщо з датою початку року ми визначилися, у багатьох виникає безліч інших питань. А ось які, і яких на них правильно відповісти, ми зараз розглянемо.

 • По-перше, як і з ким зустрічати? Відразу варто нагадати що за своєю природою Собака є таємним тваринам і має почуття прихильності до рідних і близьким людям. Висновок напрошується сам собою – свято зустрічати в колі сім'ї, або ж вірних, відданих і перевірених друзів.

 • Привітання з роком Жовтої Земляної Собаки 2018. Оригінальне привітання

 • По-друге, що надіти? Тут якихось строгих і сильних обмежень немає, за винятком лише того, що вбрання не повинен бути надто блискучим і зухвалим. Що стосується колірної палітри, то, звичайно ж, це жовтий, коричневий і помаранчевий відтінок. Але, погодьтеся, якщо ця колірна гамма абсолютно вам не підходить, то виберіть щось нейтральне, або ж вбрання, в якому буде присутній навіть маленький натяк на цей колір.

 • По-третє, що повинно бути на столі? Це найсмачніше і довгоочікуване, адже саме за таким святковим столом ми завжди хочемо бачити свої улюблені страви. Пам'ятаєте, так як Собака найбільше віддає перевагу м'ясо, отже, на столі в достатку повинно бути м'ясних продуктів, при цьому не забуваємо розбавляти їх овочами та фруктами.


 • Ось ми і визначилися, як і які вибрати вітальні новорічні рядки у якості подарунка, та як при цьому правильно зустріти свято, щоб удача ніколи не покидала ваш будинок. Пам'ятайте, новорічне привітання необхідно адресувати всім своїм коханим та рідним людям, щоб ніхто не відчував себе скривдженим і обділеним, тому слід трохи попрацювати.
  загрузка...
  Привітання з роком Жовтої Земляної Собаки 2018. Оригінальне привітання
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають