• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як накрити стіл на Новий рік 2018

Кожна господиня прагне максимально підготувати свій будинок до зустрічі Нового року. Все повинно бути красиво, яскраво оригінально - від прикрас квартири до страв на столі. І в нашій сьогоднішній публікації ми розповімо свої читачам про те, як накрити і прикрасити новорічний стіл в 2018 році. Так як господиня майбутнього року жовта Собака, рекомендуємо зробити жовті або золоті акценти в святковій сервіровці.

Як накрити стіл на Новий рік 2018


Організаційні моменти новорічної вечері

Підготовка святкової вечері може доставити господині чимало занепокоєння. Особливо, якщо запрошено чимало гостей. В цьому випадку складно обійтися без грамотних порад.

Рекомендуємо заздалегідь чітко з'ясувати кількість гостей, запастися необхідною кількістю святкового посуду і столових приладів. Продумайте, яке місце за столом буде займати кожен з гостей: чи буде йому комфортно в даному місці в оточенні сусідів. Краще заздалегідь визначити місце кожного з гостей і зробити цікаві підписи на серветках, щоб кожен знав куди йому сідати.

Як накрити стіл на Новий рік 2018


Складаючи святкове меню, акуратно дізнайтеся, що вважають за краще ваші гості, не страждають вони алергічними або іншими захворюваннями, які обмежують їх в харчуванні.

Як накрити стіл на Новий рік 2018


Секрети грамотного новорічного столу


Красиво і грамотно сервірований новорічний стіл - центр уваги публіки. Тому при його оформленні необхідно приділити увагу всім навіть найменшим деталям.

Оформлення застілля можна порівняти з написанням картини. Спочатку створюється загальний фон: накривається скатертина, розкладаються прилади і серветки. Потім промальовуються сюжетні деталі: розставляються страви, напої, прикраси.

Останнім часом при підготовці до Нового року люди все частіше беруть до уваги характер покровителя майбутнього року. Вже багато хто знає, що 2018 рік буде роком Собаки. Але 2018 рік який Собаки і якого кольору, відомо не всім. Відразу скажемо, колір покровителя - жовтий або земляний. Все це бажано відобразити в підготовці до святкування.
Як накрити стіл на Новий рік 2018


Оскільки колір покровителя 2018 року - жовтий, то і оформлення бажано виконати в кольорах жовто-золотої гами. Крім цього Собака зовсім не проти і інших кольорів. Ми ж рекомендуємо поєднувати білий і золотий.

Скатертину можна вибрати білого кольору. А ось серветки краще використовувати жовті або з золотим малюнком. Дуже святково виглядатимуть серветки золотистих або оранжево-коричневих відтінків. Буде дуже стильно, якщо серветки будуть контрастувати зі скатертиною, а кільця для них будуть в тон скатертини.

Як накрити стіл на Новий рік 2018


Навряд чи варто кожен Новий рік купувати посуд під колір символу майбутнього року. Оптимальним варіантом буде посуд білого кольору. Це класичний варіант, який добре поєднується з будь-якими відтінками.

Прекрасним нагадуванням про покровителя 2018 року можуть стати свічники у формі собаки з палаючими в них свічками. У центрі столу дуже бажано поставити фігурку символу майбутнього року, а біля неї встановити блюдо м'ясними закусками.

Говорячи про те, як прикрасити новорічний стіл 2018, слід обміркувати і питання композиції святкових страв. Центральне місце має займати фірмове гаряче блюдо. На тимчасово порожнє місце можна до гарячої страви поставити вазу з фруктами або композицію з ялинових гілок, перев'язаних блискучим дощиком або яскравими стрічками.

Як накрити стіл на Новий рік 2018


Згідно з народними повір'ями, новорічний стіл повинен вміщати не менше дванадцяти страв - за кількістю місяців року. В тому числі, це салати, гарячі страви, страви з бутербродами, нарізками і іншими закусками.

Щоб гостям було зручніше тягнутися до вподобаної страви, краще розташувати їх невеликими порціями в різних місцях столу. При цьому слід звертати увагу на поєднання кольорів страв, що стоять поблизу.
загрузка...
Як накрити стіл на Новий рік 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають