• 23:29 – Як зробити Різдвяний вінок з підручних засобів 
  • 22:35 – У чому зустрічати Новий 2018 рік Собаки по знакам Зодіаку 
  • 22:22 – Яких прикмет на Новий рік треба дотримуватися, щоб привернути любов, удачу і багатство 
  • 22:02 – Які сувеніри на Новий рік можна зробити своїми руками 

Меню для дитячого столу на Новий рік 2018

Новий Рік - найулюбленіше свято у дітей. З ним пов'язано стільки красивого і чарівного ...
Справжнім сюрпризом буде дитячий новорічний стіл, який буде барвистим і святковим.

У 2018 рік - рік Собаки, звичайно, хотілося б прикрасити її зображенням і страви.

Тим більше, дітки так люблять собачок у всіх проявах!

Чим ближче Новий рік, тим частіше починаєш замислюватися, чим би прикрасити святковий стіл для діточок. Адже це єдине свято в році, де дітей, які не відправляють спати у звичний час. Вони разом з батьками чекають, що ж покладе їм під ялинку Дід Мороз.

А щоб очікування дива проходило швидше і веселіше потрібно, щоб стіл для діток був яскравим і барвистим.

Діти, так само як і дорослі знають, що прийде до нас на цілий рік добродушна і гостинна Собака. Вона дуже любить домашній затишок і головне без розуму від смачної їжі. І бажано стіл прикрасити всілякими салатами, канапками, десертами з мордочкою господині року.

Я пропоную приготувати ніжний і смачний салат з курки і волоських горіхів.

Триста грам курячої грудки трохи посолити і поперчити, обсмажити.

Відварити дві морквини і три яйця.

Одну морквину натерти на тертці і покласти в блюдо.

Зверху на неї викладаємо шарами:

цибуля шалот нарізана соломкою,

курку, нарізану дрібними кубиками,

п'ятдесят грам тертого сиру

дві ст. л подрібнених горіхів,

останніми викладаємо подрібнені жовтки.

Салат злегка посолити і заправити майонезом.

Основа салату готова.

Викладаємо отриману масу на велике блюдо і надаємо їй форму голови собаки.

Злегка змащуємо майонезом або сметаною.

Другу моркву трем на дрібну тертку, віджимаємо від рідини і викладаємо зверху.

Тепер залишається його прикрасити.

З білків робимо "вушка" і очі нашій собачці.

Майонезом малюємо ніс. Маслини теж знадобляться. Язичок можна приробити з червоного перцю або яблука.

Для пікантності, в салат можна додати чорнослив.

Рецепт печива у вигляді маленьких щенят напевно сподобається всім дітлахам.

Ось таке оригінальне печиво "Собачки" на Новий рік 2018 вам допоможе спекти мій рецепт. Випічка вийшла цікавою, так як по виду нагадує мордочки собачок. Я знаю, що наступний Новий рік, а точніше 2018 буде роком Собаки. Саме тому я рекомендую вам вже зараз зберегти рецепт в закладки, а потім обов'язково ним скористатися. Якщо ж у вас в родині є діти, тоді можете їх побалувати цим печивом, так як його сміливо можна віднести до дитячого. Повірте, ваша дитина буде просто в захваті від таких солодощів, крім цього, ви ще можете готувати печиво разом. Повірте, час ви проведете в такому піднесеному настрої, а малюк буде просто щасливий від того, що власноруч робив печиво у вигляді собачок.

Необхідні інгрідієнти:
- 250 грам сметани,
- 400-500 грам борошна,
- 250 грам звичайного цукру,
- 20 грам какао,
- 7 грам розпушувача тіста,
- рожевий харчовий барвник або ж сік буряка.

Приготування

1.Сметану викладаємо в миску, в якій будемо замішувати тісто.

2.До неї додаємо цукор і заздалегідь просіяне борошно.

3.Потім додаємо розпушувач тіста.

4.За допомогою силіконової лопатки замішуємо тісто. Хоча я зазвичай перекладаю тісто на стіл і вимішую його руками.

5.Ділимо тісто на три частини: одну офарблюємо в рожевий колір, другу в коричневий (додавши какао), третю не фарбуємо.

6.Біле і коричневе тісто розгортаємо і видавлюємо формочкою сердечка. Коричневі обов'язково розрізаємо ножем уздовж навпіл.

7.Робимо мордочку собачки. З коричневого тіста робимо очі, ніс, а з рожевого - язик.

8.Відправляємо оригінальне печиво в духовку на 7 хвилин.

А це симпатична собачка зроблена з тіста. А в ній - сосиска. Тобто, варіант сосиски в тісті у вигляді собаки - всім припаде до смаку. Для мого сина сосиска в тісті - була завжди в пошані.

І ще ідея булочки у вигляді мордочки собачки, а в зубах - сосиска. Всім діткам сподобається точно!

Ідеї, як прикрасити салат, надавши йому форму собаки ...

Одним словом, готуємося до веселого Нового року!

І все таки без атрибута Новорічного: ялинок і сніговиків теж не обійтися.

А легкі закуски з них, то, що дуже подобається дітям.

Бутербродики теж можна зробити оригінально.

Також оригінально можна подати фрукти і овочі.

Для тих хто любить пекти немає нічого простішого, ніж приготувати святковий торт зі своїх улюблених рецептів, тільки варто проявити фантазію. І барвиста десертна собака прикрасить стіл для дітлахів.

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають