• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Щасливі чоловічі імена 2018 список імен для хлопчиків

Щасливі чоловічі імена 2018 список імен для хлопчиків


Напевно, кожен погодиться з тим думкою і фактом, що ім'я грає важливу й значиму роль у долі кожної людини, тобто визначає удачу, успіх, щастя і везіння. Від того, яке ім'я ми підберемо своїй дитині залежить те, як складеться його доля, чи буде вона успішна і щаслива, або ж, навпаки. Аналітики вже довели, що певні чоловічі імена здатні принести своєму власникові удачу і везіння, а це, погодьтеся, немало.
Щасливі чоловічі імена 2018 року є однією з самих обговорюваних і дуже цікавих тем, так як багато хто просто-напросто відкриють для себе багато нового і пізнавального, а от молодим батькам, який зараз перебувають у роздумах, ця тема і питання стануть справжньою підказкою.

Імена.


Щасливі чоловічі імена 2018 список імен для хлопчиків
Серед великого асортименту на 2018 мабуть, варто відзначити і назвати наступну групу імен, які найкращим чином впливають на всю подальшу життя і долю.

Це Олег, Олексій, Володимир, Михайло, Віктор.
Також варто сказати, що перша буква імені також відіграє свою конкретну і певну роль. Але, про все докладніше.

 • По-перше, літера А, яка є першою і заголовною буквою алфавіту. Як стверджують психологи, чоловічі імена в 2018 році, що починаються на букву «А» здатні притягнути успіх і удачу, адже саме велич вже говорить про багато що. Це Олександр, Артур, Олексій. Також велич і силу символізують такі імена, як Володимир і Віктор. Погодьтеся, вже після першого спілкування з цими людьми ви відразу ж запам'ятовуєте їх імена, при цьому вони мають якесь незрозуміле притягує до своєї персони увагу.

 • По-друге, Микола. Це ім'я також володіє і славиться досить сильною енергетикою, яке здатне притягувати удачу і позитивну ауру всій Всесвіту. Хтось може зазначити, що за статистикою на 2018 рік багатих людей з ім'ям Микола зустрічається досить рідко, але незважаючи на цей факт це ім'я приносить його власникам море щастя і удачі в інших справах і починаннях. Такою ж позитивною енергетикою і аурою, як і ім'я, Микола, мають наступні імена. Це Іван, Дмитро, Сергій і Антон.

 • По-третє, Олексій. У перекладі це ім'я означає і символізує захисника, людини всіляко оберігає свою сім'ю, рідних і близьких людей. Як правило, це ім'я більше всього підходить людям, народженим під знаком Зодіаку Терези. Саме тому, іменини 30 березня, 22 серпня. 11 жовтня.

 • По-четверте, Тимофій, що означає «почитає Бога». Ім'я також відповідають знаку Ваги, а, отже, його іменини це 1 і 26 січня 2018 року, 346 і 7 лютого, 6 березня, 16 і 21 травня, 2 та 23 червня, 1 вересня.

 • По-п'яте, Сергій. Це ім'я означає і характеризує людину, як високопочтимого і знатного, а. отже, хлопчики і чоловіки з цим ім'ям завжди досягають піставлених цілей особливо, що стосується роботи, в результаті вони завжди займають високі посади і мають високооплачувані посади. Іменини у цього імені 2 квітня, 1 червня, 11 і 18 липня, 24 вересня, 8 і 20 жовтня.


 • І це лише мала частина того, що можна запропонувати, адже сьогодні більшість батьків намагаються вибрати і підібрати своїй дитині ім'я ще до моменту його появи на світ. А це велика помилка, так як допомагає дитині нормально розвиватися і функціонувати. Адже погодьтеся, велика частина імен приходить відразу ж на думку після того, як перший раз побачиш своє дитя. Якщо найбільш сприятливими і щасливими іменинами на 2018 рік ми розібралися, то є ще одна група імен, яка також користується великим попитом і популярністю серед батьків. Це оригінальні і незвичайні імена, кожне з яких також має свій опис. Але часом роблячи вибір, батьки навіть не замислюються про те, як їхній малюк в подальшому, на протязі всього його життя буде з цим ім'ям.

  Оригінальні і незвичайні імена 2018 року.  1.Серпень і Авнер.
  2.Адольф, який характеризується як благородний вовк.
  3.Адоніс – владика.
  4.Алевтин – чужий поганого.
  5.Арнольд – перший.
  6.Бажен – святий.
  7.Бенедикт – благословенний.
  8.Боєслав – більш славний.
  9.Будимир – миролюбний.
  10.Вальтер – керуючий людьми.
  11.Василько – царевич.
  12.Велислав – прославлений.
  13.Велор – заможний.
  Щасливі чоловічі імена 2018 список імен для хлопчиків

  14.Вітольд – лісовий володар.
  15.Володар – владика.
  16.Гелиан – сонячний.
  17.Граніт – твердий.
  18.Горислав – святая слава.
  19.Дан – бог Місяця.
  20.Дамір – миролюбний.
  21.Донат – міцний.
  22.Еруслан – лев.
  23.Зорій – ранковий.
  24.Ісидор – покровитель родючості.
  25.Кір – пан.

  І це лише мала частина тих незвичайних імен, які сьогодні дуже часто можна почути на вулиці. Пам'ятайте, вибираючи ім'я дитині, перш за все, слід подумати про те, а чи сподобається воно йому, чи буде підходити, адже ім'я повинно повністю гармоніювати зі своїм господарем і бути єдиним цілим.
  загрузка...
  Щасливі чоловічі імена 2018 список імен для хлопчиків
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають