• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки

Новий рік — одне з найбільш довгоочікуваних свят у році. Саме в цю ніч ми сподіваємося, що здійсняться заповітні бажання, досягнення збільшаться, а біди та негаразди залишаться в минулому. Безумовно, чудового свята нетерпляче чекають люди різного віку – від навчених роками старих до малих дітей. Сама атмосфера цього дня навіває думки про чарівність і переносить нас у казку, сповнену добра і радості.


Щоб провести новий рік, пістійно хапаючи удачу за хвіст, його зустрічають згідно з правилами фен-шуй. Це старокитайське вчення допомагає налаштувати вібрації і посилити енергетику життєвого простору так, щоб вони допомогли сконцентрувати у вашому будинку циркулюючу позитивну енергію Всесвіту, що, в підсумку, всіляко сприяє реалізації піставлених цілей.


Тим не менш, для того, щоб досягти життєвих і духовних благ, доведеться докласти старання. Дуже багато залежить від того, чи зумієте ви заволодіти увагою і отримати заступництво тварини-тотема 2018 року. Нагадаємо, що в новому періоді нашого життя головувати буде Жовта Земляна Собака – знак доброзичливий, вірний і виключно сімейний.


Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
Зустрічайте 2018 рік у сімейному колі — Собака це точно оцінить!

Собака цінує дружні і родинні узи, тому варто зустрічати свято в тісному колі", не допускаючи до нього сторонніх осіб. Однак цієї умови мало! Увагу потрібно приділити будь-яких дрібниць – від прибирання приміщення до декорацій, подарунків і страв, які повинні бути за смаком символу року. Давайте дізнаємося, які нехитрі прийоми допоможуть вам залучити благополуччя і радість в дім згідно з китайським вченням фен-шуй.


Як зустріти Новий рік по фен-шуй?


Багато хто думає, що зустріч Нового року за фен-шуй означає лише те, що потрібно підготувати вбрання і декорації, витримані в головних кольорах року. Однак фен-шуй – це вчення, яке відрізняється багатогранністю і урахуванням безлічі найдрібніших деталей, так що для китайців процес підготовки до свята починається з абсолютно інших речей.


Крок перший: готуємо будинок


Головна мета – підготувати своє житло до зустрічі символу року, щоб він був радісним і щасливим. Для цього потрібно спочатку позбутися всіх проблем, смутку і зайвого баласту. Очищення місця для нових позитивних подій і емоцій починається з генерального прибирання всіх приміщень.


Жителі Китаю в цьому випадку не просто підмітають, пилососять і протирають пил на поличках. Вони вважають, що сміття, цілий рік копівшійся в ящиках столу або в далеких куточках шаф, створює бар'єр для проникнення енергії космосу, так що варто перебрати шафа, паперу і переглянути вміст електронної пошти на предмет усього зайвого.


Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
Забезпечте шлях для енергії Всесвіту — звільніть підвіконня!

Очистіть кошик від спаму, викиньте чеки з супермаркетів, а старі речі і взуття віддайте на благодійність. Не варто шкодувати старі речі — непотрібні предмети є якорем, який не дає вам рухатися вперед, а старий одяг — серйозний поглинач вашої життєвої енергії.


Забезпечте шлях для енергії Всесвіту, яка, за уявленнями знавців фен-шуй, проникає в будинок разом з променями сонця. Саме тому потрібно звільнити підвіконня від будь-яких перебувають там предметів хоча б на кілька перших тижнів нового року. Навіть кімнатні рослини рекомендується прибрати, розмістивши їх на спеціальних підставках і стійках.


На наступному етапі підготовки потрібно запустити рух енергії дому, для чого достатньо просто поміняти місцями кілька предметів обстановки. Багато китайців затівають перед святом хоча б невеликий ремонт, проте ми не будемо вимагати від вас фарбувати стіни або переклеювати шпалери – в поточних економічних умовах такі щорічні подвиги під силу не кожному.


Крок другий: готуємо себе


Важливою складовою підготовки до свята вважається підготовка своїх власних думок. Давньокитайські філософи вважали, що кожен новий період потрібно зустрічати в оновленому стані, для чого варто позбутися від проблемних думок, тривог і, що важливо, від негативного ставлення до певних людей чи подій.


Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
Мало прикрасити будинок по фен-шуй — важлива ще й психологічна установка!

Перед Новим роком потрібно налаштувати себе на позитивний лад, що посприяє залученню з космосу правильної енергії. Навіть якщо ви не в силах пробачити якісь кривдників, варто просто відпустити ситуацію. Впродовж декількох днів до свята частіше згадуйте своїх рідних, друзів і близьких, кажучи про те, що всі вони щасливі і здорові.


Крок третій: декор будинку по фен-шуй


Наступним етапом підготовки є декор житла, серед обов'язкових елементів якого окремо хочеться згадати новорічну ялинку. Ми звикли встановлювати святкове деревце там, де воно буде добре виглядати або просто займати якомога менше простору. Китайці ж підходять до цього питання зовсім з іншого боку, і нам є чому у них повчитися.


Безумовно, ялинок на Новий рік вони не ставлять, але свої аналоги є і у жителів Піднебесної – їх головне новорічне деревце носить ім'я «дерево світла», а ставлять його в той сектор будинку, який відповідає за певну енергію, концентрація якої допоможе досягти в Новому році найбільш важливих цілей.


Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
Декоруйте житло і ялинку згідно з побажаннями тотема року

Тому перед установкою лісової красуні подумки поділіть приміщення на зони і подумайте, чого вам хочеться більше всього на світі. А ми підкажемо, які енергетичні сектори повинні бути обрані в тому чи іншому випадку. Рекомендації фахівців з фен-шуй полягають у наступному:

південно-східна частина приміщення є відповідальною за матеріальне благополуччя, так що якщо бажаєте підвищення окладу, отримання премії або прибуткового року для власного бізнесу, ялинку потрібно ставити саме в цю частину;
східний напрямок є відповідальним за мирні і щасливі стосунки в сім'ї, тому якщо у вас почастішали сварки з рідними або другою половинкою, лісову красуню потрібно помістити в зазначений сектор;
люди, які пристрасно хочуть досягти визнання і слави в 2018 році (наприклад, актори, співаки, художники, письменники), повинні встановити деревце в південній частині кімнати;
часті проблеми зі здоров'ям означають, що лісова красуня-ялинка повинна бути встановлена у місці, що є центром приміщення, адже саме там концентрується енергія, що підтримує наші життєві сили;
сім'ям, які планують поповнення в 2018 році, рекомендується ставити сосну чи ялинку в західному секторі, стимулююче благополучне зачаття і народження дітей ;
кар'єристам варто зрозуміти, де розташовується сама північна частина кімнати, адже ялинка, встановлена в цьому місці, допоможе вашій професійного зростання та просування;
самі китайські мислителі завжди встановлювали новорічне дерево в північно-східній зоні, адже саме в цьому місці концентрується енергія, стимулює розумову діяльність;
якщо ж ви хочете в 2018 році як можна більше подорожувати, то ялинку потрібно буде піставити в північно-західній частині.Що стосується кольору прикрас, то вони повинні бути переважно жовтими, адже саме цей колір буде головним кколером року Жовтої Земляний Собаки. Можна розбавити їх червоними кулями і фігурками, так як цей тон традиційно символізує благополуччя в китайському ученні фен-шуй. Також слід повісити на ялинку золотисті і сріблясті намиста або дощик, адже металеві відтінки також за душі символу наступаючого року.


Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
Прикрасьте приміщення конвертами зі зв'язками китайських монет

Формою, що стимулює залучення енергії стихії Землі, вважається квадрат, тому потрібно доповнити декор ялинки невеликими квадратними конвертиками зі зв'язками китайських монет, що посприяє багатству і процвітанню вашого будинку. Подарунки, які будуть поміщені під ялинку, упакуйте в золоту або жовту папір. І пам'ятайте, що китайці обов'язково обдаровують всіх гостей сувенірами-мандаринки в кількості двох штук, адже тільки парний дар допоможе людині не відчувати себе самотнім у новому році.


На поличках, стільницях або тумбах кожної кімнати встановіть фігурку тотема 2018 року, а поруч піставте дві свічки охряного, бурштинового, жовтого або золотистого тону, щоб у вашому будинку оселилося сімейне щастя і спокій. Пам'ятайте, що сімейна і домашня Собака цінує затишок, так що до прикраси будинку потрібно піставитися з особливою ретельністю і старанням.


Дуже добре, якщо у вас вийде замінити покривала або диванні подушки на жовті і коричневі. Двері потрібно декорувати вінками і обов'язково повісити невеликі бубонці, які своїм дзвоном сповістять про прихід гостей, так як Собакам важливо миттєво дізнаватися про відвідувачів.


Крок третій: новорічне частування по фен-шуй


Неможливо уявити собі Новий рік без гарно вбраного столу, заставленого смачними стравами і закусками. Господиням доведеться поламати голову над питанням, як одночасно догодити гостям і порадувати Жовту Собаку. Символ 2018 року віддає перевагу м'ясу, тому його на столі повинно бути в достатку. При цьому Собака не вибаглива в їжі, так що варто запікати цілих качок або гусей, свинячу вирізку або баранячу ногу.


Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
Використовуйте в сервіровці столу просту, але зручну посуд!

Особливою любов'ю у тотема нового року користується м'ясо на кісточці – якщо ви помістіть у центрі столу страву, повне засмажених реберець, її захопленню не буде меж. Гарніри можна вибирати найпростіші – запечена картопля, пюре, соління і зелень. Китайці ставлять на новорічний стіл невеликі трикутні пельмені, які ліплять перед святом всією родиною.


Напої вибирайте нескладні – коктейлі на столі 2018 року будуть недоречні, а ось домашній морс або узвар обов'язково повинні бути присутніми в меню. Особливої уваги потребує декор новорічного столу. По-перше, подбайте про те, щоб він не мав гострих кутів, які приносять у сім'ю сварки і розбрат. Згідно науці фен-шуй, стільниця повинна бути виконана у формі кола або овалу, згладжуючих будь-які непорозуміння.


Якщо ж ви не маєте столом правильної форми, не переживайте — гостроту кутів квадрата або прямокутника можна задрапірувати складчастої скатертиною. Скатертина в 2018 році повинна бути виконана з натуральних матеріалів і мати жовтого забарвлення. Цілком допустимо покрити стіл скатертиною кольору слонової кістки, але тоді вам потрібно буде прикупити жовтих або коричневих серветок. В центрі святкового столу встановіть масивну свічку, доповнену гілками ялини і золотистими стрічками.


Тарілки і посуд повинні бути максимально простими, тому вам підійдуть білі троянди, соусники, блюда і тарілки. Собаці також сподобається глиняний посуд, дерев'яні підноси. Стільці задрапіруйте чохлами, витриманими в головних тонах року, або просто пов'яжіть золоті банти і прикріпіть до них кілька китайських дзвіночків, щоб відганяти мелодійним передзвоном недобрих духів.


Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
Подбайте, щоб на столі стояла пара-трійка тематичних статуеток

Що одягнути в новорічну ніч?


При виборі наряду для самої чарівної ночі в році пам'ятайте, що у тотема є список квітів, які йому особливо до вподоби. Собака по своїй суті істота невибаглива, тому їй не подобається зайва яскравість і яскравість. Краще всього вибирати приглушені тони, які, до речі, допоможуть вам натякнути господині 2018 року про свої заповітні бажання. Так, наприклад:

одяг в жовтих і золотистих тонах скаже покровителю року, що вам для повного щастя не завадило б поліпшити матеріальне становище і мати більше грошей у гаманці;
оранжевий тон є відповідальним за сферу здоров'я;
коричневий колір посприяє тому, щоб у вашій сім'ї не було сварок, тривог і печалей;
тим, хто народився в рік Собаки, рекомендують вибирати одяг у відтінках зеленого, адже саме цей колір приносить їм щастя.Собака прихильно ставиться до кольору оливи, охряному, хакі, кавового і кольору слонової кістки з жовтуватим подтоном. Обмежень у принтах практично не існує. Під забороною лише леопардові плями і тигрові плоски – сімейство котячих не користується особливою любов'ю Собаки.


Що стосується вибору фактур, то краще зупинятися на натуральних тканинах – шовк, атлас, оксамит, бавовна і льон є в 2018 році пріоритетними. Декор з мережива або вишивки Собаці цілком до душі. Фасон вашого наряду не повинен бути високим — до місця буде лаконічність футлярів, довгих суконь з невагомих тканин спідниць-олівців і тюльпанів, класичних або розкльошених штанів.


Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
Покровителька року прихильно ставиться до непомітним тонам

Аксесуари 2018 року повинні бути виконані з натурального золота або срібла, адже стихією нового року є Земля, а саме з надр планети і добуваються ці дорогоцінні метали. Представникам чоловічої статі теж варто пістаратися і підібрати собі костюм в шоколадному або спокійному кавовому кольорі. Якщо костюмів у вас небагато, обзаведіться краваткою правильного відтінку. Золотисті запонки та затискачі до краваток будуть вельми до речі.


Особливості макіяжу і зачіски


Будь-який образ може вважатися закінченою тільки за наявності продуманого макіяжу, зачіски та манікюру. Собаці по душі більшість трендів 2018 року – їй сподобаються довге розпущене волосся, недбало низький пучок або хітовий боб-каре з легкими локонами. В макіяжі та манікюрі обмежень практично не існує. Головне – уникайте шиммерних тіней і нагідок з вигадливою ліпниною і стразами, адже господиня року любить споглядати м'які легкі тони, приглушені відтінки і спокійні кольори.


Що дарувати і не дарувати на Новий рік?


Подарунок, який викличе захват тотема нового року – це живий щеня або якийсь інший домашній вихованець. Безумовно, такі презенти краще заздалегідь обумовлювати з обдаровуваним людиною, так як не кожен прийде в захват від вихованця, принесеного під ялинку. З більш універсальних дарів підійдуть домашні тапочки, пледи, пістільна білизна, банні халати, піжами та інші речі, що наповнюють наше життя теплом і затишком.


В списку заборонених речей знаходяться ланцюжка. Мало яка собака любить сидіти на ланцюгу, тому такий подарунок може сильно засмутити господиню року. У 2018 році особливо ретельно підходите до вибору парфумерії – їдкі і важкі аромати дратують тонкий нюх Собак.


Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
Китайці відганяють злих духів в Новий рік з допомогою веселощів і хлопавок

Наведені вище рекомендації обов'язково привернуть позитивну енергію, якщо ви доповніть їх ще одним важливим атрибутом Нового року – яскравими салютами і хлопавками. Китайці вважають, що в цю ніч в будинку намагаються прорватися недобрі сили, яких потрібно гарненько налякати за допомогою криків, веселого сміху, іскор бегальских вогнів і вибухів феєрверків.

загрузка...
Новий рік 2018 по фен-шуй: символіка, одяг, фен-шуй декор в рік Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають