• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2018 році. Як назвати доньку в рік Собаки?

Час, коли родина очікує поповнення – це не тільки радісне, але і хвилюючий період для батьків. До появи малюка мамі і татові потрібно вирішити безліч нагальних завдань! Спочатку здається, що за дев'ять місяців можна встигнути зробити все, починаючи від облаштування кімнати і закінчуючи покупками одежинок і коляски. Однак по мірі наближення радісного дня багато батьків розуміють, що не впоралися з головною проблемою.


Зрозуміло, це вибір імені для довгоочікуваної дівчинки. Щодня мама і тато перебирають величезна кількість імен, намагаючись підібрати своїй принцесі саме незвичайне, модне, красива і милозвучна, але, зрештою, просто заплутуються в цьому різноманітті. Давайте розберемося, як вибрати ім'я для дівчинки, а також дізнаємося, які імена будуть модними в 2018 році.


Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2018 році. Як назвати доньку в рік Собаки?
Вибір імені для чарівної дівчинки — справжня проблема!

Як назвати дівчинку в 2018 році?


Не секрет, що ім'я людини – важливий елемент, який накладає відбиток на формування його подальшої долі й характеру. Ім'я цілком здатне посилити або, навпаки, приглушити, домінантні риси вашого знаку зодіаку, а також робити вашої дитини сильніше і сильніше або м'якше і ніжніше. Саме тому багато батьків намагаються вибрати для дівчинки ім'я, яке допоможе дитині досягти гармонії з самим собою і навколишнім світом.


Вибрані варіанти імен можна також зіставити з характеристиками пори року, в яку малятко народилася на світ. Фахівці відзначають, що кожна пора року наділяє дівчаток такими домінантними рисами:

зима формує у них твердий характер і помітне впертість;
весна народжує рефлексивних і м'яких натур, які часто вибухають сльозами;
літо приводить у наш світ дітей емоційних, активних та запальних;
осінь – час появи натур, схильних до творчого самовираження і нескінченно мрійливих.Наші предки не були знайомі з європейською астрологічної і нумерологічної наукою, тому надходили простіше – дивилися в святці, щоб назвати дитину по імені його святого покровителя. Святці дозволяють називати дитину іменами, які випадають не тільки на день його безпосереднього народження, але й на восьмий або сороковий день за них. Однак тут новоспечених батьків може спіткати інша проблема.


Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2018 році. Як назвати доньку в рік Собаки?
Вибравши ім'я по святцях, ви забезпечите дитини святим покровителем

Не всі дні у святцях дають великий вибір імен — можливо, вам доведеться робити вибір з одного-двох, не особливо застосовних для сучасної дівчинки. Крім того, забобонним батькам не рекомендується називати дитину так, як кликали когось із померлих родичів. Вважається, що дитина, названий в честь покійного людини, може перейняти його долю. А якщо вона була не надто щасливою, ви ще довго будете картати себе за такий вибір імені.


Варто врахувати, що протягом довгого часу вашу красуню будуть іменувати не повним, а скороченим, зменшувально-пестливим іменем. Продумайте варіанти подібних скорочень і переконайтеся, що вони взагалі є. Придумати пестливе звертання для Аурелії або Земфіри зовсім непросто. Крім того, ім'я має гармонійно доповнювати прізвище та по батькові. Так, під просту прізвище не варто підбирати надмірно складне ім'я.


Погодьтеся: поєднання «Жоржина Перебегайло» буде викликати у оточуючих сміх, що може призвести до розвитку комплексів у вашого маляти. Не посилюйте складне по батькові непростим ім'ям, щоб не розбудити у маленької особистості складні риси характеру. Не вірите? А от батьки дітей з ім'ям-по батькові типу Рогнеда Броніславівна часто пишуть про те, що їх дитя з дитинства вміло побудувати навколо себе життя всіх мешканців будинку.


Ще один важливий момент – рік, в який народилася донечка, і його тотем. Нагадаємо, що в 2018 нашим світом буде правити Жовта Собака, яка наділяє своїх дітей бездоганною чесністю, розумом, загостреним почуттям справедливості, дружелюбністю, відвертістю і невибагливістю. Такі жінки – просто знахідка для сім'ї та друзів, адже вони ніколи не зрадять у важкий час і завжди зможуть дати адекватну пораду.


Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2018 році. Як назвати доньку в рік Собаки?
Немилозвучне поєднання імені та по батькові забезпечить чаду складний характер

Як правило, їм вдається досягти значних результатів у навчанні і роботі — люди, народжені в рік Собаки, відрізняються розсудливістю, ніколи не ризикують даремно і завжди дуже прагматично оцінюють будь-яку ситуацію. Тим не менш, є риси, які варто дещо пом'якшити або відкоригувати за допомогою правильно підібраного імені. Так, Собаки часто бувають чварними, рідко сприймають чужу думку та досить поверхневі.


Модні жіночі імена в 2018 році


У 2018 році красиві, але вже набридлі західні імена все ще знаходяться під модною забороною. Серед наймолодших відвідувачів дитячих майданчиків все рідше з'являються Мілани, Елізабет і Габріелли. Крім того, кілька років шаленої популярності давніх імен призвели до того, що батьки переситилися і ними. Тим більше, що зараз кожна друга дівчинка років п'яти носить ім'я Авдотья, Пелагея, Василина або Параска.


Хочете неординарне ім'я? Як це не дивно, до цієї категорії можна віднести Юлю, Наташу або Лену, які зараз зустрічаються зовсім нечасто. Серед жіночих імен, тільки набирають популярність в 2018 році, є безліч незвичайних і красивих, лаконічних і ефектних, так що варто розібратися в цьому питанні докладніше.


Модні імена зимових дівчаток


Ці малятка завжди радують батьків міцним здоров'ям. Вони дуже витривалі і володіють сильним характером, який частенько заважає їм налагодити стосунки з оточуючими. Батьки не натішаться на свою грудневу дівчинку з-за її успіхів у школі, однак ця пристрасна натура може направити свої інтереси зовсім не в бік отримання знань.


Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2018 році. Як назвати доньку в рік Собаки?
Зимові принцеси проявляють лідерські риси характеру з самого дитинства

Січневі принцеси з раннього дитинства намагаються перевірити батьків на міцність, а чоловічі риси характеру часто заважають лютневим жінкам будувати щасливе сімейне життя. Як вже було сказано, ці особливості допоможе скорегувати ніжне і мелодійне ім'я. У 2018 році найкращими модними іменами для зимових дівчаток вважаються:

Агнія – це давньогрецьке ім'я трактується як «чиста», що відбивається і на характері дитини. Агнії безтурботні і відкриті для навколишнього світу, готові веселитися і радіти цілодобово, оглушаючи будинок дзвінким і заразливим сміхом. Мамі і татові доведеться прищепити Агнії обережність в побуті і на прогулянках. Такі малятка на льоту схоплюють нові знання і часто закінчують школу з відзнакою, вони прекрасні оратори і з ранніх років цікавляться мистецтвом. Агнія дуже прив'язана до сім'ї, завжди привітна на роботі, може виявляти задатки лідера. Однак повна самовіддача і навіть жертовність в сімейних і професійних справах часто негативно позначається на її особистому житті.
Діана – ім'я, яке носить трактування «божественна», прийшло до нас з римських легенд. Незважаючи на значення імені, Діани зовсім не страждають від манії величі. Це дуже слухняні і мягкосердечние дівчинки. Останнє, втім, не завжди добре для батьків – будьте готові до того, що будинок будуть приноситися всі знайдені на вулиці кошенята і цуценята. Ці малятка володіють розвиненою інтуїцією, що корисно в складних життєвих ситуаціях. Однак ці артистичні натури часто користуються відпущеним талантом для досягнення своїх цілей. Батькам доведеться пістаратися, щоб не стати жертвою маніпуляцій юної актриси.
Єва – ім'я, що означає «життя» і пов'язане, згідно Біблії, з прародителькою всіх земних жінок. Воно наділяє свою власницю добротою і ласкою. Це принципові натури, яким властиво здійснювати імпульсивні вчинки. Однак батьки такої дитини, безсумнівно, порадіють її піступливість і готовність піти на розумний компроміс, так що навряд чи вам загрожують істерики в магазині іграшок. Крім того, ці дівчатка дуже рано починають цікавитися домашнім господарством, з задоволенням допомагаючи мамі на кухні. Єви дуже рухливі, так що відразу доведеться задуматися про секції танців, щоб ваше чадо спускало там накопичену енергію. В іншому випадку вам доведеться зіткнутися з поганим настроєм і капризами.
Ксенія – значення цього імені – «гостинна», тому з раннього дитинства батькам доведеться звикати до гомону сусідських дітей і однокласників, яких маля буде приводити в будинок. Друзів у Ксенії більш ніж достатньо, адже вона завжди прийде на допомогу скривдженим і захистить слабких. Ксюші досить непістійні і можуть здійснювати непередбачувані вчинки, так що мамі і татові доведеться пістаратися, щоб зуміти перебороти їх вроджене впертість і погасити сплески емоцій. Однак ці риси характеру не так погані, якщо спрямувати їх у потрібне русло. Ксенія не зазнає поразок! У навчанні і спорті вона проявить належну старання, щоб зійти на п'єдестал пошани.
Лада – лаконічне, але дуже красиве слов'янське ім'я, що означає «мила». Стародавня богиня шлюбу наділила його носіїв безліччю славних якостей. Лади дуже ніжні і чуттєві, часто привабливі і відрізняються величезною чарівністю. Їм не чужа самозакоханість і самовпевненість, так що вам не раз доведеться робити дочку, щоб вона не наробила дурниць. Точні науки — зовсім не її коник, однак ця творча і водночас рішуча натура обов'язково добре влаштуватися в житті. Адже якщо Лада чогось захоче — будьте впевнені, що вона отримає бажане будь-яким шляхом. Ці малятка образливі і кілька злопам'ятні, тому мамам і татам треба обов'язково пояснювати причини заборон і обмежень.Модні імена для весняних маляток


Весна наділяє новонароджених нерішучістю вдачі і чуттєвою натурою. Ці дівчатка ніколи не лізуть у лідери і завжди намагаються десять разів перестрахуватися перед тим, як зробити якийсь крок. Різкі зміни в житті виводять їх з рівноваги, адже природна обережність змушує дітей весни все планувати наперед і максимально уникати ризиків.


Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2018 році. Як назвати доньку в рік Собаки?
Ім'я весняної дівчинки має наділити її впевненістю та твердістю вдачі

Березневі дівчинки будуть цікавими і усидчивими, квітневі малятка – спокійними і врівноваженими, а травневі принцеси – розумними та чарівними. Відмінна риса весняних жінок – брак твердості вдачі, тому вибране ім'я обов'язково має посилити цю рису характеру. Ось список модних імен для дітей, народжених навесні 2018 року:

Олександра – ім'я, яке в перекладі означає «захисниця», так що Сашу точно можна назвати дитиною, яка з народження володіє вираженим почуттям справедливості. Напористий і жвавий вдачу може призвести Сашеньку до непередбачуваних наслідків, а бажання домінувати – сформувати з неї маленького диктатора. Батьки цієї дівчинки повинні відразу показати, хто в домі головний. Олександри, безумовно, привабливі і не позбавлені витонченості, а для рідних здатні на справжні подвиги і щиро до них прив'язані. Варто уважно стежити за здоров'ям дівчинки, адже в гонитві за високими результатами вона може дійти до повного виснаження сил.
Рада – ім'я, яке перекладається як «весела», наділяє свою власницю невичерпним запасом оптимізму. Ця дитина ніколи не засмутиться через подряпаною коліна або втраченої іграшки, якщо батьки зможуть швидко переключити її увагу на інший предмет. Ради скромні і навіть трохи сором'язливі, а також дуже ввічливі — батькам ніколи не доведеться червоніти за доньку на людях. Варто відвести Раду в якусь секцію, вимагає виступів на публіці, щоб потроху виправити її бажання бути в тіні. Такі малятка від природи прагматичні і вміють приймати правильні рішення. Рада ніколи не втягнеться в погану компанію і не зробить нічого необачного.
Марина – так весняних дітей називають нечасто, і зовсім даремно! Це сильне ім'я здатне додати нерішучим дівчаткам енергетику, яка дозволить їм стати лідерами за життя. Ці дівчатка так само привабливі, як море, і настільки ж таємничі, як океанські глибини. Вони цінують особисту свободу і можуть бути досить примхливими, так що не зайвим буде їх акуратно зупинити. Марина буде знаходитися в центрі уваги оточуючих, адже вона не просто чарівна, а дуже талановита і приваблива. З уроками у вас не виникне проблем – ці виконавчі дівчинки не потребують пістійному контролі, а природний розум і неймовірна інтуїція дають їм можливість досягати запаморочливих висот.
Руслана – ім'я, вже кілька років набирає обертів. Ці малятка дуже енергійні і відрізняються високими комунікативними навичками, легко вливаючись в будь-який колектив. Батькам цієї дитини доводиться лише дивуватися розповідями інших про те, що їхні дівчатка скандалять і плачуть, коли їх відводять в садок або школу – Руслана ніколи не доставить подібних проблем. Власниці даного імені гранично чесні і відкриті, проте не позбавлені запальності і різкості вдачі. Ні в якому разі не намагайтеся загладити образу, поки Руся сама не буде готова прийняти вибачення. Втім, вона не злопам'ятною і вміє визнавати свою провину.
Вероніка – ім'я, яке трактується як «несуча перемогу», наділяє своїх власниць легкістю вдачі і неймовірною товариськістю. Навколо Вероніки завжди збирається велике коло друзів та знайомих, а сама вона – неодмінний учасник будь-яких ранків, концертів та інших заходів. Публіки Ніка зовсім не боїться, так що із задоволенням продекламирует вірші, заспіває пісню або станцює навіть для незнайомих людей. Бути центральною фігурою будь-якого громадського зібрання – це її покликання, так що не переживайте за подальшу кар'єру дівчинки: вона зуміє завоювати собі місце під сонцем. Ніка насилу дозволяє заганяти себе в якісь рамки, тому батькам доведеться приділити час, щоб виховати в ній почуття відповідальності та вміння проявляти стриманість за уроками.Модні імена для літніх дівчаток


Малятка, які народжуються на світло жарким літом, від природи життєлюбний і оптимістичні. Цим особистостям чужа дріб'язковість, вони не вміють, а люблять працювати, дуже посидючі, але надмірно емоційні. Будь-який вчинок дитини буде заснований не на логіці, а на сьогодення бажання, так що мамі і татові потрібно буде зуміти приборкати цю неврівноважену вдачу.


Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2018 році. Як назвати доньку в рік Собаки?
Річній дівчинці потрібно ім'я з вираженими лідерськими якостями

З усіх дітей, народжених влітку, червневі дівчинки є самими добрими і чутливими, липневі – темпераментними і артистичними, а дівчатка, які з'явилися на світ в серпні – дуже добрі, але надто перебірливі. Модними іменами для них в 2018 році будуть такі:

Беатриса – ім'я, яке приносить удачу своїй носительці, адже недарма воно перекладається як «приносить щастя». Ці дівчатка з перших років життя починають демонструвати практичність, живий розум і виняткову рішучість вдачі. При цьому такі, здавалося б, чоловічі риси характеру прекрасно уживаються у них з жіночою чарівністю і привабливою зовнішністю. Ці маленькі кокетки здатні знущатися з виховательок і вчителів, ніж досить успішно користуються для того, щоб спростити собі життя. Беатріси по натурі власниці – з такою ревнивою дівчинкою вам буде нелегко завести ще одну дитину. Беатріси з дитячих років з цікавістю спістерігають за маминими діями на кухні, так що ви отримаєте чудову помічницю.
Алла – ім'я, яке перекладається як «колона світла», наділяє свою власницю умінням з раннього дитинства залучати до себе погляди оточуючих. Це дівчата, які завжди вражають енергійністю, наполегливістю, неординарністю поглядів і активністю, вони дуже життєрадісні і заливаються сміхом практично з будь-якого приводу. Алла буквально живе увагою і вимагає від батьків приділяти їй кожну хвилину вільного часу. Якщо про неї забувають, Алла цілком здатна влаштувати скандал або зімітувати хвороба. Такі малятка старанні в навчанні і легко досягають піставлених цілей у кар'єрній сфері, але можуть бути кілька деспотични з друзями.
Юлія – ніжне і красиве ім'я, яке довгий час незаслужено було забуте молодими батьками. Воно звучить дуже м'яко, але при цьому наділяє свою носительку воістину лідерськими якостями. Юлечки з дитинства дуже комунікабельні, терпіти не можуть сварок і завжди першими йдуть на примирення. Такі дівчатка з великим задоволенням займаються музикою, малюванням або танцями, причому можуть досягти в цій сфері великих успіхів. Серед Юль часто зустрічаються нерішучі натури, тому мамі і татові доведеться іноді підштовхувати свою дитину на рішучі вчинки.
Лариса – ім'я, яке має трактування «приємна», наділяє дівчаток неймовірною душевною привабливістю. Вони вразливі і дуже сприйнятливі до будь-яких проявів мистецтва. Лариса – це яскравий і світлий дитина, без якого батькам стає дуже нудно, так що мами завжди візьмуть її з собою в похід по магазинах або на зустріч з подругами, тим більше що ця дівчинка ніколи не закочує скандалів. Лариси володіють сильним характером, що може вилитися в зайву агресію. В школі та університеті ці малятка демонструють високі успіхи, адже вони дивно працездатні і ніколи не пасують перед труднощами.
Дана – давньослов'янське ім'я, яке наділяє свою власницю неймовірною наполегливістю і лідерськими якостями. Батькам з цієї малятком не завжди легко – вона переконана у своїй правоті, дуже не любить критику і завжди налаштована перемагати. При цьому такі дівчатка неймовірно дбайливі й неодмінно прийдуть на допомогу нужденним. Їм чужі будь-які хитрощі і жіночі хитрощі, вони віддані батькам і можуть піти на будь-які жертви заради блага близьких людей. Поразка не здатне надовго вибити Дану з сідла, адже ця дівчинка володіє величезним запасом життєвих сил і оптимізму.Модні імена для осінніх дівчаток


Щедра осінь наділяє дівчаток, народжених під час її правління, мудрістю і педантичністю. Це принципові натури, які вміють проявляти дипломатичні якості та знаходити спільну мову з будь-якою людиною. Осінні малятка рідко вступають у конфлікти і вже точно ніколи не будуть у них заводіями – вони для цього занадто тверезо мислять.


Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2018 році. Як назвати доньку в рік Собаки?
Осіннім дівчатам підійдуть імена з ноткою мрійливості і безтурботності

Вересневі дівчинки є найбільшими кокетками, жовтневі – педантичні і добросердечни, а листопадові мають грайливістю кошеня і при тому — неймовірним для дитини терпінням. Малятка, народжені в цей час, потребують посилення характеру, тому серед модних імен 2018 року їм можна порекомендувати наступні:

Злата – «золоте» ім'я, яке наділяє дівчинку бесхитростностью і гострим розумом. Вона розвинена не по роках і з раннього дитинства дивує батьків сміливими й мудрими висловами. Такі малятка дуже спокійні і практично ніколи не дають батькам привід для скандалів. Не можна сказати, що природа наділяє Злату вираженими талантами, але посидючість і грунтовність приносять свої плоди при навчанні в школі. Златочки володіють неймовірним вродженим тактом, тому ніколи не скривдять людину словом чи ділом. У роботі такі жінки не кар'єристки, але часто досягають професійних висот з-за хороших відносин з оточуючими.
Інга – ім'я, яке часто перекладають як «зимова», робить свою володарку улюбленицею батька. Вона завжди буде крутитися десь поблизу, коли тато перебуває вдома. Така крихітка дуже довірлива і не вміє інтуїтивно відрізняти добре від злого, тому батьки повинні стежити, щоб Інга не зв'язалася з поганою компанією. Дівчатка з цим ім'ям люблять читати і домагаються великих успіхів у вивченні іноземних мов. Маля може ображатися через дрібниці, так що будь-яке покарання має супроводжуватись роз'ясненням з боку батьків.
Клара – «світле» ім'я, що наділяє дівчаток покладистостью і доброзичливістю. Кларочки вдумливі, терплячі і дуже серйозні, так що батькам варто взяти собі за правило вести себе з ними як з дорослими людьми. У цих маленьких донечок стільки енергії, що здається, ніби вони здатні провести в біганині цілий день. Природна комунікабельність дозволяє без проблем влитися в новий колектив і завести собі друзів. Клари терпіти не можуть спокійну роботу, тому не дивуйтеся, якщо дочка з часом оголосить, що їде вчитися на журналіста-репортера або оператора-документаліста.
Маргарита – дівчата, які носять ім'я, трактуються як «перлина», ніжні і мрійливі. Ці малятка неймовірно чесні і відрізняються безкорисливістю вчинків. При всій зовнішній простоті в них є таємничість, що привертає до Маргаритам оточуючих людей. Чарівна і витончена дівчинка буквально за одну хвилину може перетворитися на різку фурію, якщо бачить якусь несправедливість, так що друзі її цінують, а недоброзичливці – бояться і поважають. Марго з раннього дитинства вражає самостійністю, рідко схильна до компромісів і зовсім не бажає підлаштовуватися під потреби оточуючих. Батькам потрібно навчити її толерантності, щоб не отримати масу проблем з досягнення підліткового віку.
Вікторія – ім'я, яке перекладається як «перемога», приносить в життя своїх власниць безліч неймовірних звершень. Рухливі малятка здатні виснажити енергію навіть самих молодих та активних мам і тат. Викуля досить вперта і може схитрувати, щоб домогтися бажаного. Втім, якщо вчасно припинити цю особливість характеру, донька навряд чи доставить вам багато проблем. Вік відрізняє природна доброта і уважність до близьким людям, тому ви можете не турбуватися, якщо вирішите завести ще одну дитину – вона стане прекрасною старшою сестрою. Віка – дівчинка напориста і не зазнає поразок. Батькам доведеться навчити її бути трохи більшим терпінням, щоб дитина не опускала ніс і не кидала розпочатих справ.Безумовно, вибір імені для дочки – рішення строго індивідуальне, і не обов'язково підлаштовуватися під модні течії, рік народження або знак зодіаку. Головне, щоб обране ім'я було красивим, звучним і ідеально підходив саме для вашої маленької принцеси!

загрузка...
Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2018 році. Як назвати доньку в рік Собаки?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають