• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака

Згідно вчення давньокитайських мудреців, кожен рік проходить під заступництвом тотема з певним домінантним кольором і стихією. Всього таких тварин налічується дюжина, і кожному з них відповідає один з п'яти видів забарвлення і природних стихій, що змінюють одна одну у визначеній послідовності. Кожна тварина наділяє рік частиною своєї вдачі, допомагаючи або заважаючи в досягненні певних цілей.


Після двох непередбачуваних вогняних років до влади приходить Собака, яка буде мати жовтий колір і керувати стихією Землі. Нарешті ми зможемо перепочити від пристрастей, а спокій і рівновагу змінять палкість вдачі і гарячі почуття двох минулих тотемів. Давайте розберемося, що принесе нам правління цього тварини, яка триватиме з 16 лютого 2018 по 4 лютого 2019 а також дізнаємося, що з себе представляє Жовта Собака .


Характеристика знака Собаки


Для залучення удачі в 2018 році варто ознайомитися з характером Собаки, її стихією і кольором. Такий підхід дасть можливість бути у всеозброєнні і потиснути всі можливі плоди. Собака є знаком, що належить одинадцятого року Даоського гороскопу. Тотем знаменується вираженою природою чоловічої енергії Янь, а його напрямом є північно-захід, що китайські мудреці співвідносять з врожайним періодом кінця осіннього сезону, або 9-м місяцем за давньокитайським календарем.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Заступництво Собаки триватиме з 16 лютого 2018 по 4 лютого 2019

За григоріанським числення це період з 810 за 711. Собака управляє часом доби, що носить назву «одинадцята варта», яка триває з 1900 до 2100. Собака є учасником третього Трикутника Духовного Споріднення, що носить назву Трикутника Захисників, в який входять знаки Тигра, Коня та Собаки. Остання бере на себе функцію вартового.


Собаку навряд чи можна назвати тваринам з простим характером. З одного боку, вона благородна, чесна і дружелюбна, а з іншого – досить лінива і вперта, що вносить нотку непередбачуваності. Відомо, що собаки – це розумні й віддані звірі. Згідно з китайським вченням, цей тотем має хитринкою, однак ні в якому разі не обманює тих, хто йому близький і доріг.


Люди, народжені в рік Собаки


Люди, народжені в рік Собаки , відрізняються підвищеним почуттям справедливості. Якщо поруч коїться щось нечесне, Собака ніколи не залишиться в стороні, а втрутиться з метою покарати винних і вивести на чисту воду брехунів. Причому Собаки кидаються в бій без оглядки на особисті інтереси і можливість того, що вони пістраждають від такого імпульсивного рішення.


З Собаками завжди можна прийти до компромісного рішення – вони дипломатичні та розважливі, тому легко слухають аргументованих доводів і міркувань, підтвердженою фактами і цифрами. Тим не менш, є й інша «порода Собак, яка відрізняється виключною впевненістю у власній правоті. Цих особистостей абсолютно неможливо переконати в їх впевненості, що світ ділиться на чорне і біле, а всі півтони не є лише плодом вашого розігрався уяви.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Головне, що Собака шукає в роботі — дружний і відданий справі колектив

Асоціативне мислення не є їх коником. Якщо ви намагаєтеся донести до Собак лише голі емоції, вони точно не зрозуміють, про що йде мова. При цьому Собаки співчутливі, так що вас, безумовно, вислухають, поспівчувають, а потім скажуть, що все це – примха, про яку треба негайно забути. Тим не менш, будь-який з розказаних Собаці секретів залишиться вашою маленькою таємницею – вона дивно делікатна і не схильна до поширення чуток і просто будь-якої інформації, не призначеної для чужих вух.


Собак ні в якому разі не можна назвати кар'єристами. У роботі для них важливо, щоб навколо зібрався гармонійний колектив з приємними людьми. У цьому випадку Собака навіть і не помислит шукати зайнятість з більш високою зарплатою або кар'єрними перспективами.


Представники тотема здатні стати душею колективу, точно і лаконічно висловлюючи думки, розташовуючи до себе співрозмовників відкритою посмішкою і жартами. Правда, так буде лише до тих пір, поки Собака залишається у хорошому настрої. Як тільки ви зіткнетеся з Собакою, у якої з якоїсь причини немає настрою, ви здивуєтеся, наскільки колючими можуть бути її зауваження і образливими – образи. Причому вона буде до кінця впевнена, що шкодувати в даному випадку абсолютно не про ніж.


Відносини з Собаками


Кращі партнери для Собак – це Кінь і Тигр. Трохи гірше складаються стосунки з представниками свого тотему, а також Зайцями, Півнями та Свинями. Однак з представниками будь-якого з даних знаків Собака може створити гармонійний сімейний союз, налагодити дружні стосунки або виступити в якості партнера по бізнесу. Небажано спілкуватися з представниками тотема Дракон: цей знак є для Собак антагоністом.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Собака стане душею компанії, якщо не буде занадто сувора до оточуючих

У сфері серцевих відносин Жовта Земляний Собака дуже розбірлива. Нарівні з винятковою вірністю, її ставлення до другої половинки має виражену нотку деспотизму, однак для себе вона завжди має виправдання, вважаючи, що командує коханою людиною для його ж блага.


Такими ж принципами Собаки керуються і в дружніх відносинах. При цьому їх точно не можна дорікнути в нещирості або користі. Для того щоб з Жовтої Собаки зросла повноцінна особистість, їй потрібно приділити час для всебічного розвитку, навантажуючи себе фізичними вправами, так і приділяючи час для духовного та емоційного зростання.


Стихія 2018 року


Стихією нового року стане Земля, що уособлює у давньокитайських мудреців непорушність, сталість, родючість і цнотливість. Жовта Собака, яка буде дотримуватися такої твердого грунту і керуватися реалізмом, посприяє розвитку повноцінної особистості, здорової оцінки ситуації та схильності до аналітичного мислення, а також навчить вас використовувати будь-який шанс на отримання вигоди та користі.


Тотеми зі стихією Землі сповна наділені проникливістю, а з допомогою завидною методичності і практичності здатні досягти успіху практично на будь-якому вибраному поприщі. Людей, народжених у «земляні» роки, відрізняє стриманість емоцій. Вони не люблять ризикувати даремно, особливо, якщо ризик пов'язаний з грошима. Головна риса стихії Землі – творчість, однак вона найчастіше проявляється не до духовної, а в матеріальній сфері.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Стихія 2018 року — земля і здобуті з її надр метали

Люди, народжені в період Землі, найкраще почувають себе в кінці літа, коли ще зберігається благотворний тепло, але вже немає виснажливої спеки. Якщо ж говорити про Земляний Собаці, то її стихією є метал, адже він видобувається з надр. Це пояснює той факт, що Собакам даної стихії так легко даються фінансові операції. Земля наділяє Собаку ретельністю і підкреслює в ній такі риси, як практичність і надійність.


Крім цього, саме Земля розвиває у Собак вміння співвідносити ризики з потенційними можливостями, так що вона ніколи не побіжить за ефемерними повітряними замками. Земляні представники тотема тверді у рішеннях і виділяють в якості головного орієнтира власну систему цінностей. Головна небезпека, яка підстерігає Земляну Собаку, полягає в тому, що хоча вона й робить праведні вчинки, але аж надто схильна хизуватися ними. Це може перетворити її у вкрай гордовиту особу.


Колір 2018 року


На характер Собаки впливає її домінантний і підтримують кольору . Головним кольором 2018 року стане жовтий – колір, який східні філософи і знавці фен-шуй ототожнюють з пістійністю і мудрістю. У давньокитайській міфології він є своєрідним символом Центру світу, яким за уявленнями китайців є сама Піднебесна. Недарма саме в цей колір забарвлений Імператорський дракон, адже жовтий для китайського народу є символом стабільності, слави, опори, вічності і успіху.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Колір 2018 року символізує успіх, мудрість і сталість

Можна сказати, що він гармонійно поєднано з вдачею тотема року і його стихією – землею. Жовтий позитивно позначається на кращих особливості тварини-покровителя року, підтримуючи і посилюючи в ньому сімейність, принциповість і тверду життєву позицію. Цей колер з давніх часів асоціюється з чудовим настроєм і матеріальним благополуччям, дарує красу і додає життєвих сил. Жовтий колір – це ще й колір нашого світила, тому він легкий, теплий і позитивний.


Цей відтінок позитивно позначається на здатності до творчості, підвищуючи ступінь радісного збудження і стимулюючи емоційний настрій. Не дивно, що жовтий колір завжди був до вподоби натурам геніальним і творчим. Ще Гете стверджував, що в похмурі дні добре дивитися на світ через скло, забарвлене в жовтий тон, щоб око почав радіти, душа – співати від захвату, а серце – збуджено відбивати ритм.


Даний колір позитивно відбивається на впевненості в собі і допомагає не втрачати голову навіть в самих хвилюючих ситуаціях. Хромотерапія стверджує, що жовтий тон стимулює мозкову активність, нормалізує діяльність таких органів, як печінка, підшлункова залоза, шлунок і жовчний міхур. Підтримують позитивне ставлення до жовтого і фахівці-фізіологи, які вживати в їжу дині, лимони, ананаси і банани, якщо ви раптом відчули, що занурюєтеся в нудьгу і депресію.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Жовтий колір стимулює розумову діяльність і загострює розум

Звичайно, є у даного колера і свої негативні якості — недарма ж у народів Азії цей колір ототожнює траур, а тибетці пов'язують його з ревнощами. Якщо ви переборщите з жовтим кольором у своєму житті, вас може обуять почуття тривожності, неспокою і роздратування. До відтінків, які можна носити в 2018 році для залучення удачі, фахівці також відносять шафранові, гірчичні тони і м'який колір хакі. Ну а для самих Собак кольором, активізує фортуну, вважається зелений.


Якщо ж говорити про те, як Жовтий колір відображається на тотемі 2018 року, то Жовта Собака – істота гармонійне, тому навколо неї завжди буде збиратися коло шанувальників, бажаючих навчитися мудрості. У роботі вона завзята і витривала, вміє співіснувати з будь-яким колективом і завжди задає тон, керуючись аналітичними викладками, а не порожніми фантазіями.


Коричневий


З давніх часів ототожнюється з землею, стабільністю, твердою життєвою позицією і родючістю. Він теж виключно підходить символу року, адже Собака, як і коричневий колір, вважається сповна наділеної надійністю і здоровим глуздом. Це тон практичності і простих життєвих благ, які, тим не менш, важливі більшості людей, адже всі ми любимо смачно поїсти, м'яко поспати і носити якісні речі.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Відтінки коричневого зроблять ваше життя по-справжньому комфортною

Саме благополучне життя ототожнює собою колір землі. Психологи описують коричневий колір, як колір комфорту, затишку і безпеки, а людей, які обирають для себе цей тон, вважають особистостями міцними, надійними і ощадливими. Мудреці, які спіткали вчення фен-шуй стверджують, що коричневий обов'язково потрібно використовувати в східному секторі будинку, що відповідає за сімейні зв'язки і відмінне самопочуття.


Фізіологічна наука говорить, що він благотворно впливає на кісткову систему людини. Однак якщо ви перестараєтеся з цим тоном, то можете повною мірою відчути і негативні моменти у вигляді депресивного настрою, меланхолії і внутрішньої скутості.


Оранжевий


Колір, гармонійно з'єднує всю теплоту жовтого кольору і життєві сили червоного тону. Згідно фен-шуй, цей колір наповнює нас енергією, підтримує життя і змушує серце битися швидше. Недарма у східних мудреців вважається, що помаранчевий тон продовжує молодість, покращує здоров'я та підсилює красу. Твердження психологів свідчать, що цей колір робить нас натхненними і наповнює наполегливістю та ентузіазмом. До речі, ці якості цінує в людях і тотем 2018 року – Собака.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Помаранчевий колір послаблює депресію і підвищує креативність

Фізіологічна наука відзначає, що колір апельсина благотворно впливає на селезінку, підшлункову залозу, легені та судини. Фахівці в області хромотерапії радять носити цей колір фарбувати стіни будинку в м'які тони жовтогарячого тим, хто страждає від відсутності апетиту, лежить з переломом або схильний до сексуальних дисфункцій. Звичайно, якщо ви повсюдно оточіть себе помаранчевим, то можуть проявитися і його негативні сторони у вигляді повної відчайдушності і притуплення інстинкту самозбереження.


Золотий


Колір, який відразу ж викликає думки про матеріальне благополуччя. Згідно з ученням фен-шуй, це колер талантів, досвіду та життєвої мудрості. В будинку він відповідає за радість і багатство, так що потрібно розмістити хоча б невелику золоту статуэточку в західному секторі. Психологічна наука наділяє його здатністю надавати нам більше рішучості і почуття власної важливості, фізіологічна – рекомендує застосовувати терапію золотими тонами, якщо потрібно активізувати мозок.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Вплив золотого кольору зробить вас мудрішими і впевненіше в собі

Звичайно, якщо ви будете пістійно з ніг до голови вбиратися в золотий металік, то можуть проявитися такі негативні якості цього кольору, як гординя. Можливо, ви дозволите собі робити непристойні вчинки через загострення відчуття абсолютної безкарності.


Характеристика року Жовта Земляний Собаки


Фахівці в області китайської астрології кажуть, що якщо об'єднати всі знання про символ 2018 року, то можна з легкістю спрогнозувати вплив тотема на майбутній календарний період. Головне, від чого залежить добробут світового співтовариства – це правителі, які будуть у влади протягом 2018 року. Якщо це будуть люди чесні і відкриті – світ нарешті прийде в стан злагоди і добробуту, яким як ніколи сприяє стихія Землі і жовтий колір, що символізує багатство і процвітання.


Китайці кажуть, що роки Жовтої Земляний Собаки характеризуються гармонією, спокоєм, спокоєм і стабільністю. Мудреці прогнозують, що ми нарешті почнемо спістерігати падіння активності в зонах військових конфліктів, так як Собака – тварина виключно миролюбне, любляче все живе і гостро потребує в спокої.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Миролюбність тотема 2018 року стабілізує політичну ситуацію у світі

З цієї ж причини можна сподіватися, що в 2018 році світ буде врятований від прояву руйнівної сили катаклізмів – Земляна Собака володіє вираженим співчуттям до людей, тому навряд чи вона допустить прояв страшних сил природи. У 2018 році цілком може розпочатися період нового витка в розвитку світової економіки . Основою, на якій будуть зиждиться будь-які досягнення 2018 року, стане інтелект і уміння виділитися з натовпу за допомогою нестандартних рішень і підходів.


Тим, хто зуміє проявити вищезазначені риси, Жовта Земляний Собака гарантує заступництво у всіх починаннях, будь то відкриття свого магазину, видання збірки віршів або відкриття виставки картин. Відмінною рисою року Жовтої Собаки є безліч шансів на поліпшення якості життя. Від вас буде потрібно лише одне – проявити вміння планувати фінанси і уникати непродуманого тринькання грошей.


В цьому році можна сміливо планувати подорожі в далекі країни – Собака толерантно ставиться до представників будь-якої раси, світогляду і релігії, з цікавістю знайомиться з незвіданими традиціями і звичаями, любить пізнавати нове і невибагливі в побуті, тому вона з радістю підтримає людей, готових вбирати відомості про пристрій нашого світу.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
Рік Жовтої Собаки ідеально підходить для подорожей і відпочинку

Важливий елемент гармонійного існування у світі для Собаки – це сім'я. Так що якщо ви задумувалися про її створення саме час втілити ці думки в реальність, щоб прожити своє життя під знаком щастя і благополуччя. Потужний знак Земляний Собаки посприяє вирішенню, здавалося б, самих нерозв'язних питань і проблем, тому заздалегідь складіть план, який будете реалізовувати протягом 2018 року.


Як залучити удачу в 2018 році?


Завоювання симпатій тотема починається з того, як ви зустрінете Жовту Земляну Собаку. Новий 2018 рік повинен бути зустрінутий в колі великої компанії друзів або близьких — так ви переконаєте тварина у своєму дружелюбність і товариськості. Виходячи зі списку річних квітів , стає ясно, що в одязі, аксесуарах та предметах декору в цьому році повинні переважати жовтий, коричневий і помаранчевий кольори, а також металеві відтінки золота.


Щоб Собака піставилася до вас доброзичливо, не доведеться вишукувати якісь рідкісні камені. Талісманами тотема є вироби з білого або жовтого золота і срібла, які знайдуться в скриньці практично у кожної людини. Ще одним талісманом року є платина. З дорогоцінних каменів найбільше підходить діамант. Символ Земляний Собаки – пагорб, так що в якості амулета для дому можна придбати в китайській лавочці горбик з металу, вкритого золотою або срібною фарбою.


Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
2018 рік — саме час, щоб вирішити конфлікти з оточуючими

Як себе вести в рік Жовтого Земляного Собаки?


Фахівці в області китайських гороскопів рекомендують звернути увагу на такі сфери життя:

у сфері сім'ї та спілкування рік буде сприятливий для вирішення назрілих конфліктів. Сама дієва стратегія – не забувати пропонувати свою допомогу членам сім'ї і друзям, так ви поліпшите всі сформовані зв'язки і забезпечите гармонію і комфорт у відносинах;
в кар'єрних питаннях Собака безкомпромісно зажадає вкладення великої кількості сил і часу. Вона не буде розкидатися шансами просто так, а всі, хто бажає досягти піставлених цілей, швидше за все, зіткнуться з певними випробуваннями своїй наполегливості. Для людей, повних рішучості, тотем нового року обіцяє стати відданим помічником;
у сфері здоров'я Собака вимагає від усіх, хто бажає зберегти хороше самопочуття, підвищеної рухової активності. Недарма ці друзі людей дуже люблять бігати і грати на свіжому повітрі! Ввівши в правило здійснювати регулярні пробіжки в найближчому парку, ви порадуєте тотем 2018 року;
що стосується суспільного життя, то Собака, як істота чуйне і доброзичливе, дуже позитивно ставиться до благодійності. Допомагай слабким і беззахисним — наприклад, візьміть шефство над кількома тваринами з притулку або ж заведіть домашнього улюбленця, підібравши його на вулиці. Подбайте про маленьку істоту, і тотем року сторицею віддячить вам.
загрузка...
Символ 2018 року за Східним календарем – Жовта Собака
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають