• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Подарункові сертифікати 2017-2018. Як вибрати

Подарункові сертифікати 2017-2018 років являють собою досить оригінальний, витончений, а. головне, сучасний і модний спосіб подарунка, яким ви обов'язково здивуєте і порадуєте винуватця торжества. Багато фахівців відзначають універсальність такого подарунка. Запитаєте, в чому воно полягає і проявляється? Все досить просто, так як за іменинником залишається право вибору, а також такий подарунок говорить про ставлення дарувальника. В даний час в подарунковому сертифікаті може бути закладено абсолютно будь-який подарунок. Серед найпопулярніших і затребуваних абсолютно всіма по праву можна назвати наступні різновиди.

Це туристична поїздка, косметичні процедури в спа-салоні, романтична вечеря, екстремальна пригода, оригінальний сюрприз.
Простіше кажучи, в цьому випадку все залежить від фантазії самого дарувальника.

Плюси і недоліки сучасних сертифікатів.


Як і будь-який інший презент, сертифікат має ряд своїх переваг і переваг, які виділяють його серед величезного списку презентів. У чому ж вони полягають і проявляються?

 • По-перше, універсальність. Чому? Цей вид подарунка можна піднести абсолютно будь-якій людині незалежно від статі, віку, достатку, соціального становища і статусу. Головне, зробити правильний вибір.

 • По-друге, гнучкість. Це стосується, насамперед, його вартості. Погодьтеся, в залежності від того, що ви вибираєте, ціновий рівень може бути абсолютно різний. Іншими словами, сюрприз можна вибрати дешевший і дорожчий.

 • По-третє, мобільність. Володар сертифікату може скористатися ним в абсолютно будь-яке зручне для нього час.

 • Подарункові сертифікати 2017-2018. Як вибрати

 • По-четверте, знак уваги. Саме такий подарунок на сьогоднішній день стане гарною і однією з найкращих демонстрацій вашого особливого ставлення до одержувачу подарунка, який до того ж обов'язково запам'ятається йому надовго.

 • По-п'яте, несподіваний сюрприз. Звичайно, людині буде дуже приємно отримати такий подарунок, а особливо, коли ще не знаєш, що знаходиться всередині.

 • По-шосте, сертифікат може бути оформлений абсолютно на будь-яку суму. Наприклад, якщо ви вирішили порадувати винуватця туристичною поїздкою, але вам не вистачає потрібної суми грошей, то сам винуватець може в подальшому доплатити, то чого не вистачає або ж, навпаки, захоче щось поміняти, і ніякої доплати просто-напросто не потрібно.

 • В-сьомих, сертифікат в основному діє протягом певного терміну. Якщо ви зупинилися на туристичному напрямку, то термін його дійсності становить в середньому 1 рік, що дуже зручно і дозволяє одержувачеві подарунка вибрати той час, який го найбільше влаштовує.

 • В-восьмих, всі сертифікати красиво і незвично оформлені, що дуже радує око і залучає увагу.


 • Але, незважаючи на всі плюси, цей вид подарунка також має і свої невеликі недоробки. Які найпоширеніші серед них?

  1.У разі його втрати, вони не підлягає абсолютно ніякому відновленню.
  2.Сертифікат просто-напросто неможливо поміняти на гроші, тобто ту суму, яка вказана і прописана в сертифікаті.
  3.При придбанні сертифіката завжди укладається спеціальний договір, без якого сам сертифікат надалі не має своєї сили та вважається недійсним.

  Так, подарунковий сертифікат дійсно з кожним днем стає все популярнішим і витребування. Адже основне його завдання здивувати винуватця і по можливості виконати його найзаповітнішу мрію, ось чому до вибору сертифікату також варто і слід підходити з усією відповідальністю і знанням про всіх бажаннях і мріях винуватця торжества. Якщо ви правильно вгадали і вибрали сертифікат в потрібному напрямку, то такий подарунок навряд чи навіть зрівнятися з матеріальним. Як правило, все частіше більше перевагу віддають таким сертифікатами, де можливий викид адреналіну, приємне розслаблення, якийсь вчинок, який давно хотілося зробити, але в силу якихось обставин і причин не наважувався.

  Як вибрати?


  Відповідаючи на питання, як зробити правильний вибір і до чого слід придивитися, перш за все, мабуть, для початку необхідно уважно вивчити всі пристрасті та інтереси того, кому ви предназначаете цей подарунок. А другим обов'язковим кроком має стати вивчення всіх затребуваних напрямків, які допоможуть вам визначитися або ж наштовхнуть на щось по-справжньому незвичайне і оригінальне. Що сьогодні користуються великим попитом?

  Подарункові сертифікати 2017-2018. Як вибрати


  1.Водіння автомобіля мрії, причому це може бути навіть гоночний болід.
  2.Політ на літаку або повітряній кулі.
  3.Сплав на байдарках.
  4.Гра в поло, прогулянка на конях.
  5.Косметичні і спа-процедури.
  6.Уроки дайвінгу.
  7.Подарунок з інтернет-магазину.

  Хоча можна з великою впевненістю стверджувати про те, що незалежно від того на чому ви вирішили зупинити свій вибір, подарунок, а тим більше пригоди запам'ятаються вам надовго. І це ще не кажучи про тих почуттях і емоціях, які ви зможете випробувати.
  загрузка...
  Подарункові сертифікати 2017-2018. Як вибрати
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають