• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Колір Нового року 2018: як правильно зустріти Жовту Земляну Собаку

Мудрі астрологи піднебесної ні одне століття поклали на вивчення впливу зірок, планет, стихій, квітів, тварин і знаків на життя людей. Китайці впевнені, що все і вся взаємодіє між собою і прагне до ідеальної гармонії.
Щоб хоча б трохи наблизитися до цього недосяжного ідеалу, складаються гороскопи, опису для кожного року, і рекомендації для людей: що варто робити, а чого треба уникати.
На рік впливає не тільки її покровитель, але і стихія, яка має певний колір і свої якості. Яким же буде колір Нового року 2018 і як він вплине на долі людей?

Історія Китайського гороскопу


Крім різних китайських навчань, на їхню думку, впливають на долю людини: сонячно-місячний календар, ба-цзи (чотири стовпи долі), фен-шуй (вчення про таємне впливі сил землі) і багатьох інших, існує легенда, а вірніше, дещо про тварин – покровителів року. Вони також впливають на людину і наділяють його при народженні своїми якостями.
Одна з легенд свідчить, що Будда покликав на бенкет всіх тварин і дванадцяти з них, які дісталися першими, подолавши перепони, подарував заступництво над роками.
За другою легендою, Будда відправив помічника на Землю і звелів запросити до нього дванадцять найцікавіших і найкрасивіших, на його погляд тварин. Так, першою, кого зустрів помічник була щур. Він поспілкувався з нею, і вона йому сподобалася, і була запрошена першої.
Колір Нового року 2018: як правильно зустріти Жовту Земляну Собаку


Забавна історія в цьому оповіданні сталася з котом. Помічник Будди чув про нього ранній і дуже хотів знайти і запросити, але кіт йому не попадався. Тоді він розпитав про нього у пацюка. Остання сказала, що знайома з котом і пообіцяла його покликати. І покликала. Однак котик був знатним ледарем і неймовірно любив спати. Знаючи свої недоліки, він змушений був просити гризуна розбудити його, коли вона вирушить до Небесного владики. Але щур закрутилася і забула про волохатому, поспішаючи на зустріч.
Вийшло, що в гості прийшло тільки одинадцять із запрошених та помічнику довелося спускатися на Землю ще за одним. Так він навів свиню. І як тільки Будда закінчив роздавати року, в гості з'явився проспавши кіт, дуже ображений на щура за те, що вона його не розбудила (існує думка, що саме з тих часів між котом і пацюком і почалася запекла ворожнеча). Але Будда оцінив волохатого по достоїнству і вирішив, що вусатий гість зможе протегувати році разом з кроликом.
Однак не тільки тварини панують над роками, а також жіноче і чоловіче начало (інь-ян) і стихії.
Інь і Ян – фундаментальна основа світобудови і всього існуючого. В книзі змін Іцзин ці дві початкові енергії використовуються для позначення світлого і темного, твердого і м'якого, сонячного і місячного, стрімкого і спокійного і т. п. Ян – світлий чоловіче, Інь – темне жіноча. Але в цілому ці дві енергії нероздільні. Просто в чомусь і комусь може більше впливати одна, ніж інша.
Колір Нового року 2018: як правильно зустріти Жовту Земляну Собаку

Щодо років ці початку чергуються. Наприклад, рік Щура – Ян, рік Бика – Інь. У роки Ян особливо добре починати нове і повністю змінювати життя, в роки Інь – продовжувати або закінчувати розпочате.
У-сін – п'ять стихій, породжених Інь-Ян. Відштовхуючись від концепції, взаємодія і боротьба двох почав породила п'ять стихій, які також взаємодіють і борються один з одним. З цих п'яти стихій утворено все живе, в тому числі і людина.
Ці стихії знаходяться в безперервному русі, породжуючи і пригнічуючи один одного. Так, з води народжується дерево, з дерева – вогонь, а з вогню – земля, з землі – метал. І в той же час вода гасить вогонь, вогонь розплавляє метал, метал руйнує дерево, дерево виснажує землю, земля осушує воду. Але все це створює Всесвітню гармонію і є основами світобудови.
У кожної стихії є колір: синій і чорний —вода, зелений і бірюзовий — дерево, вогонь – червоний, земля – блідо жовтий (охра), метал – білий.
Таким чином на рік впливає не тільки тварина-покровитель, але і початок, а також стихія. Перемноживши 12 тварин на 5 стихій – вийде 60-річний повний цикл.

Що принесе Жовта Земляний Собака


Колір Нового року 2018: як правильно зустріти Жовту Земляну Собаку


Отже, гряде рік сильної землі (У-Сюй), яка обдарує спокоєм, стійкістю, ґрунтовністю неквапливістю, бажанням запастися про запас і зміцнити тили, тобто все те, що принесе впевненість у завтрашньому дні. В ба-цзи ця земна гілка так і називається – «сховище». Так що, хороший рахунок у банку в цей рік забезпечений.
Але горе ледачим! Так як «зворотна сторона» Жовтої Собаки – лінь, малорухливість, енергетичний спад, консерватизм, образливість, підозрілість, занепокоєння з приводу і без. А тому, тим, кому ці якості вже властиві, доведеться нелегко, Собака і стихія року їх посилять.
Також земля схиляє до невпинним роздумів про матерії, сенс життя і про тих, хто нам близький, викликаючи занепокоєння за них. Щоб не впасти з-за цього в апатію, депресію та інші хворобливі стани, важливо навчитися перемикати думки на позитив, а також, зайнятися спортом або знайти будь-яке інше активна розвага. Це посприяє і позитивним думкам, і гарному настрою і здоров'ю, як фізичному, так і духовному.
Також із-за впливу Сюй у деяких людей виникає потреба в самоті. Але це зовсім не означає, що вам терміново треба рвати з усіма відносини і докорінно змінювати ваше життя навіть, якщо вам раптом сильно цього захочеться.
Колір Нового року 2018: як правильно зустріти Жовту Земляну Собаку

Собака істота домашня і сімейне. Тому, якщо ви відчули потребу в самоті, просто куди-небудь з'їздити або знайдіть місце і час, коли б ви могли побути наодинці з собою. І обов'язково використовуйте його на самовдосконалення і внутрішній аналіз.
2018 рік буде нести в собі енергію Ян, тобто сильного початку. А значить, це прекрасний рік для всіх починань. Наприклад, якості Собаки і стихії Земля, відмінно підходять для укладення шлюбів і для початку свого бізнесу.
В цілому рік обіцяє бути чудовим, головне пам'ятати про те, що у всьому важлива гармонія. І якщо Земля «приземлює», треба знайти те, що допоможе піднестися «злетіти». Спокійним, щоб їх спіткав успіх в цьому році, треба буде вийти з зони комфорту, інакше є загроза зовсім розлінились. Занадто активних врівноважить сама господиня року та її стихія.

Як зустріти рік, щоб розташувати його покровительку до себе


Колір Нового року 2018: як правильно зустріти Жовту Земляну Собаку

Звичайно ж у колі веселій, дружній компанії, за багатим «м'ясним» столом, в одязі всіх відтінків жовтого. В таких кольорах слід прикрашати будинок до Нового року . І найголовніше – пригостити собачок на вулиці чим-небудь смачненьким.
Враховуючи, що Земля гальмує енергії своїм спокоєм, треба ретельно прибрати будинок і викинути все старе, скопившее в собі стару і слабку енергію. Це дасть можливість хоч і повільно, але циркулювати нової творчої енергії у вашому домі.
Обов'язково пістарайтеся закінчити всі старі відносини, порвіть з людьми, які вас зрадили і зовсім не потрібні вам – Собака не терпить зради. Тоді в новому році вам неодмінно зустрінуться нові вірні друзі.

Кому із знаків в 2018 буде особливо добре, а кому доведеться попрацювати?


Усі тварини розподілені по темпераментам. І ті, які сумісні з Собакою, будуть обдаровані її особливою прихильністю.
Темпераменти такі:

 • Щур, Дракон і Мавпа — відкриті знаки;

 • Бик, Змія і Півень — закриті знаки;

 • Тигр, Кінь і Собака — вольові знаки;

 • Кролик, Коза і Свиня — творчі знаки.


 • Колір Нового року 2018: як правильно зустріти Жовту Земляну Собаку

  А, декому доведеться відкривати в собі нові якості, які властиві власниці року і її стихії. Враховуючи взаємозв'язок і боротьбу стихій — земля породжує метал і засинає воду, можна зробити висновок, що народженим в «металеві» роки, будуть даровані і всі блага від землі, а ось знаків, що з'явилися на світ в царювання водної стихії, краще бути обережними, щоб їх «не засипало» заради вічної гармонії.
  Але все ж жовтий колір Нового року, а це – колір сонця, колір радості, колір спекотного літа. А значить, все у всіх в 2018 буде чудово!

  Відео


  загрузка...
  Колір Нового року 2018: як правильно зустріти Жовту Земляну Собаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають