• 17:05 – 2018 рік Жовтої Собаки 
  • 14:40 – Листівки до Нового року 2018 своїми руками. Які є ідеї 
  • 14:12 – Як швидко і просто зшити плаття на Новий рік 2018 своїми руками 
  • 14:05 – Новорічні пісні 2018: слухати безкоштовно онлайн нові і старі хіти для дітей і дорослих 

Подарунки в стилі Тільда зшити на Новий рік 2018. Приклади. Фото

На Новий рік 2018-ий можна зшити будь-яку Тільду. Погодьтеся, що обмежувати себе не варто. Дивіться, комусь захочеться подарувати Тільду - собаку, як символ цього року; а комусь і Тільду - пташку або Тільду - Діда Мороза. Вибір великий, як бачите.

На мій погляд, творча людина не стане себе обмежувати наближаючим роком. Творіть своїми руками те, що вам хочеться або на що надійшло замовлення).

Мені подобаються такі варіанти:

Дід Мороз і Снігуронька, Тільда - сніговик, Ялинка, Тільда - зайчики / кролики, щенята / собаки, птахи, кішки, ялинкові іграшки.

Продовжувати можна багато.

На 2018-ий рік, звичайно, варто почати шити з собаки, а далі - як піде.

Думаю, що і інших тварин можна зробити в якості подарунка / презенту. Наприклад, Тільда - ведмідь завжди дуже зворушливий і милий виходить, Тільда - олень і Тільда - жираф виходять чудовими. А пробували шити Тільду - слона)? Рекомендую).

Шиємо зазвичай. Робимо викрійку самостійно, або завантажуємо готову. Як варіанти:

Переносимо всі деталі на тканину, вирізаємо їх і прошиваємо на машинці або на руках. Тканини вибирайте на свій смак. Якщо ми говоримо про класику, то це, звичайно, тканини з квітковим принтом, кліткою, горошком.
загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають