• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що не можна дарувати на Новий 2018 рік Собаки?

Що не варто дарувати на Новий Рік 2018 - Рік Собаки? Те, що може розсердити символ року.
Що не можна дарувати на Новий 2018 рік Собаки?

Астрологи кажуть, що не можна в це свято дарувати фігурки кішок, а також прикраси (шпильки, брошки і так далі) з зображенням котів, кішок, кошенят. Адже кішка - традиційно це ворог собаки.

Не варто дарувати і одяг з "котячими" принтами.

На Новий Рік 2018 не даруйте жінкам прикраси, що нагадують собачі нашийники (типу чокерів) - це теж може не сподобатися символу року.

А в цілому, Собака - дуже дружелюбна тварина, тому більшість подарунків на Новий Рік 2018 можна дарувати! Тому орієнтуйтеся на смаки і бажання тих, кому ви робите цей подарунок - тобто, на своїх близьких і коханих.

2018 рік для тих хто народився в рік Собаки стане особливим. За життя вони доброзичливі, спокійні люди. Приймуть будь-який подарунок і не покажуть невдоволення в подарованому. У зручному випадку віддадуть близьким. Народжені в рік Собаки ювелірні магазини обходять стороною і не балують себе розкішшю. Переливісті дорогоцінні камені будуть дратувати винуватця року, дорогоцінні ланцюжки вони порівнюють з ланцюгом і ошийниками. Замкнуті прикраси стануть людину пригнічувати у вільному переміщенні. І не дратуйте винуватця 2018 року різким ароматом.

Варто віддати перевагу класичним подарункам, які, в принципі, ніколи не виходили і не вийдуть з моди, а так само завжди будуть затребувані у людей будь-якого віку.
загрузка...
Що не можна дарувати на Новий 2018 рік Собаки?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають