• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Сценарій на Новий 2018 рік

Розглянемо варіанти цікавих, креативних і прикольних сценаріїв для святкування Нового 2018 року.


Новий рік в стилі Джуманджі


Сценарій розрахований на дорослу аудиторію.


Дійові особи:Дід Мороз (він же в якості ведучого);

Собака помічник (виступає в якості співведучого, підказує і допомагає Діду Морозу);

Снігуронька;

Злий лев;

Мисливець;

гості.


Ідея полягає в тому, щоб стилізувати новий рік під відому історію «Джуманджі». Свято піде паралельно ходом подій настільної гри, в якій візьмуть участь усі гості. Дід Мороз разом із учасниками заходу буде змушений відправитися в небезпечні джунглі на пошуки Снігуроньки, де їх будуть чекати численні випробування (конкурси).


Що вам знадобиться


Карта – робиться за аналогією зі стандартними картами для настільних ігор, але ця карта буде більший за розмірами (приблизно 2 на 2 метри). Можна зробити її з шматка тканини або кількох ватманів. На ігровому полі, як на будь-якій грі, повинна бути розмітка, складається з клітин. Кількість клітин ви можете вибрати самостійно, кожна з них буде позначати певне випробування, бонус або тост.


Кубик – для наочності зробіть великий ігровий кубик, приблизно 40 на 40 сантиметрів. Бажано зробити його м'яким і пухнастим.


Фігурка у вигляді Діда Мороза для пересування по ігровому полю.


Атрибути для конкурсів – додаткові атрибути для конкурсів, випробувань і подарунків.


Зав'язка


Гості сидять за столами, з'являється Дід Мороз і розповідає їм сумну історію про зникнення Снігуроньки. Вона грала в настільну гру (яку він приніс з собою) а потім, ніби випарувалася. За версією Діда Мороза, його онуку затягнуло в цю саму настільну гру, в небезпечні джунглі, тому потрібно вирушати за нею. Один дідусь не впорається, так що гості повинні допомогти йому. Дід розкладає картку і дає кубик першій ліпшій людині з учасників свята, який кидає його і тим самим переносить всіх в джунглі.


Кульмінація


Тут з кожним ходом проводяться конкурси, тости вимовляються, виступають артисти, видаються бонуси, або штрафні санкції.


Після того, як ігрова фігурка пройде половину карти, з'являється Злий Лев і намагається з'їсти Діда Мороза. Для його порятунку гості повинні вжити заходів (конкурс, наприклад, караоке битва з левом). За підсумком конкурсу Злий Лев переможений, і наші герої відправляються далі.


Розв'язка


Ось наші герої доходять до останньої клітини, де їх чекає Мисливець. Цей негативний герой буде стріляти навмання у гостей. Щоб врятуватися, кожен гість, в якого вистрілив, Мисливець повинен говорити новорічне привітання, а коли у лиходія закінчаться патрони, він здасться. Потім з'являється Снігуронька, і всі танцюють під новорічну пісню.


Сценарій на Новий 2018 рік


Новорічний сценарій 2018 в стилі фільму Ялинки


Сценарій для корпоративу чи студентського вечора, розрахований на молодь.


Дійові особи: так як грошей на авіапереліт немаєУргант – в якості ведучого;

Снігуронька – співведуча;

Новорічний пес Пірат – головна дійова особа;

Собачка Йоко;

Пес Чад;

Банда пса Чаду;

Півень-мажор;

Дід Мороз.


Основна ідея полягає в тому, що напередодні Нового Року господарі Собачки Йоко хочуть віддати її британському псові, який живе в Англії. Закоханий в Йоко пес Пірат хоче цьому перешкодити і разом з учасниками корпоративу відправляється в далеку подорож на пошуки коханої.


Зав'язка


Ургант виявляє Снігуроньку, яка плаче. З її розповіді гості дізнаються про сумній історії пса Пірата. Після цього з'являється сам пес і просить учасників заходу допомогти йому, мотивуючи тим, що настає його рік. Вся дружна компанія вирушає в Англію.


Кульмінація


Так як грошей на авіапереліт немає, щоб потрапити в Англію, вони мають проїхати через кілька країн і з Франції допливти до острова на катері.


Наші герої по черзі проїжджають через Білорусію, Польщу, Німеччину і потрапляють у Францію. Відвідання кожної країни супроводжується одним конкурсом і танцювальної паузою.


У Франції Снігуронька знаходить одну яхту, яка може відправиться в шлях, її капітан Півень-мажор. Він погоджується перевезти всіх героїв і гостей в Англії, але за це йому потрібні дівчинки. Тут проводиться конкурс, в якому задіюється жіноча стать: всі дівчата запрошуються на яхту до Півневі-мажору і танцюють йому запальний танець з шампанським. Півневі подобається, але він вирішує обдурити всіх і забрати собі дівчат. Тут за дам повинні заступитися хлопці, вони вступають у боротьбу з обманщиком (проводиться конкурс: Півень змагається з хлопцями, хто набере більше поцілунків в щоку від дівчат). За результатами конкурсу Півень програє і змушений підкоритися.


Півень-мажор перевозить всіх в Англію на своїй яхті, в процесі подорожі танці на палубі. Потім Півень вимовляє прощальну промову: каже, що усвідомив всі свої проступки і відправляється в 12-річне паломництво, але обіцяє повернутися.


В Англії нашу команду не чекає привітний прийом: Пес Угар, який утримує у себе собачку Йоко, будує підступи для Пірата. У Чаду сильна банда і наша команда не може їм протистояти у відкритому бою.


Розв'язка


На допомогу героям приходить Дід Мороз і з його допомогою з'являється шанс на перемогу, відбувається епічність фінальна битва: учасники заходу, пес Пірат, Ургант, Снігуронька і Дід Мороз по одну сторону барикад проти пса Чаду і його банди. Конкурс з участю всіх гостей – «Битва Сніжками». (сніжки готуються заздалегідь, їх можна зробити з вати, скотчу тощо).


Наприкінці битви перемагає добро, собачка Йоко повертається до Пірата, оголошується танцювальна пауза.


Сценарій на Новий 2018 рік


Новорічний сценарій для корпоративу з великою кількістю діючих осіб


Головні дійові особи:Дід Мороз (ведучий);

Степанич – алкоголік.


Перед початком свята усім гостям у випадковому порядку видаються картки з іменами персонажів. Людина, якій видали картку, нікому не говорить, що на ній написано до тих пір, поки ведучий не оголосить його вихід.


Рекомендований список персонажів, при необхідності можна додавати або виключати деякі з них, бажано давати чоловічі ролі чоловікам, а жіночі – жінкам:Анатолій Вассерман;

Володимир Путін;

Філіп Кіркоров;

Анна Семенович;

Чебурашка;

Григорій Лепс;

Анна Ахматова;

Новорічний Пес;

Лось Бульвинкль;

Підтанцьовка Кіркорова (можуть бути декілька осіб, другорядна роль);

Сніжинки (можуть бути декілька осіб, другорядна роль).


Зав'язка


Алкоголіка Степанича виселяють з квартири під новий рік, так як він неодноразово порушував умови іпотеки. Але він не сумує і пише лист Діду Морозові, в якому загадує побачення з Ганною Семенович, замість нової квартири.


Кульмінація


Але без сторонньої допомоги мріям Степанича не судилося збутися, так як лист перехопив Чебурашка. Дід Мороз (ведучий) дізнався про це, але він не може втручатися в хід подій і Степанич повинен вирішувати проблему самостійно. Наш герой вирішує піти безпосередньо до Путіна, але на шляху йому зустрічається Філіп Кіркоров, який сам не проти завести роман з Семенович. У боротьбі з Кіркоровим на допомогу приходить його Степаничу вірний пес по імені Пес. Танцювальний конкурс: Кіркоров і його Підтанцьовка змагаються зі Степаничем і його Псом в умінні рухатися під музику.


Степанич втрачає віру в себе і в новорічне диво, здається, що нічого не вийде, але на сцену виходить його улюблений виконавець — Григорій Лепс. Конкурс: Лепс повинен виконати яку-небудь пісню в караоке, щоб підняти бойовий дух Степанича.


Потім наш герой зустрічає Лося Бульвінкля, якому потрібно допомогти завоювати серце Анни Ахматової. Для цього Лось повинен виконати сніговий танець (йому допомагають в цьому Сніжинки).


Потім інтелектуальний конкурс з Анатолієм Вассерманом (у конкурсі беруть участь всі персонажі, за найбільшу кількість відповідей – приз), який в підсумку дає підказку, де знайти Володимира Путіна.


Путін влаштовує змагання між Семеничем і Чебурашкою, переможець якого завойовує серце Анни Семенович. Конкурс " хто швидше з'їсть 10 цукерок, збере 5 поцілунків від дам або вип'є 5 чарок і т. п.


За підсумками змагання , оголошується загальний повільний танець, в якому переможець танцює з Анною Семенович.


Незалежно від того, виграв Семенович або програв, Путін і Дід Мороз виплачують іпотеку за нього.


Сценарій на Новий 2018 рік


Новорічний сценарій для застілля 2018


Снігуронька та Дід Мороз – провідні.


Атрибути:Потрібно підготувати лотерейні квитки для розіграшу подарунків і розкласти їх на столи, щоб у кожного гостя був один квиток.

Повітряні кулі із захованими в них записками-пророцтвами на наступний рік.

Аудіосистема з мікрофонами та караоке.

Виходить Снігуронька, вітає гостей і проводить перший міні-конкурс для того, щоб гості могли познайомитися один з одним і подолати бар'єр незручності:


Снігуронька: Як я хочу привітати кожного з вас особисто рукостисканням, але гостей так багато, а я одна. Передавайте моє вітання (підходить до гостей, що сидять скраю) сусідів, а вони нехай передають наступним! (Снігуронька тисне руку першому гостю і всі починають передавати один одному рукостискання.) А тепер передавайте мій привіт назад! (рукостискання передається по зворотному шляху).


Тепер наповнимо келихи і вип'ємо за( виголошує тост).


Снігуронька: А зараз ми з вами вирушимо у новорічну подорож, але колись потрібно вибрати двох начальників для наших поїздів і придумати назви для ваших команд ( гості самостійно обирають двох капітанів команд і придумують назви ).


Снігуронька оголошує перший конкурс: капітани команд повинні виголосити по одному тосту. Після чого, поїзди відправляються в шлях.


Перша станція «Танцювальне знайомство»


Бажано, щоб ведуча мала список гостей. Включається музика, гості танцюють, Снігуронька танцює в центрі, решта вибудовуються навколо неї. Потім по команді снігуроньки її місце на танцполі повинні зайняти всі Саші, потім Діми, Антони і так далі за списком.


Потім проводяться командні конкурси (їх може бути декілька, в залежності від запланованого часу), за результатами яких проводиться нагородження переможців сувенірами.


Станція «Чарівні кулі»


З'являється Дід Мороз і роздає всім кулі з передбаченнями, щоб отримати свій куля кожен гість повинен вимовити цікаве новорічне привітання (можна привітати всіх, кого-то одного, розповісти вірш, виконати танець іт.д.). Потім всі підривають кулі і отримують свої передбачення.


Сценарій на Новий 2018 рік


Станція «Пісенна»


Снігуронька та Дід Мороз набирають дві команди, для участі в конкурсі запрошуються по п'ять осіб із залу. Включається добірка пісень в караоке і команди змагаються один з одним (провідні співають як заводив, кожен у своїй команді).


«Лотерея»


Проводиться танцювальна пауза, після якої Дід Мороз виносить лототрон (в якості нього підійде звичайна прозора ємність зі згорнутими записками, на яких зазначені номери квитків). Снігуронька витягує з мішка перший-ліпший подарунок, Дід Мороз дістає записку і оголошує номер переможця, розіграш триває до тих пір, поки мішок з подарунками не спорожніє.

загрузка...
Сценарій на Новий 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають