• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки

Згідно давньокитайським календарному обчисленні, тотем 2018 року — Жовта Земляна Собака . Це вірна і дружелюбна тварина, яка любить прості і зрозумілі речі. Саме тому новий період життя обіцяє нам мирне існування, рівновагу і комфортну психологічну атмосферу. Звичайно, терпіння Собаки не можна випробовувати нескінченно. Це, на перший погляд, покірна тварина, цілком може помститися кривдникам, які користуються її добротою в корисливих і непривабливих цілях.


Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
Відтінки жовтого, коричневого і золотого — головні кольори 2018 року

Стихія землі нерозривно пов'язується у китайців з теплим коричневим кольором, насиченими відтінками жовтого і помаранчевого, а також золотом, яке асоціюється з родючістю і багатством. Ці відтінки стали головними кольорами 2018 року, тому варто підібрати собі відповідний наряд на свято і продумати елементи декору, щоб задобрити Собаку.


Стихія Землі означає, що в 2018 році придбання матеріальних благ буде домінантною метою більшості людей. Тим не менш, досягнуть цієї мети лише ті, хто зуміє досягти фінансового благополуччя без обману і зради. Давайте поговоримо про те, як кольори 2018 року впливають на наше життя, і з'ясуємо, які їм властивості приписують.


Жовтий колір в 2018 році


Жовтий колір здавна асоціюється з радістю і багатством, тому забезпечені люди, царедворці і правителі часто використовували його для декору будинків чи пошиття одягу. Наші предки вважали, що цей колір здатний подарувати красу жінкам, наділити людину мудрістю та надати слабкої особистості душевні сили. Незважаючи на те, що ми зазвичай бачимо сонечко у вигляді сліпучого кола на небосхилі, кожна дитина на питання про те, якого кольору наше світило, впевнено відповість: «Жовтого!»


Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
Жовтий — колір життєвої сили, оптимізму і оригінальності

Саме таким сприймається цей колер більшістю людей – легким, блискучим і зігріваючим, як Сонце. Недарма здавна жовтий любимо творчими людьми – він здатний підвищити радісне збудження і емоції. Наприклад, ще Гете говорив, що жовтий – це колір дня, чистий, світлий і теплий. У будь-яку похмуру погоду варто тільки подивитися на світ через жовте скло, як очі починають радіти, серце б'ється, переповнене захопленням, а душа співає, зігріта теплом.


Психологи відзначають, що люди, які віддають перевагу жовті тони, є вправними, володіють оригінальним мисленням, впевнені в собі, чесні, справедливі і оптимістичні. У психологічній науці жовтий колір вважається символом становлення особистості, а люди, які віддають перевагу цей колір іншим тонам, ніколи не втрачають голову і залишаються самими собою.


Не всі народи сприймають жовтий колір позитивно. В Азії він є символом скорботи і жалоби, наші предки-слов'яни асоціювали його з зрадою, а жителі Тибету називають ревнощі «жовтим оком». Зате саме цей колір є кольором ЗМІ, адже він відповідає за новини і цікавість, а хто може бути ще більш цікавим, ніж представник преси?


Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
Фрукти жовтого кольору позбавлять вас від депресії і поганого настрою

Фахівці в області хромотерапії кажуть, що жовтий колір сприятливо впливає на вегетативну нервову систему, сприяє ефективній роботі мозку і підвищує інтелект, нормалізує діяльність лімфатичної системи, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, шлунка і дванадцятипалої кишки. При пістійному впливі цього кольору відбувається відновлення запасів мінеральних речовин і знижується рівень кислотності в організмі.


Хвалять жовтий колір і фізіологи. Продукти сонячного забарвлення здатні вилікувати від депресії і поліпшити настрій. Якщо ви відчули, що вам не вистачає радості в житті, сміливо їжте лимони, дині, ананаси і банани. А ще він відмінно застосовується при проблемі надмірної ваги, так що для стимуляції метаболізму їжте виключно з жовтої посуду.


Тим не менш, є у жовтого кольору і негативні якості. У великих кількостях він може викликати почуття неспокою і надмірне збудження, а його м'яка сила – перейти в категорію нав'язливою і дратівливою. Люди, які люблять жовтий, можуть бути неуважними, уїдливими, нетерпимими і критичними аж до різкого сарказму.


Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
Кожен відтінок жовтого впливає на наше життя певним чином!

Важливий не тільки колір, але й відтінок. Гарненько подумайте, вибираючи один з наступних кольорів:

лимонно-жовтий колір здатний наділити вас величезним запасом внутрішньої енергії, але психологи попереджають, що він може зробити вас надмірно жорстокою людиною;
світлий тон жовтого м'яко стимулює уяву і додає відчуття тепла, проте надмірне захоплення цим тоном може означати, що ви не бажаєте приймати на себе відповідальність за свої слова і вчинки;
любителям медового відтінку часто не вистачає радості в житті;
жовтий з відтінком оранжевого носять особи імпульсивні, швидкі в рішеннях, але не думають про наслідки.Жовтий колір не рекомендують носити в тому випадку, якщо вам доведеться співбесіду, так як оточуючим може здатися, що ви бажаєте нав'язати їм свою думку і контролювати їх рішення. Однак, якщо ви вже дуже невпевнена в собі людина, надіньте хоча б один предмет одягу, пофарбований у цей тон, і ваша самооцінка відразу підвищиться.


Якщо вам належить важливий іспит, сміливо драпіруйте частину кімнати в цей колір, щоб краще засвоїти складний матеріал. А ось дитячу кімнату в жовті тони фарбувати не рекомендується – психологами доведено, що діти частіше плачуть в тих місцях, де переважають ці відтінки.


Коричневий колір в 2018 році


Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
Коричневий колір в 2018 році — символ родючості, сили, стабільності

Коричневий тон завжди асоціювався у наших предків з землею, родючістю і силою. Він є символом стабільності, стійкості, відданості, здорового глузду і надійності, що в повній мірою притаманне тотему нового року – Собаці. Стародавні греки вважали, що цей тон належить богині Гері, яка відповідає за смерть, воскресіння і родючість.


Стародавні християни вважали його негативним, що символізує зло, ісламська культура ототожнює його з занепадом і розладом, єгиптяни шанували його як колір життя і відродження, а стародавні римляни вважали, що коричневий колір рабів. Згідно з ученням фен-шуй, даний колір, як колір стихії землі, потрібно активно застосовувати у східних секторах приміщень, які відповідають за сім'ю і здоров'я. Він допоможе вам зміцнити сімейні взаємини і приверне в будинок достаток.


Любителі коричневого з легкістю долають життєві труднощі, завжди сконцентровані і без проблем приймають відповідальні рішення. Це практичні люди, які люблять прості задоволення, смачну їжу, зручні меблі і якісні речі. Вони не допустять несправедливості, люблять і друзів щире віддані сім'ї і дітям. Тим не менш, вони дуже схильні до меланхолійним настроям, часто бувають самотніми, не терплять суєти і великої кількості малознайомих людей навколо.


Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
Відтінки коричневого додадуть вашому дому неймовірний комфорт

Психологи кажуть, що коричневий – це колір безпеки, тому, якщо ви хочете надати стін свого будинку затишок і додати відчуття спокою, вибирайте при фарбуванні стін приміщення кавовий або світлий тон шоколаду. Підходить цей тон і для ділових людей. Він символізує солідність, стабільність, надійність і ощадливість. Молодь найчастіше воліє уникати коричневого, так як прагне виділятися з натовпу, а коричневі кольори цього зовсім не сприяють.


Фізіологи відзначають, що коричневі тони благотворно впливають на хребет. Цей колір м'яко стимулює діяльність видільної системи і відповідає за роботу кишківника. Тим не менш, коричневим не варто зловживати, так як він може занурити вас у вир життєвих розчарувань, створити депресивний настрій, почуття скутості і нудьги.


Помаранчевий колір в 2018 році


Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
Помаранчевий колір допоможе подолати біль втрати, порожнечу і самотність

З давніх часів люди вважали захід неймовірно красивим. У цей час доби, коли природа, як майстерний живописець, змішує різні кольори і являє нам диво призахідного Сонця, люди в захваті застигають, щоб хоч на мить відчути всю красу цього видовища і отримати порцію тепла, яким наповнений помаранчевий колір. Цей колір чудово поєднує в собі два відтінки і їх головні характеристики – м'якість жовтого і силу вогненно-червоних квітів, причому без властивої їм агресії.


Унікальність помаранчевого полягає ще й у тому, що він не має холодних відтінків – він гарячий, енергійний і здатний підняти настрій навіть в самий похмурий день. Наші пращури втілювали цей колер з любов'ю. До речі, саме в помаранчеві шати стародавні греки одягали Муз, а римляни – верховних богів свого пантеону. У греків також було прийнято надягати вуаль оранжевого кольору перед весіллям, так як у відповідь дівчина отримувала благословення богів на довгий і міцний шлюб.


Східне вчення ототожнює оранжевий з Сонцем і молодістю, хорошим самопочуттям і красою. Ну а психологи кажуть, що особи, які віддають перевагу помаранчевий, наповнені внутрішньою енергією. Це життєрадісні люди, які завжди перебувають у відмінному настрої і сповнені оптимізму та ентузіазму. Їм притаманні завзятість і наполегливість без зайвої агресії. Для реалізації своїх бажань вони не будуть йти по головах, а запропонують розумний компроміс, який задовольнить усі сторони.


Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
Відтінки помаранчевого в дизайні приміщень — найкращий антидепресант

Фізіологи відзначають, що цей колір благотворно впливає на роботу селезінки, підшлункової залози, тонкого кишечнику, легенів і судин. Представники такої науки, як хромотерапія, наказують лікування помаранчевим кольором, якщо потрібно поліпшити кровообіг, підвищити апетит, прискорити регенераційні процеси в нервових або м'язових тканинах або підсилити сексуальну функцію. Трохи докладніше про відтінки цього кольору:

люди, які віддають перевагу яскравий помаранчевий, який ближче до червоного, частіше обдаровані різноманітними талантами, дуже багатогранні і добрі, але поверхневі і нестійкі в емоціях;
особистості, що тяжіють до м'якого помаранчевому, насиченому жовтим подтоном, набагато спокійніше, але періоди затяжної благодушності у них можуть різко змінитися депресивними настроями.Цей колір варто використовувати, якщо ви понесли важку втрату. Він активізує внутрішні сили, допомагає подолати відчуття порожнечі і несправедливості. Помаранчевий – прекрасний антидепресант, що вивільняє негативні емоції. Фарбуйте стіни кімнати в тони абрикоса або персика. У такому приміщенні ви легко відновите сили після важкого трудового дня і зможете прийняти рішення навіть у тому випадку, якщо зайшли в глухий кут.


Звичайно, є у цього кольору і негативні характеристики, до числа яких відносяться зайва легковажність, підвищення схильності до ризикованих авантюр і нарцисизмом.


Золотий колір в 2018 році


Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
Золотий колір — символ багатства, влади, мудрості і розуму

Колер, який здавна асоціюється з розкішшю і багатством, мудрістю і яскравістю, талантами і досвідом. Недарма в геральдичних символів іменитих родів завжди був присутній золотий колір, а королі та імператори одягалися в золотий одяг і носили прикраси з цього сяючого металу. Стародавні Єгиптяни пов'язували його з богом Сонця по імені Ра, індонезійці ототожнювали з істиною і обізнаністю, а греки вважали його кольором безсмертя.


Психологи кажуть, що люди, які вміють носити золоту одяг, є сильними і рішучими особистостями. Вони екстравагантні, не залежать від громадської думки і впевнені у своїй правоті і зовнішньої привабливості. З точки зору представників фен-шую, цей колір відповідає за радісні та позитивні емоції, тому його треба використовувати в оформленні західних секторів житла, щоб посилити енергію Ци, що відповідає за багатство.


Звичайно, не обов'язково фарбувати стіну в золотий колір, цілком достатньо розмістити в правильному секторі невелику статуетку такого кольору. Фізіологи рекомендують використовувати даний колер для м'якої стимуляції роботи сечового міхура, а також для активізації роботи мозку і підвищення життєздатності організму. До негативних характеристик золотого кольору відносять його здатність надати людині надмірну самовпевненість, посіяти в ньому гордовитість і відчуття повної безкарності.

загрузка...
Колір нового року 2018: жовтий, помаранчевий, коричневий, золотий в рік Земляної Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають