• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Діти, народжені в 2018 році: якими будуть, як виховувати?

Діти, що з'явилися на світ під заступництвом Жовтої Собаки , виростають по-справжньому вірними і турботливими людьми. Малюки настільки нетерпимі до будь-якої несправедливості, що вже в дитячому саду виступають арбітрами в будь-якому спорі, зав'язався через ляльки, кубиків, конструктора чи машинки.


У школі коли ви будете давати дитині гроші на булочку, воно цілком може віддати готівку бабусі, яка просить милостиню біля магазину, так як у цих дітей існує тверда впевненість у необхідності допомагати нужденним, сірим і убогим. Батькам буде приємно почути, що діти, народжені в рік Собаки, виключно чесні – вони не обдурять, не будуть ухилятися від прямої відповіді і не зроблять спроби свались провину на інших людей.


Діти, народжені в 2018 році: якими будуть, як виховувати?
Малюки, народжені в цей рік, терпіти не можуть несправедливість і обман!

Характеристика дітей, народжених у рік Жовтої Собаки


Діти, народжені під заступництвом Собаки, виключно доброзичливі, але не дуже люблять великі і гучні збіговиська. Дітлахи воліють спокійні ігри і заняття, і присвячують вільний час читання, ігор з улюбленими іграшками, спілкування з батьками та пошуку нової інформації в Інтернеті, а не галасливої метушні з ватагою інших малюків. Тим не менш, нестачі в друзях вони не відчувають, адже добрий норов, відмінне почуття гумору, чуйність і розум просто притягують до Собак нових людей.


Батькам не завжди буде легко з малюком, народженим в 2018 році. Ці діти схильні до різких змін настрою, тому з веселого карапуза можуть різко перетворитися в буку, скривджену на весь світ, а з милого підлітка – в цинічну особу, яка ні в що не ставить чужу думку. Собаки схильні завищувати вимоги по відношенню до інших людей, причому це стосується і їх батьків – варто буквально раз не виправдати довіру дитини або проявити слабкість, як він відчує себе на рівень вище в сімейної ієрархії.


За життєві успіхи нащадка можете не переживати – діти, що з'явилися на світ у рік Собаки, вперто йдуть в напрямку піставленої мети. Важливо простежити, до якого виду діяльності тяжіє дитина. Він здатен в один момент кинути навіть найпрестижніший ВУЗ, якщо на хвилину засумнівається у правильності вибору професії. Не тисніть на нього, навіть якщо вам не до вподоби обраний ним життєвий шлях. До речі, найчастіше люди, народжені в рік Жовтої Собаки, спеціалізуються на досить вузькій сфері діяльності.


Діти, народжені в 2018 році: якими будуть, як виховувати?
Не намагайтеся переконати своє чадо — Собаки до всього повинні прийти самі!

Матеріальне благополуччя – останнє питання, яке хвилює Собаку при виборі справи. На відміну від інших дітей, які частенько збирають гроші на іграшки, велосипеди або ролики, ваша дитина навряд чи буде це робити. Швидше він витратить видану на тиждень суму на розваги і ласощі для друзів (або, як уже було сказано, роздасть їх нужденним).


Одна з головних цілей при вихованні маляти полягає у коригуванні властивого йому песимізму. Собаки рідко очікують чогось хорошого від життя, і це потрібно вчасно з ними обговорити. Під час навчання у школі такі діти зазвичай не хапають зірок з неба, але не тому що не можуть, а тому що не хочуть перенапружуватися на уроках, які їм відверто не цікаві. При цьому гнучкий розум і аналітичні здібності Собакам дають можливість непогано вчитися з предметів, які їх щиро цікавлять.


Після того як ми дали загальну характеристику дітям, народженим в 2018 році, давайте перейдемо до питання про те, якою буде характер у Собак, народжених під впливом різних знаків зодіаку !

загрузка...
Діти, народжені в 2018 році: якими будуть, як виховувати?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають