• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ворожіння на Новий 2018 рік

Кожному з нас хочеться заглянути в майбутнє і дізнатися, що ж нас чекає, тому новорічні ворожіння на 2018 рік стануть одним з важливих моментів для допитливих осіб. Всі сподіваються на зміни на краще, а хтось готується зустріти довгоочікуване щастя, поповнення в сімействі, мріє про добробут і гармонії у відносинах. Як не дивно, прагнення до пізнання майбутнього супроводжує людство, мало не з перших днів його існування.


Ще в античні епохи правителі держав, легендарні особистості залучали оракулів і магів до розпізнання певних символів, які формувалися при проведенні ритуалів. Ворожили на чому завгодно: картах, камінці, вогні, воді, монетах. Озброївшись знаннями, кожен вступав у новий рік більш впевненим у своїх силах. 2018-й, рік земляного Собаки не буде винятком, в перших числах січня, аж до Хрещення, багато проведуть в тиші, вникаючи в таємну інформацію про дні прийдешні.


Ворожіння на Новий 2018 рік — вибираємо за смаком


Для багатьох деякі види ворожінь стали обов'язковими, їх в основному проводять за святковим столом. Згадаймо звичні шампанське і попіл . Необхідно взяти аркуш паперу і поки б'ють куранти, налити в келихи шампанське, спалити листок з побажаннями, втопити в ігристе вино і випити до закінчення бою годин. Як стверджує більшість, все що написано, обов'язково збудеться.


Єдина рекомендація від бувалих провісників, не гадати в такі дні, як понеділок, неділя. Найкраще цікавитися 13-го числа, саме в цю добу відбувається містичне вивільнення таїнств і відкривається зв'язок з потойбічними світами.


Ворожіння на Новий 2018 рік


Гадання на кохання


Сірники. Ритуал потрібно проводити в кімнаті, де немає суєти, шуму, при потушенном світлі. Приготуйте коробку сірників. Дістаньте два сірники, міцно тримайте в пальцях і підпаліть третьої. При цьому уявіть перед очима образ коханого і загадайте, будете разом чи ні. Якщо щільно прилеглі сірники при згоранні відхилилися один від одного — значить не доля прожити з цією людиною щасливе життя. Сірники нерозлучні — значить, і Ви будете з коханим разом. Якщо відхилилася одна з сірників — у парі немає згоди і одна із сторін байдужа до протилежного.


Цибулина. З допомогою звичного овоча можна дізнатися про своє майбутнє судженого. Приготуйте стільки цибулин, скільки у вас накопичилося залицяльників. На кожній з них напишіть ім'я потенційного обранця, опустіть в ємність з водою і шепчите: «Лук-цибулька, шепни, хто мій женішок?». Потерпіть кілька днів, і та цибулина, яка проросте першої та дасть знак, хто стане переможцем в боротьбу за ваше серце.


Гребінець. Причеши перед сном чистої гребінцем волосся, покладіть під подушку, примовляючи: «Суджений-ряджений, приходь до мене напружений!». Уві сні побачите людину, яка стане вашим чоловіком.


Рідкісний ритуал на любов. Перед тим, як настане новий Рік, вирушайте в храм і придбайте 12 свічок, по дорозі захопіть невеликий торт. Близько опівночі в новорічну ніч вставити всі свічки на тортик і запалюйте кожну по черзі, приказуючи: «Коль задую свічки, значить і любов недалечко. Якщо не запалиться ні одна — значить, буду я весь рік одна. Амінь!» наберіть якомога більше повітря і задуйте всі свічки відразу.


Ворожіння на Новий 2018 рік


Ворожіння на 2018 рік — передбачаємо долю


Вода і дзеркало . Ці два елемента, за твердженнями оракулів, відомих екстрасенсів є провідниками в потойбічний світ. Через них таємничі сили передають інформацію, в тому числі і про майбутнє, яке нас очікує. Приготуйте графин, три свічки та воду. Розставте запалені свічки навколо ємності і вглядивайтесь крізь воду на дзеркало. На ньому будуть відображатися візерунки, символи, читайте їх.


Замерзле скло . Озброїтеся дзеркальцем або шматочком скла, налийте на нього воду, винесіть на мороз. Якщо тепло, піставте в холодильник. Як тільки на предметі виникнуть візерунки, біжіть додому і вдивляйтеся в символи. Кругові візерунки означають достаток і добробут, картинки у вигляді ялинок — готуйтеся до кропіткої праці. Квадратики віщують труднощі, ромбики, трикутники обіцяють успіх, удачу і гармонію.


Обіцяє рік майбутній достаток й багатство?


Про те, чи буде успішним в фінансовому плані, можна дізнатися з ворожіння з допомогою монет і тарілок. Приготуйте одну монетку і три блюдця. Попросіть кого-небудь заховати гроші, поки ви вийдете з кімнати. По поверненню, потрібно вгадати, під який з тарілок захована монета. Вгадали з першого разу — будете забезпечені грошима вдосталь, з другої спроби — не будете потребувати, але і багатим назвати вас буде важко. Третя спроба означає, що доведеться почекати удачі до наступного року.


Шампанське в келиху . Налийте в фужер ігристе вино, в руках потріть монету номіналом у п'ять рублів, примовляючи: «Орел — до багатства, решка — до злиднів. Амінь!» Киньте монету в келих, виглядаючи, яким боком вона впаде на дно. Результат, як говориться, у наявності.


Ворожіння на Новий 2018 рік


Виконання бажань


Ворожіння у новорічну ніч 2018 може бути і коротким. Головне загадати бажання, а атрибути для ритуалу доступні в будь-якому будинку.


Яйця. Зваріть круто 2 яйця, важливо, щоб вони не тріснули. Доведеться встати в 3 години ночі, візьміть у руки по одному яйцю, загадавши бажання і вдарити їх один про одного. Якщо «програє» те, що в правій руці, чекайте успіху. Ліве яйце тріснуло — все не так райдужно, як хотілося б. Якщо тріщини покриють обидва яйця, то рік буде обіцяти і удачу, і тимчасові труднощі.


Зернятка . Уявіть в думках найзаповітніше бажання, візьміть в руки зерна і міцно стисніть долоню так, щоб ніщо не прокидалося. Потім підрахуйте кількість зерен, якщо число парне — чекає успіх і удача, непарне — бажанням поки не судилося збутися.


Папір. Потрібно взяти 12 аркушів написати на кожному з них за бажанням. Прокинувшись після новорічного застілля, дістаньте з-під подушки три клаптика і прочитайте. Саме ці мрії збудуться.


Кошеня. Майже в кожному будинку є миле і ніжне істота — кіт, кішка. Тварина, що символізує собою провідника в потойбічний світ, може підказати, наскільки сбиточной є ваше бажання. Загадайте те, чого хочете більше всього і покличте свого вихованця, стежте за тим, який лапкою він переступить поріг кімнати. Права означає удачу, ліва труднощі.


Вода. Приготуйте дві склянки, і один з них до країв налийте води. Загадуючи подумки бажання, пістарайтеся різко перелити рідину з повного в порожній стакан. Якщо вона пролилася більш ніж на 3 краплі — бажання не збудеться. Якщо вилилося мінімальна кількість — 2-3 краплі — чекайте успіху.


Телефон. Загадайте бажання і чекайте дзвінка з мобільного або стаціонарного телефону. Якщо першим подзвонить чоловік, значить, на ваше запитання прийшов автоматичний відповідь «Так». Жіночий голос у трубці означає «Ні».


Ворожіння на Новий 2018 рік


Будьте оптимістами


Початок нового року, сніжні покриви на деревах, вправні кахлі на стеклах від діда Мороза створюють атмосферу чарівності, таємничості. І кожному з нас хочеться вірити в диво, ми очікуємо щастя, благополуччя, радості. З цієї причини проводяться ворожіння, ритуальні обряди на залучення всього найкращого. Але варто пам'ятати, що головним джерелом позитивного майбутнього є наш настрій. Чим більше ми будемо вірити у невдачу, тим швидше її притягнемо. Потрібно вірити в добро, наповнити позитивом атмосферу, відкритістю і дарувати людям тільки позитивні емоції. Адже не даремно існує аксіома — «Землю обертають оптимісти!», так давайте і ми будемо вести свою долю по тих стежках, де будуть зустрічатися тільки любов, взаєморозуміння, радість і гармонія.

загрузка...
Ворожіння на Новий 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають