• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Конкурси на Новий 2018 рік

В очікуванні веселого свята люди шукають цікаві та кумедні конкурси на Новий рік-2018. Яка ж новорічна ніч може обійтися без енергійних ігор з призами для переможців і морем посмішок? Отже, цікава підбірка ідей самих активних та позитивних конкурсів!


Крижаний шлях


Це відповідний конкурс для новорічного корпоративу-2018 адже в ньому може брати участь велика кількість людей і нікому не буде нудно. Можна адаптувати його для дитячого свята.


Що готується заздалегідь


Для гри знадобиться вільний простір, мінімум квадрат зі стороною в три-чотири метри. Чим більша територія, тим цікавіше забава, так що подбайте заздалегідь про це.


Для проведення знадобиться спеціальний реквізит. Це будуть аркуші паперу, на яких намальовані (або надруковані) зображення: ополонку, ковзани, подарунок, табурет, смайлик. Їх приклеюють до підлоги в довільному порядку, бажано, щоб вони не лежали занадто близько один до одного. Кількість повторів кожного зображення залежить від площі вільного простору і фантазії організаторів.


Також необхідний приз. Це може бути коробка цукерок, де їх кількість буде дорівнює або кратна числу гравців однієї команди-переможця, чий учасник першим виявить це скарб.


Суть конкурсу


Учасники діляться порівну і розходяться на дві протилежні сторони квадрата. З команди вибирають «ковзанярі»: саме йому належить пройти із зав'язаними очима по цьому імпровізованому крижаного шляху. Команда повинна давати голосові підказки, в якому напрямку потрібно рухатися, щоб дійти до призу першим. Його встановлюють після того, як гравцям зав'язують очі.


Щоб дезорієнтувати героїв на полі, їх крутять з закритими очима навколо себе. За сигналом вони рушають в дорогу і намагаються відшукати приз. Коли хтось із них наступить на листок із зображенням, команди повинні будуть виконати завдання:

1. Табурет: хтось із своєї команди стає на стілець і розповідає веселий віршик;

2. Ополонку: після закінчення конкурсу в разі виграшу цієї команди вона повинна віддати суперникам частину свого призу (наприклад, одну цукерку);

3. Смайлик: хтось із своєї команди розповідає анекдот чи смішну історію з життя;

4. Подарунок: суперники повинні до призу додати щось своє (наприклад, пляшку шампанського);

5. Ковзани підвищують шанси гравця на виграш: його учасник команди стає поруч з призом і один раз вимовляє слово «Приз!».

Перемагає команда, чий гравець першим добереться до призу.


Конкурси на Новий 2018 рік


Наряджаємо ялинку


Ця гра заслуговує почесне місце серед новорічних конкурсів на 2018 рік. Вона не вимагає складної підготовки і проводиться в будь-якій компанії.


Необхідний реквізит


Для повної версії гри потрібні дві штучні ялинки. Можна просто вирізати їх з паперу, розмір – від 05 метра у висоту, саме так, тому що з маленьким деревцем буде незручно грати. Ще потрібні кульки, їх теж вирізають з паперу. Знадобляться скріпки, кнопки або скотч, з допомогою якого прикраси будуть кріпитися на ялинку.


Для полегшеної версії вистачить взяти дві корзини (капелюхи, коробки) і набір невеликих листочків паперу. Але повна версія буде набагато яскравіше і цікавіше, краще віддати перевагу саме її.


Проведення конкурсу


Гості діляться на три команди: дві – учасники і одна – судді. Реквізит на початку гри не показують, ніхто не знає про те, яким буде конкурс. Учасникам дається завдання: придумати 10-15 слів, що позначають назви предметів. Потім ведучий дає «кульки» учасникам, і вони на кожному пишуть одне з придуманих слів.


Тепер час надати командам ялинки і оголосити, що написані предмети – це і є прикраси для їх ялинки. Після того, як гравці нарядять свої деревця, їх представляють суддям. Учасникам також необхідно дати веселе пояснення, чому той чи інший предмет виявився серед прикрас. Судді вирішують, чиє новорічне дерево і його опис було самим оригінальним.


Можна зробити цей конкурс ще яскравішим!


Необхідно наявність відповідної апаратури – комп'ютера з виходом в інтернет і принтер, бажано кольорового. Для корпоративу такий реквізит знайдеться практично в будь-якому офісі. Після того, як команди придумають слова, потрібно знайти відповідні зображення і роздрукувати їх на папері, а після вирізати такі кульки з надрукованими малюнками. Щоправда, всі ці дії потрібно виконувати швидко, щоб учасники не встигли скучити.


Конкурси на Новий 2018 рік


Анекдоти як новорічні конкурси на 2018 рік


Для цієї гри зовсім не потрібно реквізит. Головне – щоб компанія була весела і душевна.


Проведення конкурсу


Конкурс може сильно затягнутися в часі, особливо якщо серед гостей знавці анекдотів. Один з учасників розповідає анекдот і називає слово. Наступний учасник повинен розповісти іншу смішну історію, використовуючи це слово. Якщо гість не може згадати такий анекдот, йому покарання вигадують яку-небудь завдання. Наприклад, потанцювати під запальну пісню. Так по ланцюжку беруть участь усі гості свята, а якщо сподобалося, повторюється. В кінці конкурсу проводять голосування за найоригінальніший і смішний анекдот, переможцю вручають приємний приз.


Можна ускладнити цей конкурс. Наприклад, заборонити учасникам використовувати якесь слово в тексті анекдоту (бажано, щоб воно було широко використовуваним, й без нього було складно розповісти історію). Або в умови конкурсу вказати, що ні один із використовуваних слів не має починатися на яку-небудь букву. Якщо оповідач не зможе обійтися без забороненого слова або літери, які він після виступу теж виконує покарання.


Конкурси на Новий 2018 рік


Пантоміма


Ця гра відома, але можна урізноманітнити та удосконалити.


Що приготувати заздалегідь


Заздалегідь — добірку з смішних і веселих пісень (краще, якщо вони будуть популярними і знайомими для членів компанії). Знадобиться 2 капелюхи (коробки, корзини) і невеликі аркуші паперу. Інший реквізит не потрібен, все готово.


Як проводити конкурс


В один капелюх кладуть листочки з написаними назвами пісень зі списку, в іншій – з написаними назвами тварин (їх кількість повинна дорівнювати числу мелодій). Кількість завдань залежить від розміру компанії.


Один з гостей підходить до першої капелюсі і навмання вибирає пісню, під яку буде здійснювати рухи. З іншого капелюхи дістає аркуш з назвою тварини, яка йому доведеться зобразити. Умови конкурсу: словами описувати загадку можна, можна видавати звуки і робити рухи, які дозволять іншим учасникам відгадати звіра. І дії повинні поєднуватися з обраної мелодією так, щоб вийшов оригінальний танець. Якщо гості вгадують тварина за одну хвилину, учасник проходить у наступний тур.


В наступному турі гравцям доведеться виконувати ту ж задачу, але вже з іншим вибраних навмання тваринам і без використання звуків. Ті учасники, які змогли правильно зобразити звіра, переходять у наступний тур.


Тепер їм доведеться показувати звірів, не використовуючи яку-небудь частину тіла (за вибором гостей – без рук або ніг). Завдання ускладнюється, і швидше за все, на цьому етапі вже визначиться переможець. Йому приз.


Конкурси на Новий 2018 рік


Готуємо новорічна страва


Це дуже смачний з новорічних конкурсів-2018. Цікавий дорослим, але брати участь в ньому можуть і діти (правда, вони повинні вміти писати).


Необхідні реквізити


У кожного з двох учасників — три корзини. У одній на листочках паперу написані назви продуктів харчування (м'ясо, яйця капуста, вершки, авокадо і інше), в іншій – кухонне начиння (ложка, ніж, каструля, обробна дошка, шумівка, сковорода), до третьої – різні кулінарні дії (обсмажити, зварити нарізати, перемолоти і т. д.). Гравцям знадобиться імпровізована кулінарна книга (або простий листок), де вони будуть записувати рецепт, а також ручка або олівець.

Як проводити конкурс


Кожен учасник вибирає з кожної корзини по 5-10 листочків (в залежності від того, яке буде вихідне кількість завдань у кошиках, чим більше, тим цікавіше). За п'ять хвилин гравець повинен створити і описати на папері кулінарний шедевр. Необхідно використовувати всі продукти, предмети і дії, які опинилися на обраних листочках. Якщо щось було пропущено – учасник вважається переможеним. Потрібно також придумати гарне (а краще — смішне) назва страви.


Конкурс буде веселіше, якщо організатори підберуть найрізноманітніші продукти та дії, які важко поєднати в одному рецепті. Для конкурсу-то таке ускладнення виявляється краще! Смішно, коли в грі беруть участь люди, які не вміють готувати (мабуть, більш захоплюючі розповіді повідає чоловіча половина компанії, якщо, звичайно, вони не кухаря).


Конкурси на Новий 2018 рік


Зробимо Новий рік веселим!


Перераховані конкурси – це лише поле для фантазії. Їх можна урізноманітнити і ускладнити, додати ідеї заохочень, покарань і призів, адаптувати під конкретну компанію (з урахуванням віку, професії, ступеня знайомства між собою). Чим якісніше і яскравіше підготовлений заздалегідь реквізит, тим цікавіше здасться конкурс для гостей, тим більше, якщо серед них діти. Діти і роблять свята прекрасними! Головне, що потрібно запам'ятати організаторам – гра повинна бути приємною і придатною для будь-якої людини з компанії.


Придумуйте власні ідеї конкурсів кожен приходить рік. Зустрічайте кожен новорічне свято радісно і весело!

загрузка...
Конкурси на Новий 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають