• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік Собаки за східним гороскопом

На зміну двом вогняним рокам приходить новий 2018 рік жовтої земляної Собаки, чиєю стихією стає Земля. Після минулих 2016 і 2017 років у майбутньому 2018-му році пристрасті підуть на другий план, грунт виявиться більш щільним, мир і спокій замінять палких і гарячих почуттів. Це позначиться на всьому: на політиці, кар'єрі, здоров'ї, особистому житті і навіть на природі.

Яким буде 2018 рік — характеристика

Щоб привернути удачу в майбутньому 2018 році, слід підготуватися до пришестя Нового 2018 року заздалегідь, знаючи загальні риси характеру володарки майбутнього року. А вдача у Собаки непроста. Адже крім притаманною їй чесності, благородства, дружелюбності та наполегливості в досягненні піставленої мети, варто зауважити, що лінь і непросте ставлення до життя роблять Собаку не самим передбачуваним знаком.

2018 рік Собаки за східним гороскопом


В цілому, цей невисокосний рік має принести всім нам — гармонію, стабільність, мир і спокій. Саме в 2018 році, повинні припиниться різні війни між країнами і чвари між народами, крім цього, цей період сприятливо вплине на розвиток світової економіки, а також економік більшості країн. Східний гороскоп радить задуматися про з'єднання доль, безпосередньо в період головування земляної жовтої Собаки, оскільки саме цей 2018 р. буде дуже сприятливий для створення міцної сім'ї.

Як і в чому зустрічати 2018 рік Собаки

Зустрічати 2018 рік слід в компанії. Це умова однозначно приверне жовту (коричневу) Собаку на вашу сторону в надії, що і весь майбутній рік, ви проведете в суспільстві людей. Одягайся в комфортний одяг коричневих, зелених або жовтих кольорів та їх відтінків, і 2018 рік почнеться для вас затишно, весело і дружньо.

Люди народжені в рік земляної Собаки

Слід зазначити, що люди, народжені в рік Собаки, віддають перевагу кар'єрі — спілкування. І це не дивно, адже вони прекрасно розбираються в людях, часто слухають і менше говорять, нерідко стають душею компанії. Їх розмова точна і лаконічна. Вони часто посміхаються і вміють привертати співрозмовника до себе. Однак можуть розлютитися, надумати, іноді образити, в майбутньому навіть не шкодуючи про це. Вони вміють вести розмову, але тільки коли вони в дусі. Якщо настрою у Собаки немає, то колючі і образливі фрази стануть самим вірним супутником у діалозі з нею.

Люди, народжені під знаком Земляної Собаки, обирають для себе професію, пов'язану з спілкуванням. Іноді вони стають журналістами, іноді ведучими або акторами, а можуть знайти в собі розважальні таланти і відкриють власний бізнес з проведення усіляких урочистостей.

Союз з Земляною Собакою стане довговічним лише в тому випадку, якщо друга половинка володіє такою рисою характеру, як стриманість. Іноді Собакам хочеться привнести в особисте життя щось нове, і нерідко вони вибирають для цього не найкращий варіант – стрес. У цьому випадку обранець або обраниця повинні будуть проявити не дюжее самовладання і направити енергію свого партнера у більш безпечне русло.
загрузка...
2018 рік Собаки за східним гороскопом
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають