• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Рік Жовтої Земляної Собаки 2018

У 2018 нас чекає дивовижний і прекрасний рік. Всіх нас в ньому очікує небувалі удача і успіх. Наш сайт присвячений Новому році 2018. На сторінках ви зможете ознайомитися з основними яскравими і актуальними подіями подіями. Так само на сторінках цього ресурсу ви зможете знайти гороскопи на 2018 рік.

Ну а на цій сторінці ви знайдете відповіді на багато питань. А саме: 2018 рік якої тварини за східним календарем? Характеристика роки Жовтої Земляний Собаки 2018. Так само дізнаєтеся коротенько, які основні події будуть у 2018 році.
2018 рік якої тварини за Східним календарем?
Рік Жовтої Земляної Собаки 2018


2018 — рік якої тварини за східним календарем? У 2018 році наступає рік Жовтої Земляної Собаки за Східним календарем. Щоб дізнатися, що нас чекає в цьому році, спробуємо розібратися в темпераменті собаки. За своїм характером, собака — дуже вірне та чесне тварина, помірно хитре. Люди, які народилися в цьому році розумні, справедливі, віддані своїй справі до кінця. Вони дуже люблять чесність і порядок навколо себе. Якщо у близької людини або знайомого трапилася біда чи труднощі, народжені в рік собаки неодмінно прийдуть на допомогу.

Як правило, люди, що народилися в рік Собаки мають дуже привабливою зовнішністю, великими рисами обличчя, густими бровами. Трохи повільні. Однак ця повільність їм анітрохи не заважає впевнено рухатися до своєї мети. Колір, який приносить удачу собакам — зелений.

Звичайно ж, всі ці якості не можуть бути еталоном. Абсолютно кожна людина по своєму унікальний.

Що нам очікувати від 2018 року Собаки? У 2018 році нас чекає справжнє протистояння добра і зла. Як в кращих традиціях казки добро звичайно ж переможе.
2018 — Рік Жовтої Земляної Собаки: характеристика.
Рік Жовтої Земляної Собаки 2018


Приведемо невелику характеристику на рік Жовтого Земляного Собаки. Люди, народжені в 2018 рік будуть вкрай справедливі і чесні. Вони просто не потерплять, того, якщо навколо когось незаслужено звинувачують.

Рік собаки буде досить спокійним і розміреним. Його характеристика обіцяє бути досить стабільною і успішною.
загрузка...
Рік Жовтої Земляної Собаки 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають