• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік каго вдови чи вдівця

Минає високосний рік несе тривожне очікування, пов'язане з настанням дворічної періоду, іменованого в народі вдовою. Люди, які дотримуються традиційних вірувань, задаються питанням, яким буде 2018 рік вдови чи вдівця і що їм робити в цій зв'язку. Шлюби, зареєстровані в зазначений період за замовчуванням ризиковані і за існуючим упередженню, завершуватися смертю одного з подружжя.


Характеристика 2018 року вдови/вдівця


Згодом, люди посміли порушити негласне правило і створили сім'ю в проклятий період не зможуть здобути особистого щастя. Наступні одруження або заміжжя приречені на провал, викликане раптовою кончиною другої половинки.


Маячить не за горами 2018 рік вдови, що йде другим, після високосного року, небезпечний для представників сильної статі, ризикують при укладенні шлюбу втратити дружину в результаті трагічної випадковості. Розглянуті забобони не мають під собою статистичного обґрунтування, що ґрунтується на аналізі доль сімейних пар, які вирішили укласти шлюб в теоретично небезпечний період.


Передісторія


Прихильники теорії вдовьего періоду оперують загальними історичними фактами, пов'язаними з масштабними трагічними подіями, що призвели до масової загибелі людей саме в цей час. Наведемо кілька яскравих прикладів:1905 р – буржуазна революція ;

1917 – Жовтнева революція;

1937 р – пік Сталінських репресій;

1941 р. – початок Великої Вітчизняної війни;

1965 р. – війна у В'єтнамі.


Зазначені факти, незважаючи на об'єктивність, не дозволяють апріорі розглядати вдові рік 2018 як табу для людей, які прагнуть створити сім'ї. Є інші дати трагічних подій, пов'язаних з масовими жертвами й статистика не підтверджує твердження про переважання смертей у розглянутий період.


2018 рік каго вдови чи вдівця


Історія появи високосних періодів


Православна церква вторить об'єктивною статистикою і засуджує народні забобони, пов'язані з обмеженням на створення сім'ї у дворічний період після високосного року. Повірити в безпідставність упереджень, допоможе вивчення історії походження самого високосного року, вперше з'явився в 45 р. до н. е. римський імператор Цезар пістановив додавати до лютого додаткові дні, щоб ліквідувати відставання в дійсному тоді календарі.


Астрологи підтверджують відсутність підтексту у факті існування високосного року і передумов для розвитку цієї теми на наступний дворічний період. Прийдешній 2018 рік вдівця за деякими повір'ями вважається разлучним, так як люди, сошедшиеся в цей період, не зможуть зберегти сім'ю. Астрологи пропонують поглянути на тему, як на математичну модель, пов'язану з необхідністю ліквідувати надлишок годин у добі, яких більше ніж 24 з-за чого доводиться кожні 4-е роки додавати зайвий день у лютому.


2018 рік каго вдови чи вдівця


Соціальні забобони щодо вдівців


Суспільство має ряд забобонів, що стосуються відносин жінок з чоловіками-вдовцами:пістійні порівняння нової обраниці з колишньою дружиною;

необхідність налагоджувати стосунки з дітьми чоловіки;

неоднозначна ситуація при розділі майна.


Жінки насторожено ставляться до відносин з вдовцами, тому забобонні чоловіки прагнуть захистити від неоднозначних ситуацій і заздалегідь заводять з обраницями дискусію про розумності перенесення дати весілля на наступний дворічний проміжок. Апологети вдовьей теорії, менш схильні до радикалізму називають 2018 рік несприятливих для шлюбу з-за високої ймовірності розлучення. Небезпека не стільки в руйнуванні сім'ї, скільки в неможливості в подальшому пов'язати себе узами шлюбу через загрожує прокляття.


2018 Рік «чорної вдови


Деякі мало обізнані громадяни вважали, що 2018 рік чорної вдови, що характеризується ранньою смертю чоловіка дівчини, яка ризикнула в цей період стати заміжньою дамою. Твердження в корені невірно, оскільки за повір'ями таким вважається рік, наступний за високосним роком, що закінчуються на цифру 12. Жах того, що відбувається, пов'язане з абсолютною неможливістю подальшого пошуку другої половинки, оскільки інші чоловіки будуть вмирати один за іншим. Жодних статистичних фактів, що підтверджують цю теорію, не існує, а за повір'ями роком чорної вдови був 2013 рік.


2018 рік каго вдови чи вдівця


Астрологи рекомендують


Людям, фанатично вірить у народні прикмети, астрологи йдуть на зустріч, але рекомендують пропускати не весь 2018 рік, а лише певні періоди, пов'язані з невдалим розташуванням планет:час ретроградної Венери;

терміни ретроградного Меркурія;

періоди затемнень;

місячні дні.

Періоди, пов'язані з Венерою за астрологічними вчень несприятливі, оскільки це небесне тіло протегує амурних справах. Меркурій потрапив у «чорний» список зв'язку з комунікаційними системами, документацією і технікою. Бажано уникати в 2018 році місячних днів без курсу і часу, коли планети розташовуються в районі руйнівних градусів.


Оптимальним варіантом стане ігнорування всіх рекомендацій і укладення шлюбу в будь-який час, коли працює ЗАГС.

загрузка...
2018 рік каго вдови чи вдівця
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають