• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як зустріти новорічні свята на самоті

Як зустріти Новий рік одній / одному і не померти від жалю до себе? Потрібно по-новому поглянути на цю подію - і тоді самотня новорічна ніч стане повна змісту і приємних сюрпризів.

Як зустріти новорічні свята на самоті


Новий погляд

Погляньте на цю проблему під іншим кутом зору: новорічний вечір, а потім ніч - це можливість озирнутися на прожитий рік і проаналізувати його чесно і об'єктивно. Ясно зрозуміти, що зроблено не так, що було добре. І намітити шлях виправлення помилок, щоб увійти в Новий рік з чітким розумінням того, як ви тепер будете жити.

Хто робить це в передноворічній метушні? Всі стурбовані їжею і нарядами. Тим часом ця чарівна ніч може принести такий заряд енергії, якого не отримаєш ні на одному застіллі.

Ви можете залишитися наодинці з собою, можете чесно поглянути всередину себе, щоб в цей момент зрозуміти і відкрити для себе речі, які допоможуть вам почати рости і розвиватися, звільнившись від непотрібного, щоб знайти себе нового. Адже про це ми мріємо кожний Новий рік? Чи не час це зробити?

Як провести аналіз прожитого року?

Візьміть кілька аркушів паперу, і зверху напишіть заголовки:

відносини;
здоров'я;
кар'єра;
гроші;
хобі;
друзі;
подорожі;
освіта;
саморозвиток.


Можете взяти більше листів і виписати ті сфери вашого життя, в яких вам хочеться провести аналіз. І випишіть всі досягнення і невдачі в цих сферах.

І ось у вас перед очима весь прожитий рік, і тепер можна відчути його цілком, всю загальну картину. Напевно вона виявиться не такою негативною, як ви думали, і у вас буде привід пишатися собою.

А далі - чудеса!

Подивившись на всю картину, ви зрозуміли, що багато чого не зробили, щось зробили не так, як хотіли, або не повністю.

Вам і карти в руки! Вірніше - одну, вона називається «Карта бажань». Напевно ви чули про візуалізацію, про матеріальність думки та інші речі з квантової фізики. Карта бажань - з того ж ряду чудес.

Вона працює, навіть якщо робиш її в звичайний день, а вже зроблена в новорічну ніч, ця Карта буде просто чарівною.

Отже, якщо у вас вдома є старі журнали, виріжте з них картинки, що позначають те, чого ви хотіли б досягти в наступаючому році, і наклейте на великий аркуш паперу, або на з'єднані разом 4-6 аркушів А4. Розмір залежить тільки від вашого бажання.

Порада: фантазуйте щосили, дайте волю своїм мріям, ставте високі планки, приберіть обмеження. І тоді все, що ви загадаєте в цю ніч, неодмінно збудеться.

Якщо журналів немає - зробіть цей колаж на комп'ютері або планшеті. А після свят роздрукуйте кольорові картинки ваших мрій і наклейте на ватман або шматок шпалер.

Повісьте Карту бажань на видному місці, щоб кожен день дивитися на неї і милуватися. Так підсвідомість буде поступово звикати до неї, і непомітно направляти вас в сторону втілення мрії в реальність.

З простих порад

Все ж приготуйте або купіть смачну їжу - психологи помітили, що майже 75% задоволення люди отримують від їжі, а це дуже великий відсоток.

А ось з алкоголем важливо знати міру - він розслабляє нервову систему, знижує концентрацію, і може зруйнувати благий задум чудес і чарівництва в новорічну ніч.

І нехай на ранок у вашій ясній голові будуть тільки позитивні думки і віра в те, що все задумане в новорічну ніч обов'язково збудеться!

З новим роком!
загрузка...
Як зустріти новорічні свята на самоті
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають