• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як загадати бажання в новорічну ніч 2018, щоб воно обов'язково збулося

Новий рік - свято, настання якого чекають всі люди без винятку. І це не дивно, адже новорічна ніч - це чарівна пора, коли бажання, виголошені в момент бою курантів, збуваються протягом найближчих місяців. Тільки щоб бажання збулися, необхідно провести певний ритуал.

Як загадати бажання в новорічну ніч 2018, щоб воно обов'язково збулося


Кожен з нас хоч раз в житті загадував бажання в момент бою курантів в Новий рік. У когось бажане виконувалося, а у когось - ні. У других, швидше за все, бажання так і залишалися невиконаними через те, що вони неправильно проводили ритуали або ж просто не вірили у виконання своєї мрії. Тому якщо ви хочете, щоб ваше бажання обов'язково виповнилося, прислухайтеся до рекомендацій, які дані нижче, а сам ритуал проведіть по всім правилам.

Головне, про що варто пам'ятати, при загадуванні бажання обов'язково потрібно вірити в його виконання. Тільки в цьому випадку воно здійсниться. Відкиньте всі сумніви, не допускайте навіть думки, що мрія так і залишиться мрією. А що ж стосується ритуалів, то їх існує чимало, нижче найдієвіші.

Бажання на Новий рік з шампанським

Заздалегідь підготуйте всі атрибути для ритуалу: ручку, тарілку / блюдце, невеликий листок паперу (розмір повинен бути таким, щоб на ньому можна було детально написати бажання, але при цьому в подальшому швидко спалити, оптимальний розмір - 5 на 5 см), запаліть свічку . Обговоріть, хто буде відкривати і розливати шампанське (зазвичай той, хто призначається на цю роль, не загадує бажання, так як часу, щоб все зробити, може просто не вистачити).

У момент бою курантів швидко напишіть своє бажання на листку, підпаліть папірець над полум'ям свічки і покладіть її на тарілку. Коли листок згорить, попіл помістіть в шампанське, скажіть своє бажання пошепки і випийте напій.

Бажання на Новий рік з виноградом

Ритуал досить простий - підготуйте 12 виноградинок, в момент кожного бою курантів з'їдайте по одній ягідці і вимовляєте пошепки бажання. Важливо вимовляти одне і те ж бажання, не змінюючи порядок слів сказаного тексту. Таким чином за 12 ударів курантів необхідно 12 разів сказати своє бажання і з'їсти 12 виноградинок.

Бажання на Новий рік з мандаринами


Як загадати бажання в новорічну ніч 2018, щоб воно обов'язково збулося


Досить веселий ритуал. Все що для нього знадобиться - це 1-2 мандарина. Заздалегідь очистіть фрукт / від шкірки і розділіть на часточки. У момент бою курантів з'їдайте по одній часточці мандарина, після чого підстрибуйте і пошепки вимовляєте бажання. Таким чином повторіть дані дії рівно 12 разів (під кожен бій курантів).
загрузка...
Як загадати бажання в новорічну ніч 2018, щоб воно обов'язково збулося
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають