• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Веселі конкурси на новий рік 2018

Новорічних конкурсів величезна кількість. Якщо в компанії будуть присутні діти і підлітки - важливо орієнтуватися і на їх інтереси теж. Автоматично відпадають будь-які конкурси з вульгарними натяками або з дорослою тематикою.
Веселі конкурси на новий рік 2018

Можна запропонувати гостям потрапити "сніжками" в мішок Діда Мороза. Як сніжок підійдуть зім'яті аркуші білого паперу. Одна людина тримає мішок (краще красивий і новорічний), а інші гості по черзі закидають сніжки. Перемагає той, хто потрапив більшу кількість разів.

Також не забувайте про всіма улюблених фантах - завдання можна придумати і написати заздалегідь, а можна прямо в процесі свята, залучаючи всіх гостей.

Для дітей можна запропонувати конкурс на малюнок Діда Мороза (варіацій безліч - можна малювати з закритими очима, компанією, лівою рукою і т.п.). Перемагає самий незвичайний "портрет". Але, нагородити потрібно ВСІХ учасників - щоб ніхто з маленьких гостей не засмутився.

Конкурси на Новий рік 2018 для веселої компанії:

1 конкурс - "Влуч у пляшку"

Завдання для конкурсу: перед учасниками ставляться порожні пляшки від шампанського, вина і т.д.

На талію учасникам якщо є ремінь, пояс, то на ремінь, пояс зав'язати довгу нитку з прив'язаним олівцем або ручкою, сенс конкурсу в тому хто швидше потрапить предметом в пляшку

2 конкурс - "Мішок"

Береться мішок або пакет і наповнюється різноманітними речами і аксесуарами, я зазвичай кладу перуки, окуляри, намиста, спідниці гавайські, шапки Діда Мороза, борода, лосини, фартух ну і т.д. сенс зрозумілий.

Суть конкурсу в тому, що наповнений мішок передається під музику серед учасників, на кому музика зупиняється той дістає не дивлячись, річ і одягає її.

3 конкурс - "Фанти"

На листочках пишуться завдання для учасників, наприклад відгадати загадку, заспівати пісню, розповісти анекдот, зобразити п'яного, яку-небудь тварину і т.д. Учасники по черзі дістають листочки з завданнями і виконують їх. Завдання повинні бути легкі, щоб кожен гість міг його виконати.

Щоб вечір проходив весело, варто іноді відволікатися від трапези і провести кілька веселих ігрових моментів. Про те, які конкурси провести на новий рік потрібно подумати заздалегідь, як і завчасно подбати про призовий фонд для учасників.

Можна запропонувати гостям заспівати пісню В лесу родилась елочка в різних стилях:

реп;
фольк;
рок;
джаз.


Заспівати її так, як би це зробили хор військових, дітей або жителів сільської глибинки.

Можна вирізати з паперу креативні сніжинки. Потім запропонувати учасникам дути на них і перевірити, чия протримається в повітрі довше.

Варіант конкурсу: прожувати лимон без цукру, що не скривитися. Намалювати сніговика з закритими очима або придумати новорічне вбрання з набору смішного і важко поєднуючого одягу. Можна провести безпрограшну лотерею.

Садіть на стільці кілька чоловіків, зазвичай 4-5, попросіть їх покласти одну ногу на коліно і підняти штанину, перед ними походжається снігуронька. Оголошуєте що починається конкурс, кожен чоловік повинен сказати Снігуроньці комплімент чи якусь втішну фразу. Снігуронька слухає і весь час ходить розглядаючи чоловіків. Коли фрази починають повторяться, чоловіки вже не знають що сказати, ведучий говорить: "Взагалі-то це був конкурс на саму волохату ногу!". І снігуронька вручає переможцеві маленький грибінець. Сміявся весь зал.

Танці на дикому пляжі

Учасники розбиваються на пари. Ведучий оголошує, що дія відбувається на дикому пляжі і по ідеї всі голі. Тому всім видаються диски для прикриття інтимних місць. Дівчатам - по три пластинки, чоловікам - по одній.

Тримаючи диски на інтимних місцях пари повинні протанцювати танець. Для цього вони туляться один до одного. Пари, які протримаються в такому стані весь танець, отримують призи.
коментувати

Чоловіча зачіска

Учасники розбиваються на пари. Дівчатам вручаються гумки для волосся. Дівчата повинні зробити своїм хлопцям гарні зачіски за допомогою гумок. Чия зачіска буде найбільш красивою, на думку гостей, той і виграв.

Для кращого ефекту дівчатам можна вручити не тільки гумки, а й шпильки, гребінці і так далі.
загрузка...
Веселі конкурси на новий рік 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають