• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як заробити під Новий рік

Незважаючи на те, що перед Новим роком залишилося зовсім небагато часу, все ще є можливість трохи підзаробити. Перед святами гроші ніколи не будуть зайвими, і якщо у вас є бажання, то згадайте всі свої навички і гідності та спробуйте їх правильно використовувати, щоб заробити трохи грошей. Ось кілька прикладів, як можна заробити перед Новим роком.

Як заробити під Новий рік


Якщо ви добре володієте комп'ютером і можете добре писати, то перед Новим роком ви можете взятися за: виконання контрольних робіт, написання доповідей, рефератів і курсових. Час сесії ніхто не відміняв і в різних вузах вона теж по-різному, але в більшості студенти намагаються закрити сесію і хвости перед Новим роком. Школярі теж не виключення. Так що на різних сайтах перед Новим роком з'являється величезна кількість замовлень на виконання подібних робіт, серед яких навіть новачок зможе знайти собі роботу.

Продаж квитків - ще один спосіб заробити. У новорічні свята в місті часто ставлять різні вистави, як для дорослих, так і для дітей. Продають квитки не тільки в квиткових касах і на сайтах, а й агенти, які ходять по різним організаціям і пропонують квитки. Звернувшись в квиткову касу, ви можете підробити таким агентом. У свята кількість вистав різко збільшується і своїх агентів зазвичай не вистачає. Якщо ви вмієте спілкуватися з людьми, ця робота для вас.

Миття посуду - один з найпростіших способів. Перед Новим роком різні організації влаштовують корпоративи і багато хто робить це в будівлі самої організації своїми силами. У таких випадках часто наймають людину, яка може допомогти потім з прибиранням, миттям посуду або закупівлею продуктів. Ви можете пошукати оголошення на ОЛХ та інших подібних сайтах про разову роботу з миття та прибирання, або розмістіть своє оголошення. Ви також можете безпосередньо звернутися в різні організації. Напишіть оголошення і розішліть по електронній пошті.

Прибирання квартир. Замовляють прибирання в квартирі як літні люди, так і молоді, хто занадто зайнятий на роботі. Найчастіше в таке прибирання входить: миття підлог, чищення килимів, витирання пилу, миття люстри і прибирання на вікнах і шафах, прибирання у ванній, туалеті і на кухні. Оплата буває різною залежно від складності прибирання та площі приміщення, але не менше 200-300грн. Ви можете пошукати відповідні оголошення або ж самі надрукувати і розклеїти на під'їздах.

Якщо ви ладите з тваринами, то ця порада для вас - вигул собак. Подібний заробіток може подужати навіть школяр. Просто дізнайтеся в районі, в якому ви живете у власників собак, чи потрібна їм допомога з прогулянками. Зазвичай за вигул собаки платять близько 20грн. - 50грн. Якщо врахувати, що з собакою потрібно гуляти три рази в день, то сума буде вже непогана. Навіть ті власники, що гуляють з вихованцями самі, перед святами готові заощадити свій час і заплатити за прогулянку з собакою.

Винос сміття. Особливо актуальний для молодих сімей з маленькими дітьми, коли батько працює, а у мами зовсім немає часу і можливості. Надрукуйте оголошення, що ви готові за плату виносити сміття або розпитайте на дитячому майданчику у мам, які гуляють з дітьми чи потрібна їм допомога. Також така послуга може знадобитися і літнім людям.

Ну і, звичайно ж, робота казковими персонажами. Ранки в садах і школах, Каспля в торгових центрах і кафе, вбрані промоутери і корпоративи в різних організаціях. Ви можете звернутися в спеціальну фірму і якщо у неї багато замовлень на казкових персонажів, вас тимчасово візьмуть на роботу перед святами. Ви також можете самі знайти роботодавця і взяти напрокат костюм або купити. Або організувати привітання Діда мороза або Снігуроньки на дім.
загрузка...
Як заробити під Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають